kubalonek
25.03.09, 17:31
całkowicie trafna diagnoza.. tyle tylko że za późna. Już nie odkręcimy
decyzji o podziale administracyjnym polski , co więcej Radom nie ma w
tej sprawie nic do powiedzenia. To warszawa zadecyduje i płock a im
nie zależy na zmianie status quo.
Sytuacja faktycznie jest absolutnie patowa.. ale nie wzięła się z
sufitu...tylko z wieloletnich zaniedbań polityków lokalnych i głupoty
wyborców oraz jakości tychże polityków.
Sprawa wyszła ,bo można u Prezydenta ugrać poparcie - porównaj przykład
kielc i Kwaśniewskiego.Tyle ,że prezydent nas dekretem nie wydzieli ,
choćby PIS wygrałoby następne wybory.I kółko się zamyka..biedny boś głupi ..
głupi boś biedny.
To miasto faktyczne zapomniane przez Boga i ludzi.
Radomianin