Dodaj do ulubionych

TV Plus -o czasach roku 56 (facio dzialal na wieca

21.12.06, 22:10
TV Plus - o czasach formowania sie ruchow polit/mlodziezowych roku 56 (facio dzialal na wiecach razem z Gozdzikiem i Kuroniem). Gozdzik i Kuron byli do siebie podobni...a gosc zaproszony do programu (Górny) byl demokrata narodowcem....
Obserwuj wątek
    • andrze_n facio opowiada jak dziennikarka "Sztandaru Mlodych 21.12.06, 22:25
      facio (skonczyl prawo na UW okolo 54r.), opowiada jak dzienikarka "Sztandaru Mlodych" podsluchujac jego umoralniajaca rozmowe z Gozdzikiem w czasie jakiegos spedu (czy nie wstydzi sie akceptacji siebie na 4-tym miejscu listy wyborczej (w czasie rozpropagowania przez Gomolkę hasla glosowania bez skreslen), zaczyna krzyczec do obecnych - wykorzystujac swoj "autorytet" dziennikarski - prosze panstwa! mamy tutaj wsrod nas element antysocjalistyczny! i "zaraz" po tym SB wyrosla jak z pod ziemi.....
      • andrze_n teraz mowi jak zazartowal sobie i przyznal sie 21.12.06, 22:31
        teraz mowi jak zazartowal sobie i przyznal sie do napadu na bank (znany napad z 65r.) i to "z biegu", czym zakpil sobie z przesluchujacych....
        • andrze_n byl na cenzurowanym, bez pracy, zyl w nedzy 21.12.06, 22:33
          az do lat 90?-tych
          • joannabarska Re: byl na cenzurowanym, bez pracy, zyl w nedzy 21.12.06, 23:49
            Jakis jedynak z forum ogląda TV Puls. Może wyznaczac bedziemy duzury?
            • t-800 Re: byl na cenzurowanym, bez pracy, zyl w nedzy 21.12.06, 23:57
              Grafik dyżurów (godz.):
              00-03 - joannabarska
              03-06 - bracia_zbrojek
              06-09 - venus99
              09-12 - janbezziemi
              12-15 - verbaveritatis
              15-18 - wirwieder
              18-24 - terraincognita

              Kanapki robi joannabarska.
              • t-800 Re: byl na cenzurowanym, bez pracy, zyl w nedzy 22.12.06, 10:30
                Teraz dyżur ma janbezziemi.
                • t-800 Re: byl na cenzurowanym, bez pracy, zyl w nedzy 22.12.06, 10:33
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=54349021&a=54350030

                  Na razie zgodnie z grafikiem.
                • janbezziemi marsjanin t-800 22.12.06, 10:35
                  Zgadłes. Teraz jest janbezziemi, ktorego mozesz pocałowac z szacunkiem w tyłek.
                  • wirwieder Hej,cos sie poplątało! 22.12.06, 10:57
                    Hola,hola, Janek teraz ja miałem dyzurowac. Cos Ci sie poplątało. Zajrzyj do
                    notesu w kompie.A kiedy ma venus 99? Kto to taki, bo nie widziałem jej (go) na
                    naszej odprawie.
                    • janbezziemi Re: Hej,cos sie poplątało! 22.12.06, 11:06
                      U mnie jest OK, to Tobie poplątało sie cos przed wyjazdem do rfniu...Nie właż
                      mi w paradę, bo dostaniesz od szefowej naganę!
                      • janbezziemi Re: Hej,cos sie poplątało! 22.12.06, 11:16
                        venus 99 poszła z t-800 do hotelu. Na sledzika? Sam widziałem i diabli mnie
                        brali.
                        • joannabarska Re: Hej,cos sie poplątało! 22.12.06, 11:18
                          Polecę wam po premii! t-800 ma rację co do dyżurów. Prowokacja TVN?
                          • t-800 Re: Hej,cos sie poplątało! 22.12.06, 14:40
                            A bracia_zbrojek gdzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka