Gość: e.w.u.n.i.a
IP: 193.0.117.*
15.01.04, 17:01
Forumowicze!Czy wpadly Wam w rece ostatnio jakies ksiazki,po ktorych
przeczytaniu macie je ochote odlozyc do szufladki z napisem "Nie polecam"?
Wczoraj przeczytalam wlasnie takie "dzielo". "Podrecznik do ludzi"
M.Gretkowskiej. Zakrecona ksiazka.Ani troche mi sie nie podobala.
Zagadkowosc,ktora sie pojawiala przypominala troche "Klub Dumas" (A.Perez-
Reverte),ale oczywiscie w o wiele gorszym wydaniu. Brrrr. Naprawde nie warto
czytac (M.Gretkowskiej,oczywiscie).