Dodaj do ulubionych

Cilest i żyły.

04.09.05, 21:56
Poradźcie kochane dziewczyny: od trzech miesięcy jestem zmuszona brać cilest w
celach leczniczych. Przez miesiąc czułam się fatalenie, teraz jest ok, ale
właśnie zauważyłam, że uwidoczniły mi się żyły na nogach. Czy to normalne? Czy
grożą mi żylaki? Moja matka je ma, ale ona waży dwa razy więcej niż ja. Mam
ochotę rzucić w diabły to świństwo.
Obserwuj wątek
    • karina1974 Re: Cilest i żyły. 04.09.05, 23:07
      Jeśli twoja mama ma zylaki to są duże szanse, ze ty też będziesz miała i to
      niezalaeżnie od tuszy - niestsy to uwarunkowane genetycznie.
      Ja też brałam cilest i tez zaczeły wtedy zaczeły mi sie robić zylaki a zawsze
      byłam szczupła. Przestałam brać tabletki a żylaki tylko sie pogarszały- teraz
      nadają sie tylko do zabigu sad.
      Jesli mogę ci coś doradzić to kup sobie w aptece przynajmniej jakąśmaść z
      kasztanowca i tabletki (bez receepty) - smaruj, zażywaj a spowolni to proces
      rozwijania sie żylaków.
      Stosuj też zimne prysznice na nogi aby pobudzić krążenie i często siedź po
      amerykańsku czyli z nogami wyżej. Mnie to troche pomogło.
      pozdr.
      • aasiunia Re: Cilest i żyły. 04.09.05, 23:39
        Czy to znaczy, że zażywanie Cilestu powoduje żylaki i ogólnie powiększanie się
        żył? Ja mam żylaki na nogach( nie wspominając o pajączkach) a na rękach od dłoni
        aż za łokieć. Kiedy żyły są duże, to mam bardzo gorące ręce i bolą mnie. Mam
        nieraz wrażenie, jakbym miała zawieszone na nich ciężarki.To bardzo męczące a
        pozatym nieładnie to wygląda. Latem wstyd ubrać sukienkę czy krótki rękawek, bo
        dłonie żylaste, jak u facetasad
        • bedada Re: Cilest i żyły. 05.09.05, 09:36
          Biorę cilest 3 lata i nie mam żylaków!
          • w_madzik Re: Cilest i żyły. 06.09.05, 09:28
            ja biorę Cilest 2 lata i też nie mam żadnych skutków ubocznych. Wprost
            przeciwnie - bardzo dobrze się po nich czuję.
            Może problemy z żyłami mają jakiś związek z paleniem papierosów - palicie??
      • Gość: dzindzinka Re: Cilest i żyły. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 21:38
        Serdeczne dzięki, Karina, wykorzystam Twoje rady.

        Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie.
    • Gość: Zmijka Re: Cilest i żyły. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.09.05, 11:05
      Chyba wszystkie leki natykoncepcyjne niszczą żyły. Co do Cilestu, na jednych
      działa dobrze i ich organizm go toleruje. ja natomiast dostawałam po nim
      kociokwiku. Po 3 miesiącach byłam zmuszona go odstawić. Oczywiście w tym czasie
      pojawiły mi się pajączki sad A najwiekszym grzechem "naszych" lekarzy -
      ginekologów jest brak skierowań na badanie poziomu hormonów i leczenie
      wszystkich pacjentów tą samą metoda sad Pozdrawiam serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka