Dzisiaj moja corka dostala szyne ORTOLANIEGO ( po 3, 5 miesiacach poduszki)
Pielegniarka w przychodni szybka ja zalozyla. Nie przyjzalam sie za dobrze jak
ja zakladala. Teraz musze sama corce zalozyc szyne i mam problem. Na jakiej
wysokosci maja byc dolne paski? Czy paski srednie maja byc na udach czy pod
udami?
Kogo prosic o pomoc jesli nie uda mi sie samej z tym poradzic. Chce dokladnie
zalozyc szyne corce bo to podstawa dobrego leczenia.
Bardzo prosze o wskazowki
Pozdrawiam
Agnieszka