andrze_n
21.12.06, 22:10
TV Plus - o czasach formowania sie ruchow polit/mlodziezowych roku 56 (facio dzialal na wiecach razem z Gozdzikiem i Kuroniem). Gozdzik i Kuron byli do siebie podobni...a gosc zaproszony do programu (Górny) byl demokrata narodowcem....