Dodaj do ulubionych

WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie

    • asek5 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 20.12.05, 17:09
      czesc Dziewczyny smile

      Moja Pani ginekolog zapisala mi te tabletki, czy ktoras z was je zazywala i moze
      podzielic sie opiniami?
      • kropka_a Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 24.12.05, 23:51
        Witaj!
        Ja biorę juz ponad rok.Toleruję bardzo dobrze.
        Tylko jak idę do ginekologa to się dziwi,czemu te tabletki mi ktoś przepisał.
        Choruję na epilepsję,zazywam leki(jeden).Myślałam,że mogę brać tylko ten
        Gravistat 125.Okazuje się,że mogę brać każde pigułki.Ale nie zmnieniam tych,bo
        dobrze toleruję.
        Pozdrawiamwink
        • asek5 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 07.01.06, 14:30
          Witaj smile

          Ja tez choruje na epilepsje i biore Gravistat 125 bardzo dobrze sie po nim czuje.
          Pozdrawiam serdecznie
        • justy1 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 08.01.06, 12:28
          przy lekach przeciw epilepsji, które obniżają skuteczność pigułek należy
          stosować "mocne" pigułki (z dużą zawartością etinylestradiolu), żeby liczyć na
          zabezpieczenie.
          jeśli Twój lek na epilepsję nie wpływa na pigułki (są i takie, chociaż jest ich
          mało) to wiadomo- mozesz stosować dowolne ("słabsze") pigułki.
          • ficca2 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 22.03.06, 15:13
            Cześć dziewczyny, biore już długo Gravistat, nie mam żadnych skutków ubocznych
            oprócz w sumie najważniejszego nie mam ochoty na sex. Poradzcie mi coś
            • bloondyynka Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 06.05.06, 16:55
              czesc dostalam wlasnie tez te tabletki od ginekologa bo sadzi ze sa mocniejsze
              niz poprzednie kture dostalam wiec chcialam sie ciebie zapytac czy ty palilas
              papierosy jak je brałas? bo ja niewiem zapomnialam lekarza zapytac czy to cos
              szkodzi?? a z ta ochota na sex, to moze ci przejdzie... pozdrawiamsmile
            • jamajka79 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 11.05.06, 20:38
              witam ja brałam Gravistat125 ponad 5 lat to znaczy jeszcze bire zostaly mi 3 tabletki jak dla mnie sa bardzo dobre dzisiaj moj lekarz zmienil mi je na Novynette bo od kilku miesiecy caly czas okropnie bola mnie piersi troche boje sie tej zmiany a jesli chodzi o zainteresowanie sexem przy Gravistacie to rzeczywiście nie jest za wielkie pozdrawiam
              • torcia1 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 10.01.07, 19:24
                czy od gravistat powiekszyl wam sie mocno biust? bo szukam tabletek ktore
                bardzo mocno powiekszaja biust poniewaz mam niedlugo studniowke a moje piersi
                sa tak male ze w sukience (tej na studniowke)wygladam jak deska!! prosze o
                odpowiedz!! pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka