oolog 04.03.08, 09:24 Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w naszym kraju? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funny_game Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:19 Oby tylko nie wprowadzili ejakulacyjnych, bo mój szef nigdy nie pójdzie na urlop :P Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:25 tak szczególnie największy problem dyskryminacyjny - do 50 % niższe płace dla kobiet, wtedy by były o 70% niższe? Odpowiedz Link Zgłoś
niunka24 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:29 ee to dla obydwojga urlopy,nie?:-)kobieta sama sobie dziecka nie zrobi jakby nie bylo. to faceci też by niższe pensje musieli mieć;) Odpowiedz Link Zgłoś
mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 10:32 Owulacyjne, menstruacyjne, weekend powinien zaczynać się w piątek, wakacje dla absolwentów :) Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:55 > Owulacyjne, menstruacyjne, weekend powinien zaczynać się w piątek, > wakacje dla absolwentów :) Jesteś za, czy przeciw? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 19:01 za za za i 3xtak! nie wyrazilam sięjasno?! Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:07 za za za i 3xtak! > nie wyrazilam sięjasno?! Czyżbyś była wreszcie po absolutorium? Odpowiedz Link Zgłoś
mnop2 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:10 w ambulatorium? byłam rok temu jak mnie osa użądliła, od tamtego czasu wydaje mi się że osieję :D Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:28 w ambulatorium? > byłam rok temu jak mnie osa użądliła, od tamtego czasu wydaje mi się że osieję :D obsieję? osiedlę się? Zamierzasz powrócić? Odpowiedz Link Zgłoś
ksieni_smutnego_pierdofonu Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 12:06 dostrzegam tu pewną nieścisłość Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:28 > dostrzegam tu pewną nieścisłość Taak? Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 15:05 a jak myslisz:) Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 19:00 > a jak myslisz:) Myślę, że należy pomagać parom, które chcą mieć dzieci, a mają z tym trudności. Chodzi przede wszystkim o synchronizację, czyli zgodność miejsca i czasu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
posraldescu Re: Czerwone uszy w czasie owulacji 04.03.08, 16:29 To byłoby prawidłowe rozwiązanie problemu, gdyż automatycznie skończyłby się problem niechcianych ciąż. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 17:06 Proponuje jeszcze urlopy przez i po miesiaczkowe.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:35 Nie do końca rozumiem. Czy chodzi o problemy z niewystarczającym przyrostem naturalnym? To by trzeba było, oprócz urlopów owulacyjnych, wprowadzić kontrolę, co kobiety robią podczas tych urlopów :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 04.03.08, 18:48 To by trzeba było, oprócz urlopów owulacyjnych, wprowadzić kontrolę , co kobiety robią podczas tych urlopów :-) Urlop taki powinien skutkować sukcesem prokreacyjnym. W przypadku jego braku, może być traktowany jako urlop wypoczynkowy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
buhaj_z_rogiem Urlopy PMSowe i to przymusowo - tak! 05.03.08, 14:00 Na dokładkę dni spędzone na urlopie pmsowym powinny pomniejszać ilość dni urlopu wypoczynkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
yanca1 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:04 Jeżeli ktoś pracuje 24/7 i nie lubi seksu poza domem a chce "począć" to oczywiście że tak!!! Owulacja trwa nie kilka minut, ale nieco dłużej i myślę, że da się jakoś zsynchronizować bez urlopu. Wolałabym urlopy miesiączkowe, bo kiepsko się wtedy czuję, a podczas owulacji wręcz odwrotnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 14:12 Jeżeli ktoś pracuje 24/7 i nie lubi seksu poza domem a chce "począć" > to oczywiście że tak!!! Owulacja trwa nie kilka minut, ale nieco dłużej i myślę, że da się jakoś zsynchronizować bez urlopu. Wolałabym urlopy miesiączkowe, bo kiepsko się wtedy czuję, a podczas owulacji wręcz odwrotnie :) Obecnie wiele młodych kobiet i mężczyzn pracuje krążąc po kraju, wracając do domu jedynie na weekend... Jeśli chodzi o ostatnie zdanie nie będę Ci podpowiadać, co powinnaś czynić. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 15:58 Wiecie dla czego Aniołowie w niebie są istotami bez płóciowymi ? Bo Bóg by oszalał obdarzając ich właśnie takimi urlopami ! Tymi wypowie dziami bardzo się ubawiłem. Świadczą one o zdumiewającej logice kobie cej ! Odpowiedz Link Zgłoś
1onewolf Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 19:56 a jakie problemy by te urlopy rozwiązały? chyba tylko problem korków, gdyby codziennie 1/28 kierowców zostawała w domach. Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:32 1onewolf napisał: > a jakie problemy by te urlopy rozwiązały? chyba tylko problem korków, gdyby codziennie 1/28 kierowców zostawała w domach. Zostawałoby w domach 3-5 dni myślę. Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:10 oolog napisał: > Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w naszym > kraju? jakich? (oprocz wspomnianej synchronizacji) ? Odpowiedz Link Zgłoś
oolog Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:33 > > Może rozwiązałyby wiele problemów społecznych występujących w > naszym kraju? > > jakich? (oprocz wspomnianej synchronizacji)? Społeczeństwo stareje się. Wisi nad nami widmo głodowych emerytur. Odpowiedz Link Zgłoś
concerta Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:50 Przed chwilą przeczytałam, że ciąża jest według pracodawców nadużyciem. To co my biedne mamy zrobić - jak nie rodzimy, to jesteśmy egoistkami, karierowiczkami, przez nas starzeje się społeczeństwo, widmo głodowych emerytur nadciąga nad kraj itd. Jak chcemy rodzić - to jesteśmy be, i za to się nas każe - utrudnia zatrudnienie, na macierzyńskim opłaca najniższą składkę (= będzie niższa emerytura; ile dzieci i urlopów macierzyńskich więcej, tym emerytura niższa), daje upokarzający swą wysokością dodatek czy ulgę itd, itp :( Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 22:27 wisi widmo? a teraz to jakies niegłodowe są? bo nie zauwazylam szczerze mowiac rewelacji w temacie wsrod najblizszych :] Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 05.03.08, 20:11 pierniczysz bez sensu wiec zniknij.. Odpowiedz Link Zgłoś
koala_tralalala A dla facetow "popedowe" 05.03.08, 22:10 A dla facetow "popedowe", zeby nie musieli sie meczyc w czasie pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
giulianov Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 09:58 a nie wystarczy godzinna przerwa? po 25 minut na dotarcie do domu i z powrotem i 10 minut na samą akcję. w końcu tu nie chodzi o przyjemność tylko fizjologię;) Odpowiedz Link Zgłoś
luxure Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 11:12 Taaa oczywiście, stanowczo nas za mało!! Wystarczy zobaczyć jak przpełnione są oddziały położnicze w całym kraju. Oby tak dalej i bedzie jak w Hong Kongu albo Tokyo, co przy usposobieniu Polaków grozi katastrofą. Prawda jest taka że przy naszym potencjele gospodarczym w stosunku do powierzchni naszego kraju powinno nas być góra 10 mln. Tymczasem jest 4 razy więcej- niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 09.03.08, 08:16 luxure napisała: > Taaa oczywiście, stanowczo nas za mało!! Wystarczy zobaczyć jak > przpełnione są oddziały położnicze w całym kraju. Oby tak dalej i > bedzie jak w Hong Kongu albo Tokyo, co przy usposobieniu Polaków > grozi katastrofą. > Prawda jest taka że przy naszym potencjele gospodarczym w stosunku > do powierzchni naszego kraju powinno nas być góra 10 mln. No to zacznij od siebie Odpowiedz Link Zgłoś
slartibartfast Re: Urlopy owulacyjne. Czy powinny być wprowadzon 06.03.08, 11:51 Owulacyjne mogą być - ale dla par. Natomiast KONIECZNE są urlopy przedmenstruacyjne. Naprawdę. Ileż problemów społecznych by to rozwiązało.... Odpowiedz Link Zgłoś