agamamaoli
18.05.07, 12:00
Właśnie dostaliśmy rozliczenie ciepłej wody, co, i mam do dopłaty 800 zł -
normalnie szok. Spółdzielnia pobierała do tej pory 8 zł za m3 podgrzanej wody
a w rozliczeniu podała ponad 15 zl za m3. Skąd ta różnica? W spółpdzielni
mówią że wynika to z faktur dla mojego budynku, ale dlaczego każdy budynek ma
inną cenę m3 wody podgrzanej skoro wszyscy korzystamy z wody z sieci?
Ile u Was wynosi cena m3 podgrzanej wody?
chyba nic nie wskóram, ale się zdenerwowałam. A