cover_wielki 06.07.04, 19:45 Pusto sie zrobiło jakoś, właściciel wypoczywa to wszyscy poszli sobie. Ja obchód zrobiłem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iza_belka Re: na to wychodzi 07.07.04, 12:58 Nie, zakneblowani nie.. Ale tacy spokojniutcy, hihi. Czekamy na Szanownego Olda. W ciszy i spokoju. A może inni też już sobie powyjeżdżali... Pozdrawiam z pracy oczywiście.. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 17:28 a bo się nie staracie wcale ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kocibrzuch Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 17:59 szef jest teraz OLDBARDZOWAKACYJNY Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.07.04, 19:51 Kocibrzuchu, bo pomyślę, żeś Ty Old w przebraniu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 08.07.04, 11:45 No prosze jak krzyknąc to ktos się jednak pojawi... no, juz lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
sirilla Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 09.07.04, 17:37 Ja przychodzę, ale rzadziej. Latem mniej siedzę przy komputerze. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 09.07.04, 23:10 Taaaaa, dobrze, bardzo dobrze. Trzy z dwoma. Usprawiedliwona. Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 10.07.04, 14:40 Mnie już proszę żadnych ocen nie stawiać. Trzy dni temu skończyłam ze szkołą na dobre. ;) A nawet na dobre i na złe. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 13.07.04, 11:41 cover_wielki_przesadnik jak to nikt... nick chyba? i skreśl "nie" czym prędzej ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 09:40 może trochę chłodniej przyjmę gości, ten upał taki uciążliwy ;) OLDMARNYGOSPODARZ Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 10:48 hehe, zamieść i tutaj poemat o lodówce ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 11:21 czepiasz się ;) to był tylko żart mam nadzieję, że nie uraziłem wrażliwości bywalcó tamtego forum ;) Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 12:19 ja? gdzieżbym śmiała! był ongiś na OSDS-ie wątek przeznaczony na dręczenie poezją ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 12:29 drętwe dręczenie? proza życia to już poemat... i jak tu pisać bez kompleksów, hehehe... poza tym, "wszystko już było"... a szkoda ;) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 22:58 oldpiernik napisał: > może trochę chłodniej przyjmę gości, ten upał taki uciążliwy ;) to może.."chłodnik pomidorowy"..?:) 2 szklanki niskoprocentowej śmietany lub jogurtu o smaku naturalnym 2 szklanki soku pomidorowego wyciśniętego ze świeżych owoców.. 4 jędrne pomidory świeży ogórek dwa ząbki czosnku duża cebula, najlepiej czerwona duży pęczek świeżego koperku przyprawy świeży tymianek lub szczypta suszonego, pieprz, sól, cukier puder do smaku cebulę jeśli nie jest czerwona to należy pokroić ..i sparzyć wrzątkiem.. do wazy dodajemy śmietankę lub jogurt...sok pomidorowy ,pokrojone w kostkę pomidory, obrane ze skórek i pozbawione pestek, pokrojony w kostkę ogórek, usiekany czosnek ,cebulę i koperek całość mieszamy i przyprawiamy według własnych upodobań....i wstawiamy na godzinkę do lodówki.. lub bardzo zimnej piwnicy:) tylko proszę ..nie rzucać pomidorami...:) Odpowiedz Link Zgłoś
iwonax Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 20.07.04, 23:12 Twój przepis to balsam na ten upał. Jest dopiero 2 dni, a ja mam go już dość. Dziś już późno, ale jutro zrobię! Już mi ślinka kapie na klawiaturę! Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: jestem... i nic się nie zmienia ... 21.07.04, 16:34 na upały najlepiej chłodniki smakują..:) a może taki..? ..też jest dobry..:) 40 dag buraków pęczek rzodkiewek 2 świeże ogórki 1 l zsiadłego mleka szklana śmietany koperek, szczypiorek, sól, pieprz, cukier do smaku buraki ugotować... po przestudzeniu zetrzeć na tarce o dużych otworkach... ogórki pozbawione pestek, pokroić w paseczki razem z rzodkiewką.. mleko połączyć ze śmietaną, roztrzepać trzepaczką, dodać buraki, rzodkiewkę, ogórki i posiekaną zieleninę... doprawić do smaku.. pozostawić na kilka godzin do naciągnięcia..w chłodnym miejscu.. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 07:46 więcej przepisów i będzie ruch... aż miło dzięki urszulko :) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma ..może jakiś humorek.."posiłkowy"?:) 21.07.04, 10:07 pewna niewiasta, wzburzona wystąpieniem angielskiego polityka krzyknęła; ..O, gdyby pan był moim mężem z rozkoszą podałabym mu truciznę! polityk, z iście angielską flegmą, odrzekł: ..Cóż, gdyby pani naprawdę była moją małżonką, to wypiłbym ją z nie mniejszą rozkoszą. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: ..oj chyba sama rzuciłam pomidorem.. 21.07.04, 16:06 .."rolnicy nie lubią kretów bo one podgryzają im korzenie".. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 16:09 oldpiernik napisał: > więcej przepisów i będzie ruch... aż miło nie udało się..:( myślałam o dowcipach na temat jedzenia a co zrobiłam..? napisałam o truciźnie i wszyscy uciekli:( Odpowiedz Link Zgłoś
kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 18:41 na upał najlepszy turecki ayran Odpowiedz Link Zgłoś
kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 18:45 zapomniałem dodać, że powinien być z jogurtu uzyskanego na bazie owczego mleka palcy lizać, jak mawiał Pan Longinus Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 20:53 kocibrzuch napisał: > palcy lizać, to jest sernik.. który piecze moja znajoma gaździna z sera świeżego.. a ser..mniam.. ale mi teraz apetytu zrobiłeś..tymi owieckami:))) ..co w górach słychać..? Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:24 i warka strong z lodówki nieźle wchodzi w gorący wieczór Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:43 kusiciele! moje ślinki są już..za progiem.. idę na zakupy....tup..tup..tup.. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:48 zakupy w ciemno strach się bać... Odpowiedz Link Zgłoś
kocibrzuch Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 21.07.04, 21:57 Zaszalałem i kupiłem lody Carte d'Or Tiramisu. Ej, szalała, szalała. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 22.07.04, 08:07 woooodyyy.... ;) OLDNABEZRYBIU Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: no dobrze... :) trochę się zmienia ;) 22.07.04, 10:33 na bezrybiu i rak ryba..:) wszystkie rybki śpią ..la..lala...la... Odpowiedz Link Zgłoś
liczydelko Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 08:24 pomyślałeś o sobie..?:) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 11:06 cover już dawno nie robił tu obchodu... może pomyślał, że głupio tak obchodzić i stwierdzać, że nikt ;) OLDOBECNY Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 15:13 nie nie, jestem i zaglądam, ale juz z daleka zza płotu widać że sie ktoś krzata i juz 3 dniowych przestojów bez postu nie ma :) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.04, 15:20 liczne wizyty liczydełka odbijają się radośnie w liczniku ;)) OLDLICZONYNIEUSTANNIE ;) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 22.06.05, 15:20 tak pusto cosik... wczasują?;) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 22.06.05, 20:49 i ten wątek potwierdza że co rok to samo !! Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 23.06.05, 08:16 sam Ogrodnik świętuje... loszek zaniedbuje! Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 29.06.05, 10:46 Z tym świętowaniem... Sporo dałbym, by tak było. :0) Tak się zapamiętałem w planowaniu różności, że przeceniłem swoje siły. Teraz gonią mnie terminy, a ja gonię w piętkę. Świętowanie zacznę chyba dopiero od Olgi, a może od Any? Tymczasem jestem, więc zapraszam. :0) OLDROTOR Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 30.07.05, 10:08 i znowu nastała cisza...? Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 01.08.05, 16:42 nietety nietety nietety ciiiiszaaaa ;0) i na dokładkę mam pracowity urlop i skrzynka nie pokazuje mi zawartości poczty same koperty ;0) OLD :0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 01.08.05, 20:31 były jakieś problemy z pocztą..? w mojej po brzegi muzyki.. ..i żarcików od jednego śmieszka:) muszę wpaść do swojej skrzynki i miotełką pozamiatać:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 02.08.05, 09:55 Ula z miotełką...jak to czarownica?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 10:44 baba jaga!:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 16:53 e tam... baba ula :) czyli babula :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.08.05, 21:53 babuleńka z rodu rogatego?:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 17.08.05, 11:02 Czy rogaty...nie wiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna zaglądajcie na zero;) 17.08.05, 11:04 zaglądajcie koniecznie... bo cicho i pustawo...:( Odpowiedz Link Zgłoś
liczydelko Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 13:08 na nikogo liczyć nie można? Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 23:14 Cięzkie czasy dla klikaczy. Ciekawe gdzie trwonią czas Ci co ich nie ma tu. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: zaglądajcie na zero;) 01.09.05, 23:29 ..ja tu zaglądam..:) a reszta (Ci co ich tu nie ma)przemykają bokami? Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 20:31 A to rozpustnicy !! Żeby tak bokami ?! Odpowiedz Link Zgłoś
czarownica_ma Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 22:02 zabawiają się z czarownicami? Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: zaglądajcie na zero;) 02.09.05, 22:57 no ładne kwiatki ! a nie lepiej z czarodziejkami ? Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 03.09.05, 12:16 i wciąż nikogo... heheh :0) powoli wracam do życia jeśli uważacie, że zbyt wolno... bijcież :D OLD :0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 04.09.05, 09:16 wolno.. hmm... może takie... od różowych króliczków sobie podłączysz?:) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 05.09.05, 21:17 Taaaa wino dojrzewa, a można by tak lampke na spróbowanko ? Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 06.09.05, 15:28 ..nie poczęstują, sami wypiją?;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 07:48 Może jednak zajrzymy do piwniczki?;) Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 09:16 Nie dadzą dojrzeć...;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 20:48 A co tam, brać piwniczke żywcem !! Szklanki w dłoń ! Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 07.09.05, 22:48 za wygrany... mecz!:) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 08.09.05, 09:31 tegoroczna wiśnióweczka jeszcze niedojrzała może miodonka beskidzka? za te mecze :0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 09.09.05, 08:32 miodonka? brzmi kusząco:) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 19.09.05, 22:25 A tego to ja jeszcze nie piłem :) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 08:04 może to coś w rodzaju litewskiego...Midaus Balzamas Suktinis ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 08:46 Po pierwszej butelce nazwa traci na znaczeniu;) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 20.09.05, 21:50 Cokolwiek to litewskie by nie było, bez zagrychy się nie podejmuje. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma, to wino w piwniczce dojrzewa...; 22.09.05, 09:14 a ja odrobinkę, dziś chętnie spirytusik z miodkiem byłby dobrym lekarstwem na ... apsiiiiik....po zmarznięciu Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 06.10.05, 23:46 no tak, nikt nie przychodzi ale co to ma wspólnego z oldem? ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 10:12 Pewnie ma. Zawsze to fajnie jak gospodarz w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 12:29 No.... zgoda. Jestem. :0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 07.10.05, 19:20 Witaj Gospodarzu:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: olda nie ma to nikt nie przychodzi ? 08.10.05, 01:39 I bardzo dobrze;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Old jest niektórzy przychodzą;) 11.10.05, 09:03 okimadoki świat się kręci i ma w nosie nasze chęci jak też i nie-chęci rozhulać by to forum na nowo ech byle nie w mur głową i plecie pleciuch stary brednie nie do wiary :0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Old jest niektórzy przychodzą;) 14.10.05, 00:46 kręć się kręć pleć się słowo pleć.. graj muzyczko graj słowo nowe daj:) roztańczymy jeszcze liter taniec, będzie nowy słowny przeplataniec!:) wpadnę w niedzielę..może będzie weselej?:) Odpowiedz Link Zgłoś