Dodaj do ulubionych

Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzone?

04.03.08, 09:24
Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w naszym
kraju?
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:19
      Oby tylko nie wprowadzili ejakulacyjnych, bo mój szef nigdy nie pójdzie na urlop :P
    • nekomimimode Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:25
      tak szczególnie największy problem dyskryminacyjny - do 50 % niższe
      płace dla kobiet, wtedy by były o 70% niższe?
      • niunka24 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:29
        ee to dla obydwojga urlopy,nie?:-)kobieta sama sobie dziecka nie zrobi jakby nie
        bylo. to faceci też by niższe pensje musieli mieć;)
    • mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:32
      Owulacyjne, menstruacyjne, weekend powinien zaczynać się w piątek,
      wakacje dla absolwentów :)
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:55
        > Owulacyjne, menstruacyjne, weekend powinien zaczynać się w piątek,
        > wakacje dla absolwentów :)

        Jesteś za, czy przeciw? :)
        • mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 19:01
          za za za i 3xtak!
          nie wyrazilam sięjasno?!
          • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:07
            za za za i 3xtak!
            > nie wyrazilam sięjasno?!

            Czyżbyś była wreszcie po absolutorium?
            • mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:10
              w ambulatorium?
              byłam rok temu jak mnie osa użądliła, od tamtego czasu wydaje mi się
              że osieję :D
              • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:28
                w ambulatorium?
                > byłam rok temu jak mnie osa użądliła, od tamtego czasu wydaje mi
                się że osieję :D

                obsieję?
                osiedlę się? Zamierzasz powrócić?
    • ksieni_smutnego_pierdofonu Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 12:06
      dostrzegam tu pewną nieścisłość
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:28

        > dostrzegam tu pewną nieścisłość

        Taak?
    • modliszka24 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 15:05
      a jak myslisz:)
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 19:00
        > a jak myslisz:)

        Myślę, że należy pomagać parom, które chcą mieć dzieci, a mają z tym
        trudności. Chodzi przede wszystkim o synchronizację, czyli zgodność
        miejsca i czasu. :)
    • posraldescu Re: Czerwone uszy w czasie owulacji 04.03.08, 16:29
      To byłoby prawidłowe rozwiązanie problemu, gdyż automatycznie skończyłby się
      problem niechcianych ciąż.
    • kontik_71 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 17:06
      Proponuje jeszcze urlopy przez i po miesiaczkowe.. :)
    • eeela Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:35
      Nie do końca rozumiem. Czy chodzi o problemy z niewystarczającym przyrostem
      naturalnym? To by trzeba było, oprócz urlopów owulacyjnych, wprowadzić kontrolę,
      co kobiety robią podczas tych urlopów :-)
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:48
        To by trzeba było, oprócz urlopów owulacyjnych, wprowadzić kontrolę
        , co kobiety robią podczas tych urlopów :-)

        Urlop taki powinien skutkować sukcesem prokreacyjnym. W przypadku
        jego braku, może być traktowany jako urlop wypoczynkowy. :)
    • buhaj_z_rogiem Urlopy PMSowe i to przymusowo - tak! 05.03.08, 14:00
      Na dokładkę dni spędzone na urlopie pmsowym powinny pomniejszać ilość dni urlopu wypoczynkowego.
    • yanca1 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:04
      Jeżeli ktoś pracuje 24/7 i nie lubi seksu poza domem a chce "począć"
      to oczywiście że tak!!!
      Owulacja trwa nie kilka minut, ale nieco dłużej i myślę, że da się
      jakoś zsynchronizować bez urlopu. Wolałabym urlopy miesiączkowe, bo
      kiepsko się wtedy czuję, a podczas owulacji wręcz odwrotnie :)
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:12
        Jeżeli ktoś pracuje 24/7 i nie lubi seksu poza domem a chce "począć"
        > to oczywiście że tak!!!
        Owulacja trwa nie kilka minut, ale nieco dłużej i myślę, że da się
        jakoś zsynchronizować bez urlopu. Wolałabym urlopy miesiączkowe, bo
        kiepsko się wtedy czuję, a podczas owulacji wręcz odwrotnie :)

        Obecnie wiele młodych kobiet i mężczyzn pracuje krążąc po kraju,
        wracając do domu jedynie na weekend...
        Jeśli chodzi o ostatnie zdanie nie będę Ci podpowiadać, co powinnaś
        czynić. ;)
        • kruk51 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 15:58
          Wiecie dla czego Aniołowie w niebie są istotami bez płóciowymi ?
          Bo Bóg by oszalał obdarzając ich właśnie takimi urlopami ! Tymi wypowie
          dziami bardzo się ubawiłem. Świadczą one o zdumiewającej logice kobie
          cej !
    • 1onewolf Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 19:56
      a jakie problemy by te urlopy rozwiązały? chyba tylko problem korków, gdyby
      codziennie 1/28 kierowców zostawała w domach.
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:32
        1onewolf napisał:

        > a jakie problemy by te urlopy rozwiązały? chyba tylko problem
        korków, gdyby codziennie 1/28 kierowców zostawała w domach.

        Zostawałoby w domach 3-5 dni myślę.
    • vandikia Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:10
      oolog napisał:

      > Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w
      naszym
      > kraju?


      jakich? (oprocz wspomnianej synchronizacji) ?
      • oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:33
        > > Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w
        > naszym kraju?
        >
        > jakich? (oprocz wspomnianej synchronizacji)?

        Społeczeństwo stareje się. Wisi nad nami widmo głodowych emerytur.
        • concerta Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:50
          Przed chwilą przeczytałam, że ciąża jest według pracodawców
          nadużyciem. To co my biedne mamy zrobić - jak nie rodzimy, to
          jesteśmy egoistkami, karierowiczkami, przez nas starzeje się
          społeczeństwo, widmo głodowych emerytur nadciąga nad kraj itd. Jak
          chcemy rodzić - to jesteśmy be, i za to się nas każe - utrudnia
          zatrudnienie, na macierzyńskim opłaca najniższą składkę (= będzie
          niższa emerytura; ile dzieci i urlopów macierzyńskich więcej, tym
          emerytura niższa), daje upokarzający swą wysokością dodatek czy ulgę
          itd, itp :(
        • vandikia Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 22:27
          wisi widmo? a teraz to jakies niegłodowe są? bo nie zauwazylam
          szczerze mowiac rewelacji w temacie wsrod najblizszych :]
    • kontik_71 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:11
      pierniczysz bez sensu wiec zniknij..
    • koala_tralalala A dla facetow "popedowe" 05.03.08, 22:10
      A dla facetow "popedowe", zeby nie musieli sie meczyc w czasie
      pracy.
    • giulianov Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 09:58
      a nie wystarczy godzinna przerwa? po 25 minut na dotarcie do domu i z powrotem i
      10 minut na samą akcję. w końcu tu nie chodzi o przyjemność tylko fizjologię;)
    • luxure Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 11:12
      Taaa oczywiście, stanowczo nas za mało!! Wystarczy zobaczyć jak
      przpełnione są oddziały położnicze w całym kraju. Oby tak dalej i
      bedzie jak w Hong Kongu albo Tokyo, co przy usposobieniu Polaków
      grozi katastrofą.
      Prawda jest taka że przy naszym potencjele gospodarczym w stosunku
      do powierzchni naszego kraju powinno nas być góra 10 mln. Tymczasem
      jest 4 razy więcej- niestety.
      • aron2004 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 09.03.08, 08:16
        luxure napisała:

        > Taaa oczywiście, stanowczo nas za mało!! Wystarczy zobaczyć jak
        > przpełnione są oddziały położnicze w całym kraju. Oby tak dalej i
        > bedzie jak w Hong Kongu albo Tokyo, co przy usposobieniu Polaków
        > grozi katastrofą.
        > Prawda jest taka że przy naszym potencjele gospodarczym w stosunku
        > do powierzchni naszego kraju powinno nas być góra 10 mln.

        No to zacznij od siebie
    • slartibartfast Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 11:51
      Owulacyjne mogą być - ale dla par. Natomiast KONIECZNE są urlopy
      przedmenstruacyjne. Naprawdę. Ileż problemów społecznych by to rozwiązało....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka