asek5 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 20.12.05, 17:09 czesc Dziewczyny Moja Pani ginekolog zapisala mi te tabletki, czy ktoras z was je zazywala i moze podzielic sie opiniami? Odpowiedz Link
kropka_a Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 24.12.05, 23:51 Witaj! Ja biorę juz ponad rok.Toleruję bardzo dobrze. Tylko jak idę do ginekologa to się dziwi,czemu te tabletki mi ktoś przepisał. Choruję na epilepsję,zazywam leki(jeden).Myślałam,że mogę brać tylko ten Gravistat 125.Okazuje się,że mogę brać każde pigułki.Ale nie zmnieniam tych,bo dobrze toleruję. Pozdrawiam Odpowiedz Link
asek5 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 07.01.06, 14:30 Witaj Ja tez choruje na epilepsje i biore Gravistat 125 bardzo dobrze sie po nim czuje. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link
justy1 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 08.01.06, 12:28 przy lekach przeciw epilepsji, które obniżają skuteczność pigułek należy stosować "mocne" pigułki (z dużą zawartością etinylestradiolu), żeby liczyć na zabezpieczenie. jeśli Twój lek na epilepsję nie wpływa na pigułki (są i takie, chociaż jest ich mało) to wiadomo- mozesz stosować dowolne ("słabsze") pigułki. Odpowiedz Link
ficca2 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 22.03.06, 15:13 Cześć dziewczyny, biore już długo Gravistat, nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz w sumie najważniejszego nie mam ochoty na sex. Poradzcie mi coś Odpowiedz Link
bloondyynka Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 06.05.06, 16:55 czesc dostalam wlasnie tez te tabletki od ginekologa bo sadzi ze sa mocniejsze niz poprzednie kture dostalam wiec chcialam sie ciebie zapytac czy ty palilas papierosy jak je brałas? bo ja niewiem zapomnialam lekarza zapytac czy to cos szkodzi?? a z ta ochota na sex, to moze ci przejdzie... pozdrawiam Odpowiedz Link
jamajka79 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 11.05.06, 20:38 witam ja brałam Gravistat125 ponad 5 lat to znaczy jeszcze bire zostaly mi 3 tabletki jak dla mnie sa bardzo dobre dzisiaj moj lekarz zmienil mi je na Novynette bo od kilku miesiecy caly czas okropnie bola mnie piersi troche boje sie tej zmiany a jesli chodzi o zainteresowanie sexem przy Gravistacie to rzeczywiście nie jest za wielkie pozdrawiam Odpowiedz Link
torcia1 Re: WSZYSTKO O GRAVISTAT - pytajcie i radzcie 10.01.07, 19:24 czy od gravistat powiekszyl wam sie mocno biust? bo szukam tabletek ktore bardzo mocno powiekszaja biust poniewaz mam niedlugo studniowke a moje piersi sa tak male ze w sukience (tej na studniowke)wygladam jak deska!! prosze o odpowiedz!! pozdrawiam Odpowiedz Link