Gość: Magdalena
IP: *.aster.pl
18 lat temu
przyczyna wszystkich chorob cywilizacyjnych jest rozpowszechnianie klamstwa o
nieszkodliwosci masturbacji.
Dzis ponad 10% dzieci w szkołach ma depresje spowodowana systematycznym
katowaniem pnia mozgu przez nałogową masturbację.
Pień mózgu po kilkunastu latach przestaje wytwarzac hormony odpowiadajace na
sterowanie nerkami - nerki nie utrzymuja zasadowosci tkanek i czlowiek staje
sie latwym pokarmem dla grzybow.
Grzyby rosna wylacznie na kwasnych tkankach, wiec katowanie mozgu
jest powodem ich wzrostu. Jak grzyb utworzy owocnik - to lekarze nazwa go
guzem nowotworowym.
Rynek lekow antydepresyjnych wart jest dzis kilka bilionow dolarow i z roku na
rok rosnie. Depresyjni dzis beda klientami klinik onkologicznych za 10 lat -
wtedy rynek na leki przeciwgrzybicze tez zacznie rosnac lawinowo.
Gdzie jest w tym wszystkim czlowiek, prawda i czlowieczenstwo?
czy tylko kasa sie liczy?
czy matki musza powtarzac dzieciom bzdury, ktore uslyszaly w telewizji?
Czy jedyna droga do zdrowia to urodzic sie w rodzinie farmaceuty swiadomego
tego ogolnoswiatowego ku...twa?
Wolne rodniki nie istnieją - istnieja zarodniki grzybow, ktore sa dla
czlowieka zasadowego zupelnie nieszkodliwe. Na czlowieku kwasnym sie
zagniezdza i wyrosnie nowotwor czyli owocnik grzyba.
tajemnica zycia tkwi w oszczedzaniu mozgu. Nie trzeba sie masturbowac by byc
szczesliwym jak probuja to sugerowac media.