dartles
16.09.05, 00:30
kilka postów, które przeczytałem dziś wieczorem skłoniło mnie do założenia
tegoż wątku. Pracuję w fabryce, niestety z Anglikami na linii, których poziom
inteligencji jest nieco tylko wyższy od wołka zbożowego, nic dziwnego, tym
mądrzejszym nie chce się robić za 5,50 za godzinę, bez trudu znajdują lepszą
pracę. Ale co taki angielski robol wie o Polsce, oto kilka pytań (zadanych mi
podczas pobytu) z których można wnieść, że niewiele. Czekam na Wasze
przykłady.
- Czy w Polsce macie DVD?
- A czy w Polsce zimą niedźwiedzie chodzą po ulicach?
- A ja znam miasto w Polsce - Bukareszt...
- To do Polski latają samoloty (bo słyszał, że łodziami ludzie przypływają)...
Dla mnie bomba, chociaż po kilku miesiącach zastanawiam się, co ja tutaj
robię i chyba się zacznę oglądać, za inną pracą, bo od tego można zwariować,
przysięgam...