Dodaj do ulubionych

co myslicie o tym??

22.02.06, 16:11
www.viki.pl/
znalazłam tani stanik są duże rozmiary( do I)wyglada malo zahęcająco no ale
cóz nie można mieć wszystkiego. Miałyscie staniki z viki?
Obserwuj wątek
    • czaroffnica24 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 17:12
      a fuj!!!
      staniki babciowe i jestem na sto procent pewna, że robiące z cycek stożki
      jedyne plusy to cena i naprawdę świetna rozmiarówka, fajnie jakby tak było
      wszędzie
    • joa8 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 18:52
      ja miałam :-)
      więc tak: model Joanna 577 jest całkowicie do d... ;-) sztywny, sztuczny
      materiał, okropna, oblizła koronka, piersi-rakiety. Fuj.
      za to model Krystyna 579 jak dla mnie jest bardzo okej. Miekka bawełna, miła
      koronka, po chwilowym efekcie rakiet, stanik ładnie sie dopasowuje do piersi.
      Dobrze trzyma, wytrzymały, miałam czarny.
      Ten stanik był mi potrzebny w ciąży - musiałam mieć coś co dobrze trzyma, ale
      nie ma fiszbin i to był bardzo dobry zakup. Nie jest to oczywiście szczyt
      seksowności, ale na co dzień jest dobry. No i ta cena :-) Chyba go sobie teraz
      zamówię.
      Modelu Danuta 578 nie testowałam.
    • kobita2005 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 22:10
      nie podobają mi się, kojarzą z czasami, gdy nic innego nie było w sklepach,
      tylko te stylonowe barchany, nie kupiłabym go nawet ze względu na cenę; a
      propos ceny - poczyniłam ostatnio parę zakupów w bellissimie, modele z obniżoną
      ceną jestem zachwycona
    • subara Re: co myslicie o tym?? 23.02.06, 08:11
      Dla mnie okrutne;P Być może dobre dla mam karmiących (w ramach deficytu
      biustonoszy w dużym rozmiarze i bez fiszbin)i dla naszych babć, którym zapewne
      nie zależy na kolorach, falbankach, koronkach i kryształkach przyozdabiająco -
      upiększających.
      Biust w nich wygląda na wielachny, więc z optycznego punktu widzenia też mi nie
      pasuje.
    • butters77 Re: co myslicie o tym?? 23.02.06, 09:53
      A ja się przychylam do opinii, że koronka dość przyjemna i na co dzień (kiedy
      nikt nas nie widzi i np. zbliża się okres, a fiszbiny uwierają) taki stanik jest
      ok. Zgadzam się niestety również ze "stożkami" - piersi miały kształt
      kosmiczny:)) Ja akurat zamówiłam Krystynę - ale nie zdążyłam jej znosic i
      przekonać się, czy "uleży się" na biuście, bo rozmiar okazał się totalnie za
      mały:( Moje spostrzeżenie więc: zaniżona rozmiarówka (przynajmniej w tym
      modelu). Pozdrawiam!
    • badarka Re: co myslicie o tym?? 03.03.06, 20:38
      Ja je kupiłam w ciąży właśnie :) Aktualnie jestem karmiąca i...
      powiem Wam, że to jedyne staniki, jakie mogę teraz nosić.
      Przed ciążą nosiłam 75H, z viki zamówiłam 80I (bałam się, i słusznie, że 75I
      będą miały za małą miskę) i oczywiście nie jestem z nich zadowolona, ale noszę
      je 24 godziny na dobę :( ściągam tylko do kąpieli, więc może 23.5 ;)

      Zalety:
      pasuje na mój mleczny biust :)
      bez fiszbin
      tani

      Wady:
      wyglądam fatalnie

      eh...... długo karmić nie zamierzam :D
      • sa-re Re: co myslicie o tym?? 16.06.06, 15:25
        Ja zamówiłam jakiś czas temu 3 modele Viki. I chociaż niby normalnie noszę F
        (choć chyba mi się do G powiększył biust, ale w F wejdę), te staniki wymieniałam
        aż doszłam do I i dalej przyciasne. Właściwie w jeden wogóle nie wchodzę, drugi
        czeka aż nieco mi biust się zmniejszy, 579 noszę prawie na okrągło. Nie jest to
        żadne cudo, ale dosyć wygodny choć również przyciasny. Piersi trochę dziwnie na
        boki trzyma, no ale najważniejsze że trzyma...

        Moim zdaniem mają mocno zawyżone te rozmiary.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka