Dodaj do ulubionych

Tajniacy-propagandyści na forach.

25.01.04, 17:48
W wątku ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=10281373&a=10281373 )napisałem:
Jest teraz nowy trend w reklamie internetowej. Są specjalne firmy, które oferują reklamę tajniacką. Tzn. reklamiarz buszuje po
forach i grupach dyskusyjnych. Podaje sie na przykład za dzieciaka, któremu strasznie podobał sie jakis film i wypisuje: "musicie
ten film zobaczyć, jest super". Albo reklamuje konsolę do gier: "żal mi was użytkownicy PC. Konsola rządzi.".

Tak samo mosadowcy uprawiają tajniacką obronę faszystowskiego Izraela.
Zwykle piszą: "Nie jestem Zydem, ale lubię Izrael", "Izrael chroni Europę przed tymi złymi Arabami"...itp...



Nie jest tak tylko z Mosadem. Agenci CIA robią to samo.
W poniższym tekscie opisany jest przypadek holenderskiego tajniaka na usługach CIA, który buszował po forach belgijskich w propagandowej obronie Busia i USA.
Teraz jednak poczuł zew moralnosci i wszystko wyjawił.
Jego zadaniem było wysmiewanie wszelkich wątpliwosci wobec działań USA, wypisywanie pochwalnych hymnów dla USA i dyskredytowanie wszelkich faktów, które były nie pomysli Busia.

Nie przypomina to czegoś tutaj?. Nawet po oficjalnym oswiadczeniu Kaya, niektórzy próbowali zdyskredytować jego swiadectwo. W tak jawnym przypadku. Tutaj naprawdę trzeba być głupim, albo z milicji...

lightscion.com/whistleblower.htm

A Dutch forum propagandist by the appropriate name of Eddy_Smith has responded to his personal moral qualms by announcing the end of his service. He is no longer ready to assume his lying, distorting and ridiculing function as a CIA-paid propagandist. Eddy_Smith (real name unknown) has been doing his work on the readers' forum of Belgian weekly magazine Knack for over two years. As one of the several propagandists working there, his task was to discredit any contributions that did not fall into place with the Bush agenda. This ranges from ridiculing alternative views on 9/11 up to prevention of public inquiries into the CIA's work in Belgium. In short, he was a spook, a spy, an agent in disguise of a genuine internaut, like so many others who have infiltrated the world wide web since Bush Sr. took over the CIA in 2000. Ever since he joined the forum, Eddy was suspected to be working on behalf of the CIA , and I know several others are still performing the same duties, there and on so many other forums on the www.

However, Eddy_Smith developed a conscience. He says he is not ready to perform this lying and deceiving effort any longer, by a grown preoccupation with the world's future under this totalitarian CIA government.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Karski Watto napiosz cos jeszcze o IP: *.cem.itesm.mx 25.01.04, 18:24
      tym zelastwie spadajacym z nieba i o ponumertowanych kamieniach twojej
      wyopbrazni:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=10359325&a=10359325

      A moze lepiej powiedz jeszcze cos o tej podswiadomosci w odroconym tekscie smile.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=10304487&a=10304487

      Dodaj jeszcze swoj idiotyczny watek o tajnej broni ktora WYWOLUJE trzesienie
      ziemi i bedziemy mieli prawdziwy obrazek naiwnego kretynasmile
    • maniekxxx Re: Tajniacy-propagandyści na forach. 25.01.04, 18:27
      a wiesz ze ja wygladam jak zyd na powaznie wielu zydow
      mi to mowi -ale dzieki twojej lekturze juz jestem
      tajnym zydem z Mosadu.Jojo i Dana teraz podszkalaja mnie
      w tym jak mam przekabacic ciebie na Zyda.Radze ci
      popatrz dobrze w lustro, pewny jestes ze niepochodzisz z
      rabinackiej rodziny- jak tak to my prawie blizniakami
      jestesmy.Sholom-Wattoberg czy tez wolisz wattostein
    • Gość: lesio Re: Alez dzisiaj sypie ten snieg... IP: 207.157.122.* 25.01.04, 18:49
    • watto Re: Tajniacy-propagandyści na forach. 25.01.04, 18:52
      uderz w stół, a nożyce sie odezwą.
      • Gość: lesio Re: coz to Watto, IP: 207.157.122.* 25.01.04, 18:59
        problemy z epinefryna?
        Ostatnio tylko Pana czytalem, ale "upgrade" Klubu Kubusiow Puchatkow do CIA to
        niecodzienna okazja, ktora nalezaloby jakos uczcic.
        ps.
        Czyli jednak jest Pan przez nich monitorowany, tak?
        • watto Re: 25.01.04, 19:20
          Gość portalu: lesio napisał(a):

          > problemy z epinefryna?
          > Ostatnio tylko Pana czytalem, ale "upgrade" Klubu Kubusiow Puchatkow do CIA to
          > niecodzienna okazja, ktora nalezaloby jakos uczcic.
          > ps.
          > Czyli jednak jest Pan przez nich monitorowany, tak?

          Cóż ty bełkoczesz znowu człowieku...
          Ja naprawdę nie rozumiem tej demencji...

          A poprzedni tekst pisałem jeszcze zanim pojawił sie twój... Ale jak widać masz szczescie i sie załapałes ( o 3 minuty) .

          • Gość: lesio Re: wyjasnienie IP: 207.157.122.* 25.01.04, 20:22
            Przepraszam, ze znow Pana konfunduje.

            "Demencja" oznacza zaburzenia pamieci. Jezeli nie rozumie Pan mojego postu
            (ktory ma korzenie w naszych /i nie tylko/ rozmowach na tym forum w
            nieodleglej przeszlosci), byc moze to Panska pamiec szwankuje?

            Poniewaz zaczal Pan ten watek, pytam czy oznacza to, ze teraz podejrzewa Pan
            monitorowanie go przez CIA, badz inna agencje?

            Pozdrowienia.
            • watto wyjasnienie czy groźba? 25.01.04, 23:35
              Gość portalu: lesio napisał(a):

              >
              >
              > Poniewaz zaczal Pan ten watek, pytam czy oznacza to, ze teraz podejrzewa Pan
              > monitorowanie go przez CIA, badz inna agencje?

              Ja pisze o monitorowaniu działania agentów na forach, a nie o monitorowaniu mnie. W dodatku nie pisałem bynajmniej personalnie, tylko chciałem zwrócić uwagę na zjawisko.


              Ale lesio co jakis czas pisze cos o monitorowaniu mnie przez CIA.
              Czy mam to traktować jako zawoalowaną groźbę?


              W artykule, który cytuję, skruszony agent dostawał od innego agenta taki post:
              "a jaki wpływ to będzie miało na twoje życie i twoją rodzinę"?
              • Gość: lesio Re: wyjasnienie czy groźba? IP: 207.157.122.* 25.01.04, 23:41
                Przykro mi Watto, nic nawet w przyblizeniu tak seksownego. Po prostu
                interesuje mnie czy uwazasz, ze ktos "ma na Ciebie oko", poza moja (skromna)
                osoba. Inna rzecz, ktora mnie interesuje, to czy dostajesz jakies polecenia?
    • who.cares Niesamowite. 25.01.04, 19:35

      Kretyn który dzień po dniu serwuje nam jedno tematowa propagandę, bez względu
      jak głupia i jak niewiarygodna ona jest, krytykuje propagandystów na forach.

      Te jesteś jednym z nich i to niesamowicie glupim.

    • Gość: doku To o mnie IP: *.chello.pl 25.01.04, 20:30
      watto napisał:

      > mosadowcy uprawiają tajniacką obronę faszystowskiego Izraela.
      > Zwykle piszą: "Nie jestem Zydem, ale lubię Izrael"

      tak piszę

      > "Izrael chroni Europę przed tymi złymi Arabami"

      ja raczej bym napisał "... złymi mahometanami"

      Powiem Ci Wato, ile płaci mi Mosad, jeśli odpowiesz na dwa pytania:

      Ile amerykańskich sprawnych sond kosmicznych z powodzeniem eksploruje teraz
      Marsa?

      Jak jest odległość Marsa od granicy hiszpańsko-argentyńskiej?
      • watto Re: 25.01.04, 20:43

        > Powiem Ci Wato, ile płaci mi Mosad, jeśli odpowiesz na dwa pytania:

        Tobie ktoś płaci?
        Myślałem że gorliwy fanatyk o zacięciu bolszewickim pracuje za darmo...


        > Jak jest odległość Marsa od granicy hiszpańsko-argentyńskiej?

        No to wytłumaczę ci...
        W Hiszpanii i Argentynie spadły dwa różne żelastwa.
        Granica "hiszpansko-argentynska" ma sie do problemu jak piernik do wiatraka.

        No i widzisz, że sama gorliwość nie wystarcza... Trzeba trochę wiedzy i inteligencji, żeby wiedzę użyć...
        • Gość: szczoteczka Widzisz pikus jak zrobilismy ich w konia? IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 25.01.04, 23:50
          • cs137 Re: Widzisz pikus jak zrobilismy ich w konia? 26.01.04, 03:37
            Genialny komentarz!!!

            Wlasnie myslalem o czyms podobnym - ale tak genialnie prostego i tak genialnie
            "trafiajacego w dziesiatke" (co tam w dziesiatke - w olimpijska dziesiatke!) bym
            w zyciu nie wymyslil. Gratulacje!
    • Gość: zaniepokojony Re: Tajniacy-propagandyści na forach. IP: 5.2.1R1D* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 26.01.04, 04:29
      A jak myslicie, po co GW prowadzi to forum??
      Jestem pewny, ze swobodna wymiana opinii na tym forum jest z uwaga
      monitorowana. Kazdy z nas bierze udzial w grze wymiany niecenzurowanych opinii.
      Czasami dodajemy troche wlasnej propagandy i mozemy zapoznac sie z reakcja
      innych na nasze opinie.
      Osobiscie uwazam ze forum spelnia wazna role jako zrodlo linkow do ciekawych
      informacji...

      • maniekxxx Re: Tajniacy-propagandyści na forach. 26.01.04, 04:44
        juz ci mowilem jak zmieniac nicka-jeszcze nienauczyles sie,
        kazdy cie poznaje po tym rogers , jestes jedyny ,dlatego
        latwy do zapamietania.Apropos pracy na forum- zapewne kazde
        wieksze fora sa studiowane przez policjie na calym
        swiecie, wiele nielegalnych rzeczy dzieje sie.Lub ma tez
        pozytywny charakter -ze mozna skorzystac z wielu
        linkow ,chociaz niezawsze tych legalnych.
    • maniekxxx Re: Tajniacy-propagandyści na forach. 25.03.04, 17:11
      Gini -ona napewno jest jedna z nich, Tomson-on tez cos
      podpada , ta kobita z -BEEE-LAND czyli z NZ, TEN
      ukryty osiolek z BC tez podpada pod ta kategorie, no
      kto inny jak nie ty Watto -ukryty szpiclu Mosadu.
    • Gość: Oozie Re: Tajniacy-propagandyści na forach. IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 25.03.04, 17:25
      > Tak samo mosadowcy uprawiają tajniacką obronę faszystowskiego Izraela.
      > Zwykle piszą: "Nie jestem Zydem, ale lubię Izrael", "Izrael chroni Europę
      >przed tymi złymi Arabami"...itp...

      MY NIE JESTŚMY Z MOSSADU.

      Jesteśmy z Shin Beth.
      A Dana jest po dodatkowym szkoleniu w Golani...
      • patience Re: PI<T& copy;N>VO>E:> 25.03.04, 17:44
        NM-|z< >^>V<=><V^^<VV^<==>`,<z<-.N<

        }}¨}^|^|v~_________)

        __+_¤___&__,_"__;_!__._:__%___'__@_*__:}
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka