tinulka24 30.03.08, 20:59 bardzo prosze o pomoc!czy ktoś może słyszał cos na temat zespołu Rewers z Brzegu???moze grał u kogoś na weselu:) pilnie potrzebuje opinie na ich temat. Z góry dziekuje za odpowiedzi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tinulka24 Re: Zespół Rewers z Brzegu??? 29.04.08, 21:15 oj chyba sie spozniłam z odpowiedzia, znam ich ale tylko ze slyszenia, nigdy niestety nie slyszalam jak graja na żywo:(. Wiem ze w sobote brałas slub, takze jakbys weszla jeszcze kiedys na te forum to bardzo bym prosła abys mi napisala jak ci sie podobali i czy oglnie fajnie grali dzieki sedeczne i gratuluje, pozdrawaiam Odpowiedz Link