Dodaj do ulubionych

Zespół Rewers z Brzegu???

30.03.08, 20:59
bardzo prosze o pomoc!czy ktoś może słyszał cos na temat zespołu Rewers z
Brzegu???moze grał u kogoś na weselu:) pilnie potrzebuje opinie na ich temat.
Z góry dziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • esterand Re: Zespół Rewers z Brzegu??? 22.04.08, 09:56
      U mnie grają w sobotę.
    • esterand Re: Zespół Rewers z Brzegu??? 22.04.08, 09:57
      A u Ciebie grali, znasz ich???
      • tinulka24 Re: Zespół Rewers z Brzegu??? 29.04.08, 21:15
        oj chyba sie spozniłam z odpowiedzia, znam ich ale tylko ze slyszenia, nigdy
        niestety nie slyszalam jak graja na żywo:(. Wiem ze w sobote brałas slub, takze
        jakbys weszla jeszcze kiedys na te forum to bardzo bym prosła abys mi napisala
        jak ci sie podobali i czy oglnie fajnie grali dzieki sedeczne i gratuluje,
        pozdrawaiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka