dzindzinka
04.09.05, 21:56
Poradźcie kochane dziewczyny: od trzech miesięcy jestem zmuszona brać cilest w
celach leczniczych. Przez miesiąc czułam się fatalenie, teraz jest ok, ale
właśnie zauważyłam, że uwidoczniły mi się żyły na nogach. Czy to normalne? Czy
grożą mi żylaki? Moja matka je ma, ale ona waży dwa razy więcej niż ja. Mam
ochotę rzucić w diabły to świństwo.