Dodaj do ulubionych

Wietnam i Kambodża - TUI

IP: *.ip.netia.com.pl 28.09.11, 09:55
Witam, jeżeli ktoś był może na tej wycieczce, lub ma przemyślenia na ten temat, to prosiłbym o podzielenie się. W piątek upływa termin "promocji" w TUI, po tym terminie ceny mają rzekomo wzrosnąć, w związku ze zmianami kursów walut. Wycieczka miałaby mieć miejsce w lutym 2012. Cenowo, np. w porównaniu z Itaką, nie wygląda to tak dramatycznie (jeżeli dodać wszystkie opłaty, których Itaka nie dolicza w cenie wyjściowej), a hotele mają być czterogwiazdkowe (w porównaniu z trzygwiazdkowymi w Itace i Rainbow Tours, które jest jednak zdecydowanie tańsze). Ponadto, to jedyna wycieczka, gdzie można zobaczyć wszystkie najbardziej turystyczne miejsca w obydwu krajach za jednym razem. Co myślicie? Dzięki za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Wietnam i Kambodża - TUI IP: *.play-internet.pl 28.09.11, 10:43
      jeśli miałbym wybierać między TIU a ITAKą to oczywiste że wybrałbym TUI - jakoś wydaje mi się, że firmy zachodnie nie maja polskiej mentalności aby za jak najwyższą cenę dać jak najmniej.

Podczas tej wycieczki musi wszystko grać gdyż nie wyobrażam sobie aby wyjazd za takie pieniądze był źle zorganizowany - wtedy biura już dawno by nie było.
    • grazka15 Re: Wietnam i Kambodża - TUI 29.09.11, 11:21
      Na tej wycieczce raczej nikt nie był, bo ten program jest pierwszy raz u nich w ofercie. Kilka lat temu była podobna - Indochiny - poza Kambodżą i Wietnamem był jeszcze Laos, ale jak z organizacją tamtej nie wiem, bo w końcu sie na nia nie wybrałam.
      Też przymierzam się na luty, program dla mnie ciekawy, a i cenowo nie jest najgorzej. Z TUI byłam na 4 objazdówkach (Kuba, Chiny, Sri Lanka, Tajlandia) i wszystkie mi się bardzo podobały. Dorba organizacja, hotele podczas objazdu świetne, w większości sieciowe (Melia, Holiday Inn, Mariott, Radisson, Sheraton, ) no i co dla mnie nie jest bez znaczenia, małe grupy, największa była 16 osobowa.
        • Gość: rex Re: Wietnam i Kambodża - TUI IP: *.kwbbelchatow.bot.pl 03.10.11, 10:24
          Ciezko jest z zebraniem sie grupy na egzotyczne wycieczki, tym bardziej ze tu jest potrzebne az 13 osob. W Itace i Rainbow jest to chyba 10 osob a i to tylko nieliczne wycieczki dochodza do skutku. Z tego co zauwazylem najwieksza realizacje ma chyba Rainbow. Glownym bledem organizatorow jest duza ilosc terminow do wyboru. Na kazdy termin pozapisuje sie po kilka osob i wycieczki nie sa realizowane. Gdyby termin byl jeden lub 2 latwiej bylo by zebrac grupe. Zauwazylem tez ze organizator nie zawsze rzetelnie informuje ile osob jest zapisanych na dana wycieczke. Nie chce w ten sposob odstraszac potencjalnych kientow. Gdy dzwonilem z pytaniem o ilosc zapisanych osob to w zaleznosci od tego na jakiego pracownika infolini trafilem to otrzymywalem rozne odpowiedzi...
          Kiedys w Itace zapisalem sie w styczniu na Chiny . Wycieczka miala odbyc sie w pazdzierniku. Juz w czerwcu wiedzialem ze moze byc problem z zebraniem sie grupy. Chcialem zmienic organizatora i termin na wczesniejszy ale bylem zwiazany umowa ktorej nie oplacalo mi sie zerwac. Musialem czekac az organizator odwola wycieczke , wtedy nie mialem juz duzego wyboru i musialem jechac na drozsza i jak dla mnie mniej ciekawa wycieczke.
          Podobnie bylo w CT Poland . Interesowala mnie wycieczka Chiny-Wietnam.Byl tylko jeden listopadowy termin. W maju poinformowano mnie ze jesli zapisza sie jeszcze 2 osoby to wycieczka bedzie potwierdzona. Zapisalismy sie a pozniej sie okazalo ze wycieczka nadal nie jest potwierdzona. W wakacje poinformowano mnie ze wycieczka jest juz potwierdzona. Pod koniec wrzesnia gdy chcialem oplacic calosc okazalo sie ze wycieczka jest jednak odwolana bo nie zebrala sie grupa... Urlop mialem juz zaplanowany wiec z lapanki musialem przepisac sie na Tajlandie i Kambodze w innym biurze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka