tomaszek00 11.02.08, 12:37 Hejka, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Makadi Bay i może z tego hotelu? czy warto tam jechac? dzięki z góry za podpowiedzi.... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 13:42 Witaj! Są 153 opinie na temat tego hotelu na wakacje.pl www.wakacje.pl/hotele/egipt/domina-makadi-resort-12044.html Są bardzo skarajne od złych do bardzo dobrych. Też wybieram się tam z rodzinką w czerwcu. Z tego co wyczytałam to nie jest hotel dla balangowiczów i spragnionych dyskotek i nocnego życia. Hotel jest 45 km od centrum Hurgady, wszystko zależy czego oczekujesz od wyjazdu. Dla mojej rodziny wydaje się super, wszystko się okaże. Najbardziej obawiam się biura Sun Fun. Ale mam nadzieję że będzie ok. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 16:16 Hejka luna28, dzięki za link, poczytałem sobie, rzeczywiście są mieszane opinie.... my spraawdzimy go wcześniej, bo już za tydzień ;o) dam Ci znac po powrocie co i jak.... oczywiście, że wszystko zależy, czego się oczekuje, my szukamy po prostu odpoczynku, słońca, kąpieli i słońca raz jeszcze.... liczyłem właśnie, ze nie będize dyskotek, kiedys sie nacięliśmy i zamiast spać w nocy cały czas słyszeliśmy: umpa umpa... mój koleś byl w Egipcie z SunFun parę razy i nie narzekał... my lecimy z Pegas-em, zobaczymy... pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 11.02.08, 17:32 W takim razie życzę wspaniałego urlopu. Myślę że hotel spełni oczekiwania nas wszystkich :-) Będę czekać z niecierpliwością na Twoje opinie. Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 12.02.08, 19:06 i jeszcze znalazłam te opinie forum.jedziemy.pl/search.php?f=1&dest=37%7C312243%7C0&dest=37%257C312243%257C0&id_oferty=&dest=37%7C312243% 7C0&f=1&search=domina+makadi&szukaj_w=body&fldsubject=1&fldbody=1 pozdro, zazdroszczę że juz jedziesz my jeszcze 4 m-ce :-( Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 24.02.08, 22:04 i już jestem z powrotem, jeszcze na świeżo... było fajnie, postaram się spisać wrażenia i przedstawić je w przystępnej formie polecam gorąco ten hotel na wypoczynek ;o) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 09:43 Witaj po urlopie :-) Jak mozesz napisz troszke więcej, co Ci sie w hotelu podobało a co nie. Czy jest w pokojach herbata i kawa (i czy uzupełniają). Z tego co widzę wróciłeś zadowolony,to super. A którą willę poleciłbyś dla rodziny z dziećmi?(chodzi o nr) Daj znać w wolnej chwili. Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
luna28_2007 Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 09:58 Aha i jeszcze jedno pytanko : czy robia juz coś aby zejście do rafy było bezpieczniejsze? (jakis pomost itp.?) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
retour Re: Makadi Bay - hotel Domina 28.02.08, 14:29 Może mógłbyś coś więcej napisać o swoich odczuciach? Jak wygląda kwestia plaży, basenów, rozrywek w samym hotelu? Opinie, które przeczytałam są tak różne, że trudno się zdecydować... Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszek00 Re: Makadi Bay - hotel Domina 26.03.08, 20:11 zapraszam na: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=77459850 tam więcej informacji, w razie dalszych pytań piszcie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agn_stefaniak Re: Makadi Bay - hotel Domina 01.04.08, 20:28 witaj, dziękuje za świetny opis. Jedziemy rodzinką w połowie kwietnia. mam pytania- mamy pokoje oznaczone lagoon- czy wiesz co to oznacza? jak jest z wycieczkami-jedziemy tylko na tydzień, gdzie się wybrać. jest nas dwoje i 5 letnia dziewczynka:-) Odpowiedz Link Zgłoś