Dodaj do ulubionych

Ośrodek BRYZA Dźwirzyno

29.04.08, 09:13
Mam pytanie czy ktoś był? Jadę pod koniec maja z 2 letnim synkiem i
mam patanie jak pod kątem dzieci, pokoje wyżywienie, obsługa. itp.No
czy polecacie. Z góry dziękuje za opdowiedzismile
Obserwuj wątek
    • akusia77 Re: Ośrodek BRYZA Dźwirzyno 29.04.08, 22:34
      dołączam się do prośby o opinie. My jedziemy w pierwszej połowie
      sierpnia z 10 miesięcznym dzieckiem
    • alopakk Re: Ośrodek BRYZA Dźwirzyno 05.05.08, 07:49
      podbijam pytankosmile
    • bryzadzwirzyno Re: Ośrodek BRYZA Dźwirzyno 14.05.08, 08:51
      Witam, ponieważ jestem pracownikiem Bryzy nie wypada mi polecać
      naszego obiektu, ale zawsze mogę służyć informacją. Dzieci w wieku
      poniżej 3 lat mają zapewniony pobyt bez świadczeń (związane jest to
      z jedynie symboliczną opłatą). Jeżeli będą sobie Państwo życzyli do
      pokoju zostanie dostawione łóżeczko dla dziecka, lub istnieje
      możliwość złączenia dwóch tapczanów i nocowania z dzieckiem na
      jednym łóżku. Jadalnia wyposażona jest w krzesełka dla dzieci co
      zapewne ułatwi Państwu karmienie pociech. Nie przewiduje się dla tak
      małych dzieci oddzielnych porcji, ale śniadania i kolacje podawane
      są w formie bufetu szwedzkiego więc nie powinno być tutaj problemów.
      Jedynie obiad jest posiłkiem serwowanym do stolika i tym posiłkiem
      rodzice muszą podzielić się z dzieckiem. Kelnerki zawsze chętnie
      wysterylizują butelkę, doniosą wrzątek i pomogą w innych sytuacjach.
      Przy recepcji znajduje się mały schowek w którym mozna zostawić np
      wózek, czy sprzęty plażowe. Na terenie ośrodka znajduje się
      niewielki plac zabaw posiadający wszystkie wymagane prawem atesty i
      ogrodzony niewysokim płotkiem, za którym rodzice mogą sobie
      posiedzieć np na leżaku i obserwować poczynania malucha. Bliskość do
      plaży też nie jest bez znaczenia dla rodzin z dziećmi. Nie ma
      problemu by na chwilkę zejść z plaży do pokoju np. po zapomnianą
      zabawkę. W sezonie letnim w Dźwirzynie jest wiele atrakcji które
      wydają się być interesujace dla dzieci np. gokardy, wesołe
      miasteczko. Mam nadzieję że w miarę wyczerpująco odpowiedziałam na
      Państwa wątpliwości, pozostaje mi tylko serdecznie zaprosić do
      przyjazdu i życzyć udanego wypoczynku. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka