Dodaj do ulubionych

Makadi Bay - hotel Domina

11.02.08, 12:37
Hejka,
czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Makadi Bay i może z tego hotelu?
czy warto tam jechac?
dzięki z góry za podpowiedzi....
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 13:42
      Witaj!
      Są 153 opinie na temat tego hotelu na wakacje.pl
      www.wakacje.pl/hotele/egipt/domina-makadi-resort-12044.html
      Są bardzo skarajne od złych do bardzo dobrych. Też wybieram się tam
      z rodzinką w czerwcu. Z tego co wyczytałam to nie jest hotel dla
      balangowiczów i spragnionych dyskotek i nocnego życia. Hotel jest 45
      km od centrum Hurgady, wszystko zależy czego oczekujesz od wyjazdu.
      Dla mojej rodziny wydaje się super, wszystko się okaże. Najbardziej
      obawiam się biura Sun Fun. Ale mam nadzieję że będzie ok.
      Pozdrawiam
      • tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 16:16
        Hejka luna28,
        dzięki za link, poczytałem sobie, rzeczywiście są mieszane opinie....
        my spraawdzimy go wcześniej, bo już za tydzień ;o)
        dam Ci znac po powrocie co i jak....
        oczywiście, że wszystko zależy, czego się oczekuje, my szukamy po
        prostu odpoczynku, słońca, kąpieli i słońca raz jeszcze....
        liczyłem właśnie, ze nie będize dyskotek, kiedys sie nacięliśmy i
        zamiast spać w nocy cały czas słyszeliśmy: umpa umpa...

        mój koleś byl w Egipcie z SunFun parę razy i nie narzekał...
        my lecimy z Pegas-em, zobaczymy...

        pozdrawiam serdecznie
        • luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 17:32
          W takim razie życzę wspaniałego urlopu. Myślę że hotel spełni
          oczekiwania nas wszystkich :-)
          Będę czekać z niecierpliwością na Twoje opinie.
          Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 12.02.08, 19:06
            i jeszcze znalazłam te opinie
            forum.jedziemy.pl/search.php?f=1&dest=37%7C312243%7C0&dest=37%257C312243%257C0&id_oferty=&dest=37%7C312243%
            7C0&f=1&search=domina+makadi&szukaj_w=body&fldsubject=1&fldbody=1

            pozdro, zazdroszczę że juz jedziesz my jeszcze 4 m-ce :-(
    • tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 24.02.08, 22:04
      i już jestem z powrotem, jeszcze na świeżo...
      było fajnie, postaram się spisać wrażenia i przedstawić je w przystępnej formie
      polecam gorąco ten hotel na wypoczynek ;o)
      pozdrawiam
      • luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 09:43
        Witaj po urlopie :-)
        Jak mozesz napisz troszke więcej, co Ci sie w hotelu podobało a co
        nie. Czy jest w pokojach herbata i kawa (i czy uzupełniają). Z tego
        co widzę wróciłeś zadowolony,to super. A którą willę poleciłbyś dla
        rodziny z dziećmi?(chodzi o nr)
        Daj znać w wolnej chwili.
        Pozdrawiam serdecznie.
        • luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 09:58
          Aha i jeszcze jedno pytanko : czy robia juz coś aby zejście do rafy
          było bezpieczniejsze? (jakis pomost itp.?)
          pozdro
    • retour Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 14:29
      Może mógłbyś coś więcej napisać o swoich odczuciach? Jak wygląda kwestia plaży,
      basenów, rozrywek w samym hotelu? Opinie, które przeczytałam są tak różne, że
      trudno się zdecydować...
      • tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 26.03.08, 20:11
        zapraszam na: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=77459850
        tam więcej informacji, w razie dalszych pytań piszcie
        pozdrawiam
        • agn_stefaniak Re: Makadi Bay - hotel Domina 01.04.08, 20:28
          witaj, dziękuje za świetny opis. Jedziemy rodzinką w połowie
          kwietnia. mam pytania- mamy pokoje oznaczone lagoon- czy wiesz co to
          oznacza? jak jest z wycieczkami-jedziemy tylko na tydzień, gdzie się
          wybrać. jest nas dwoje i 5 letnia dziewczynka:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka