Dodaj do ulubionych

Czas odzyskać Kreml!

28.11.06, 22:28
Przy całym mym szacunku do idei odzyskiwania przez patriotyzm kolejnych
zakresów, mam pewne wątpliwości co do ich wielkości. Uważam mianowicie, że
Polska potrzebuje czegoś większego od odzyskiwania MSW czy nawet MSZ,
potrzebuje Jedynej Idei, która scementowałaby cały, genetyczny, Naród Polski.
Dlaczegoż by tą ideą nie mógło byc odzyskanie Kremla?

Taka okazja długo się nie powtórzy. Geopolityka, los, a nawet pogoda nam
sprzyja. Mamy najcieplejszą jesień od lat, dwa polskie jastrzębie F-16,
siatkarze roznieśli Ruskich w pył, prezydent dał nam ciche poparcie głosząc:
"Więcej Jałty nie będzie!", nawet UE daje zielone światło polskiemu mięsu w
drodze na Kreml. Polsko, na co czekasz?!? Nie daj się pomiatać!
Obserwuj wątek
    • leniak Re: Czas odzyskać Kreml! 28.11.06, 22:47
      kandydat na obiad?
    • don.kichote Re: Czas odzyskać Kreml! 28.11.06, 22:49
      A mógłbyś poczekać do jutra... a jeszcze lepiej do czwartku, aż śzwagier
      wytrzeźwieje? Bo bez niego, to ja nigdzie nie idę, ani a Kowno, ani na Wilno ani
      na Lwów ani na Kreml! O!!!
      • leniak Re: Czas odzyskać Kreml! 28.11.06, 22:50
        ;-)))))
        i na Dymitra czekajmy!
    • a.adas Kolejny znak! 29.11.06, 14:19
      Pobiliśmy dziś Serbów, tych prorosyjskich zdrajców słowiańszczyzny!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka