Dodaj do ulubionych

olda nie ma to nikt nie przychodzi ?

06.07.04, 19:45
Pusto sie zrobiło jakoś, właściciel wypoczywa to wszyscy poszli sobie. Ja
obchód zrobiłem.
Obserwuj wątek
    • kocibrzuch na to wychodzi 06.07.04, 20:38
      siedzim smętnie i tęsknim
      • niesmialek1 Re: na to wychodzi 06.07.04, 21:54
        No, jestesmy tu przecież.
        • rena_gd Re: na to wychodzi 07.07.04, 00:15
          zakneblowani??:))
          • iza_belka Re: na to wychodzi 07.07.04, 12:58
            Nie, zakneblowani nie.. Ale tacy spokojniutcy, hihi. Czekamy na Szanownego
            Olda. W ciszy i spokoju. A może inni też już sobie powyjeżdżali...
            Pozdrawiam z pracy oczywiście..
    • edzioszka Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 17:28
      a bo się nie staracie wcale ;)
    • kocibrzuch Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 17:59
      szef jest teraz OLDBARDZOWAKACYJNY
      • gatta13 Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 19:51
        Kocibrzuchu, bo pomyślę, żeś Ty Old w przebraniu. :)
        • cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 08.07.04, 11:45
          No prosze jak krzyknąc to ktos się jednak pojawi... no, juz lepiej.
          • sirilla Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 09.07.04, 17:37
            Ja przychodzę, ale rzadziej. Latem mniej siedzę przy komputerze.
            • cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 09.07.04, 23:10
              Taaaaa, dobrze, bardzo dobrze. Trzy z dwoma. Usprawiedliwona.
              • gatta13 Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 10.07.04, 14:40
                Mnie już proszę żadnych ocen nie stawiać. Trzy dni temu skończyłam ze szkołą na
                dobre. ;) A nawet na dobre i na złe.
    • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 13.07.04, 11:41
      cover_wielki_przesadnik

      jak to nikt... nick chyba? i skreśl "nie" czym prędzej ;o)
    • oldpiernik jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 09:40
      może trochę chłodniej przyjmę gości, ten upał taki uciążliwy ;)

      OLDMARNYGOSPODARZ
      • edzioszka Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 10:48
        hehe, zamieść i tutaj poemat o lodówce ;)
        • oldpiernik Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 11:21
          czepiasz się ;)
          to był tylko żart
          mam nadzieję, że nie uraziłem wrażliwości bywalcó tamtego forum ;)
          • edzioszka Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 12:19
            ja? gdzieżbym śmiała! był ongiś na OSDS-ie wątek przeznaczony na dręczenie
            poezją ;)
            • oldpiernik Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 12:29
              drętwe dręczenie?
              proza życia to już poemat...
              i jak tu pisać bez kompleksów, hehehe...

              poza tym, "wszystko już było"...
              a szkoda ;)
      • urszulka_ma Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 22:58
        oldpiernik napisał:

        > może trochę chłodniej przyjmę gości, ten upał taki uciążliwy ;)

        to może.."chłodnik pomidorowy"..?:)

        2 szklanki niskoprocentowej śmietany lub jogurtu o smaku naturalnym
        2 szklanki soku pomidorowego wyciśniętego ze świeżych owoców..
        4 jędrne pomidory
        świeży ogórek
        dwa ząbki czosnku
        duża cebula, najlepiej czerwona
        duży pęczek świeżego koperku
        przyprawy
        świeży tymianek lub szczypta suszonego, pieprz, sól, cukier puder do smaku

        cebulę jeśli nie jest czerwona to należy pokroić ..i sparzyć wrzątkiem..
        do wazy dodajemy śmietankę lub jogurt...sok pomidorowy ,pokrojone w kostkę
        pomidory, obrane ze skórek i pozbawione pestek, pokrojony w kostkę ogórek,
        usiekany czosnek ,cebulę i koperek
        całość mieszamy i przyprawiamy według własnych upodobań....i wstawiamy na
        godzinkę do lodówki.. lub bardzo zimnej piwnicy:)

        tylko proszę ..nie rzucać pomidorami...:)
        • iwonax Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 23:12
          Twój przepis to balsam na ten upał. Jest dopiero 2 dni, a ja mam go już dość.
          Dziś już późno, ale jutro zrobię! Już mi ślinka kapie na klawiaturę!
          • urszulka_ma Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 21.07.04, 16:34
            na upały najlepiej chłodniki smakują..:)
            a może taki..?
            ..też jest dobry..:)

            40 dag buraków
            pęczek rzodkiewek
            2 świeże ogórki
            1 l zsiadłego mleka
            szklana śmietany
            koperek, szczypiorek, sól, pieprz, cukier do smaku
            buraki ugotować...
            po przestudzeniu zetrzeć na tarce o dużych otworkach...
            ogórki pozbawione pestek, pokroić w paseczki razem z rzodkiewką..
            mleko połączyć ze śmietaną, roztrzepać trzepaczką, dodać buraki,
            rzodkiewkę, ogórki i posiekaną zieleninę...
            doprawić do smaku..
            pozostawić na kilka godzin do naciągnięcia..w chłodnym miejscu..
    • oldpiernik no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 07:46
      więcej przepisów i będzie ruch... aż miło
      dzięki urszulko :)
      • urszulka_ma ..może jakiś humorek.."posiłkowy"?:) 21.07.04, 10:07

        pewna niewiasta, wzburzona wystąpieniem angielskiego polityka
        krzyknęła;
        ..O, gdyby pan był moim mężem z rozkoszą podałabym mu truciznę!
        polityk, z iście angielską flegmą, odrzekł:
        ..Cóż, gdyby pani naprawdę była moją małżonką, to wypiłbym ją z nie mniejszą
        rozkoszą.
        • urszulka_ma Re: ..oj chyba sama rzuciłam pomidorem.. 21.07.04, 16:06
          .."rolnicy nie lubią kretów
          bo one podgryzają im korzenie"..
      • urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 16:09
        oldpiernik napisał:

        > więcej przepisów i będzie ruch... aż miło


        nie udało się..:(
        myślałam o dowcipach na temat jedzenia
        a co zrobiłam..?
        napisałam o truciźnie i wszyscy uciekli:(
      • kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 18:41
        na upał najlepszy turecki ayran
        • kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 18:45
          zapomniałem dodać, że powinien być z jogurtu uzyskanego na bazie owczego mleka
          palcy lizać, jak mawiał Pan Longinus
          • urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 20:53
            kocibrzuch napisał:


            > palcy lizać,

            to jest sernik..
            który piecze moja znajoma gaździna z sera świeżego..
            a ser..mniam..
            ale mi teraz apetytu zrobiłeś..tymi owieckami:)))

            ..co w górach słychać..?

            • oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:24
              i warka strong z lodówki nieźle wchodzi w gorący wieczór
              • urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:43
                kusiciele!
                moje ślinki są już..za progiem..
                idę na zakupy....tup..tup..tup..
                • oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:48
                  zakupy w ciemno
                  strach się bać...
                • kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:57
                  Zaszalałem i kupiłem lody Carte d'Or Tiramisu.
                  Ej, szalała, szalała.
                  • oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 22.07.04, 08:07
                    woooodyyy.... ;)
                    OLDNABEZRYBIU
                    • urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 22.07.04, 10:33
                      na bezrybiu i rak ryba..:)
                      wszystkie rybki śpią ..la..lala...la...
    • liczydelko Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 08:24
      pomyślałeś o sobie..?:)
      • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 11:06
        cover już dawno nie robił tu obchodu...
        może pomyślał, że głupio tak obchodzić i stwierdzać, że nikt ;)

        OLDOBECNY
        • cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 15:13
          nie nie, jestem i zaglądam, ale juz z daleka zza płotu widać że sie ktoś krzata
          i juz 3 dniowych przestojów bez postu nie ma :)
          • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 15:20
            liczne wizyty liczydełka odbijają się radośnie w liczniku ;))

            OLDLICZONYNIEUSTANNIE ;)
          • liczydelko plotkary za płotem?:) 05.08.04, 09:12
    • urszulka_ma olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 22.06.05, 15:20
      tak pusto cosik...
      wczasują?;)
      • cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 22.06.05, 20:49
        i ten wątek potwierdza że co rok to samo !!
        • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 23.06.05, 08:16
          sam Ogrodnik świętuje...
          loszek zaniedbuje!
          • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 29.06.05, 10:46
            Z tym świętowaniem...
            Sporo dałbym, by tak było. :0)

            Tak się zapamiętałem w planowaniu różności, że przeceniłem swoje siły.
            Teraz gonią mnie terminy, a ja gonię w piętkę.
            Świętowanie zacznę chyba dopiero od Olgi, a może od Any?
            Tymczasem jestem, więc zapraszam. :0)

            OLDROTOR
    • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 30.07.05, 10:08
      i znowu nastała cisza...?
      • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 01.08.05, 16:42
        nietety
        nietety
        nietety
        ciiiiszaaaa
        ;0)

        i na dokładkę
        mam pracowity urlop
        i skrzynka nie pokazuje mi zawartości poczty
        same koperty ;0)

        OLD :0)
        • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 01.08.05, 20:31
          były jakieś problemy z pocztą..?
          w mojej po brzegi muzyki..
          ..i żarcików od jednego śmieszka:)
          muszę wpaść do swojej skrzynki i miotełką pozamiatać:)
          • yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 02.08.05, 09:55
            Ula z miotełką...jak to czarownica?:)))
            • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 10:44
              baba jaga!:)
              • yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 16:53
                e tam...
                baba ula :)
                czyli babula :))))
                • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 21:53
                  babuleńka z rodu rogatego?:)
                  • yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 17.08.05, 11:02
                    Czy rogaty...nie wiem;)
      • yoanna zaglądajcie na zero;) 17.08.05, 11:04
        zaglądajcie koniecznie...
        bo cicho i pustawo...:(
        • liczydelko Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 13:08
          na nikogo liczyć nie można?
          • cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 23:14
            Cięzkie czasy dla klikaczy. Ciekawe gdzie trwonią czas Ci co ich nie ma tu.
            • urszulka_ma Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 23:29
              ..ja tu zaglądam..:)
              a reszta (Ci co ich tu nie ma)przemykają bokami?
              • yoanna Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 08:47
                Może robią bokami...:(
                • cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 20:31
                  A to rozpustnicy !! Żeby tak bokami ?!
                  • czarownica_ma Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 22:02
                    zabawiają się z czarownicami?
                    • cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 22:57
                      no ładne kwiatki ! a nie lepiej z czarodziejkami ?
    • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 03.09.05, 12:16
      i wciąż nikogo... heheh
      :0)

      powoli wracam do życia

      jeśli uważacie, że zbyt wolno...
      bijcież
      :D

      OLD :0)
      • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.09.05, 09:16
        wolno..
        hmm...
        może takie... od różowych króliczków sobie podłączysz?:)
        • halina501 Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...;) 05.09.05, 14:46


          • cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 05.09.05, 21:17
            Taaaa wino dojrzewa, a można by tak lampke na spróbowanko ?
            • urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 06.09.05, 15:28
              ..nie poczęstują, sami wypiją?;)
              • yoanna Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 07:48
                Może jednak zajrzymy do piwniczki?;)
                • halina501 Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 09:16
                  Nie dadzą dojrzeć...;))))
                  • cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 20:48
                    A co tam, brać piwniczke żywcem !! Szklanki w dłoń !
                    • urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 22:48
                      za wygrany... mecz!:)
                      • oldpiernik Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 08.09.05, 09:31
                        tegoroczna wiśnióweczka jeszcze niedojrzała
                        może miodonka beskidzka?

                        za te mecze :0)
                        • urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 09.09.05, 08:32
                          miodonka?
                          brzmi kusząco:)
                          • cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 19.09.05, 22:25
                            A tego to ja jeszcze nie piłem :)
                            • urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 08:04
                              może to coś w rodzaju litewskiego...Midaus Balzamas Suktinis ?:)
                              • yoanna Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 08:46
                                Po pierwszej butelce nazwa traci na znaczeniu;)
                                • cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 21:50
                                  Cokolwiek to litewskie by nie było, bez zagrychy się nie podejmuje.
                                  • urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 22.09.05, 09:14
                                    a ja odrobinkę, dziś chętnie
                                    spirytusik z miodkiem byłby dobrym lekarstwem na ...
                                    apsiiiiik....po zmarznięciu
    • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 06.10.05, 23:46
      no tak, nikt nie przychodzi
      ale co to ma wspólnego z oldem?
      ;0)
      • cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 10:12
        Pewnie ma. Zawsze to fajnie jak gospodarz w domu.
        • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 12:29
          No.... zgoda.
          Jestem.

          :0)
          • urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 19:20
            Witaj Gospodarzu:)
            • yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 08.10.05, 01:39
              I bardzo dobrze;)
              • oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 10.10.05, 21:11
                i?...
                • yoanna Old jest niektórzy przychodzą;) 11.10.05, 08:22
                  I jest ok.;)
                  • oldpiernik Re: Old jest niektórzy przychodzą;) 11.10.05, 09:03
                    okimadoki
                    świat się kręci
                    i ma w nosie nasze chęci
                    jak też i nie-chęci

                    rozhulać by to forum na nowo
                    ech
                    byle nie w mur głową

                    i plecie pleciuch stary
                    brednie nie do wiary

                    :0)
                    • urszulka_ma Re: Old jest niektórzy przychodzą;) 14.10.05, 00:46
                      kręć się kręć
                      pleć się słowo
                      pleć..
                      graj muzyczko graj
                      słowo nowe daj:)
                      roztańczymy jeszcze liter taniec,
                      będzie nowy słowny przeplataniec!:)

                      wpadnę w niedzielę..może będzie weselej?:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka