taby
28.10.08, 08:39
Witam mamy. Chciałam podpytać czy znajdzie się jeszcze ktoraś mama,
która karmi siedmiomiesięczne lub starsze dziecko tylko piersią? Ja
robię tak, bo uważam, że moje mleko jest dla mojej córeczki
najlepsze, po drugie jest mi tak wygodniej i taniej a po trzecie -
takie są zalecenia mojej pediatry, lekarki z Centrum Zdrowia
Dziecka. Uważa ona, że dziecko jest duże (8,5 kg), zdrowe i
generalnie cudowne i nie ma jeszcze potrzeby urozmaicania diety.
Kontrolujemy tylko mocz i ostatnio pierwszy raz krew (morfologia i
inne fosfory). Co Wy na to? Dodam tylko, że w zeszłym tygodniu
upiekłam jej ekologiczne jabłuszko, bo zaczęła nam mocno zaglądać w
talerze, ale nie chciała jeść (odmowiła też jabłka Hippa Bio).