alopakk 29.04.08, 09:13 Mam pytanie czy ktoś był? Jadę pod koniec maja z 2 letnim synkiem i mam patanie jak pod kątem dzieci, pokoje wyżywienie, obsługa. itp.No czy polecacie. Z góry dziękuje za opdowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akusia77 Re: Ośrodek BRYZA Dźwirzyno 29.04.08, 22:34 dołączam się do prośby o opinie. My jedziemy w pierwszej połowie sierpnia z 10 miesięcznym dzieckiem Odpowiedz Link Zgłoś
bryzadzwirzyno Re: Ośrodek BRYZA Dźwirzyno 14.05.08, 08:51 Witam, ponieważ jestem pracownikiem Bryzy nie wypada mi polecać naszego obiektu, ale zawsze mogę służyć informacją. Dzieci w wieku poniżej 3 lat mają zapewniony pobyt bez świadczeń (związane jest to z jedynie symboliczną opłatą). Jeżeli będą sobie Państwo życzyli do pokoju zostanie dostawione łóżeczko dla dziecka, lub istnieje możliwość złączenia dwóch tapczanów i nocowania z dzieckiem na jednym łóżku. Jadalnia wyposażona jest w krzesełka dla dzieci co zapewne ułatwi Państwu karmienie pociech. Nie przewiduje się dla tak małych dzieci oddzielnych porcji, ale śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego więc nie powinno być tutaj problemów. Jedynie obiad jest posiłkiem serwowanym do stolika i tym posiłkiem rodzice muszą podzielić się z dzieckiem. Kelnerki zawsze chętnie wysterylizują butelkę, doniosą wrzątek i pomogą w innych sytuacjach. Przy recepcji znajduje się mały schowek w którym mozna zostawić np wózek, czy sprzęty plażowe. Na terenie ośrodka znajduje się niewielki plac zabaw posiadający wszystkie wymagane prawem atesty i ogrodzony niewysokim płotkiem, za którym rodzice mogą sobie posiedzieć np na leżaku i obserwować poczynania malucha. Bliskość do plaży też nie jest bez znaczenia dla rodzin z dziećmi. Nie ma problemu by na chwilkę zejść z plaży do pokoju np. po zapomnianą zabawkę. W sezonie letnim w Dźwirzynie jest wiele atrakcji które wydają się być interesujace dla dzieci np. gokardy, wesołe miasteczko. Mam nadzieję że w miarę wyczerpująco odpowiedziałam na Państwa wątpliwości, pozostaje mi tylko serdecznie zaprosić do przyjazdu i życzyć udanego wypoczynku. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś