Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 15:54 j.w. aha, i jeszcze jedno- czytałam że kilka osób miało wątpliwości co do oryginalności perfum z pedet.pl, jak to jest, moze ktoś mi powie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
setorika Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? 13.12.03, 19:34 Absolutnie oryginalne! Jeśli nie jestem akurat obdarowywana przez Męża, to kupuję jemu i sobie w Pedet.pl. Zawsze płace karta kredytową i w takim przypadku najdłużej czekałam 3 dni. Polecam i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.03, 17:00 dzięki, pocieszyłaś mnie bo różne głosy czytam na forum o pedet.pl- również te bardzo negatywne. Przekonam się wkrótce bo wysłałam zamówienie w czwartek więc w poniedzałek powinnien dojść mój świąteczny dune:)).Aha, mam jeszcze jedno pytanie- kupowałaś może perfumy na www.perfumy.civ.pl?? Ceny mają raczej takie jak na allegro oryginały ale nie wiem jak właśnie z oryginalnością...a nikt na forum urody nie odpowiedział mi na moje pytanie.. cmok. basia Odpowiedz Link Zgłoś
setorika Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? 15.12.03, 11:17 nie kupowałam, unikam stron z rozszerzeniem priv, może to uprzedzenie, ale jak coś sprawdziłam jest ok, to nie szukam innych. Nie skuszą mnie też niskie ceny. Wiem, że oryginały nie mogą zejść poniżej pewnego poziomu. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tamara Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? IP: *.um.man.koszalin.pl 15.12.03, 13:17 No właśnie....... co to znaczy że oryginały nie mogą zejść po niżej pewnej ceny??? Czym się kierujesz wyznaczając tę granicę ceny?? A jeśli już zaryzykujesz i kupisz to czy naprawdę jesteś pewna, że to oryginał......rozmawiałam z babką w perfumerii i powiedziała że rozpoznać może tylko naprawdę fachowiec...przeciętny klient raczej nie ma szans... Odpowiedz Link Zgłoś
setorika Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? 15.12.03, 13:40 wiesz, wydaje mi się, że zawsze jest jakaś granica, nie mówię tu o produktach kradzionych. Mieszkam przy granicy, więc mam porównanie, jak kupię w Niemczech perfumy, odbiorę Steuer (tax Free) to wiem, że ich cena może się wahać do 10 Euro, w zależności od czasu i promocji. U nas na perfumy jest akcyza, więc jest dużo drożej. Pedet sprzedaje dużo, więc ma inne ceny zakupów w hurtowniach czy u producentów niż poejedyńczy sklep. Dlatego ich produkty są przeciętnie tańsze o 20, 30 zł niż w sklepach "stacjonarnych" Inne są też koszty logistyczne: czynsz, pensje sprzedawców, etc. Stąd niższe ceny. Nie wydaje mi się, żeby taki sklep sprzedawał podróby. Zarówno jakość opakowań jak i długość utrzymywania się zapachu nie budzi moim zdaniem zastrzeżeń.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tamara Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? IP: *.um.man.koszalin.pl 16.12.03, 08:53 czy allegro według ciebie jest równie pewne?? Odpowiedz Link Zgłoś
setorika Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? 16.12.03, 13:28 nie korzystam z allegro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: ile się czeka na przesyłkę z pedet.pl? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 14:09 hej, dostałam dziś przesyłkę z pedet.pl - na pewno oryginał... cay czas jestem jednak niezadowolona z cen perfum w polskich sklepach, również internetowych. miesiąc temu moja przyjaciołka przywiozła mi z holandii-ck one 50 ml woda toaletowa -20 euro, 5th avenue 30 ml woda perfumowana też 20 euro, nic tylko kupować za granicą... Odpowiedz Link Zgłoś