maja285 22.02.06, 16:11 www.viki.pl/ znalazłam tani stanik są duże rozmiary( do I)wyglada malo zahęcająco no ale cóz nie można mieć wszystkiego. Miałyscie staniki z viki? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czaroffnica24 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 17:12 a fuj!!! staniki babciowe i jestem na sto procent pewna, że robiące z cycek stożki jedyne plusy to cena i naprawdę świetna rozmiarówka, fajnie jakby tak było wszędzie Odpowiedz Link
joa8 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 18:52 ja miałam :-) więc tak: model Joanna 577 jest całkowicie do d... ;-) sztywny, sztuczny materiał, okropna, oblizła koronka, piersi-rakiety. Fuj. za to model Krystyna 579 jak dla mnie jest bardzo okej. Miekka bawełna, miła koronka, po chwilowym efekcie rakiet, stanik ładnie sie dopasowuje do piersi. Dobrze trzyma, wytrzymały, miałam czarny. Ten stanik był mi potrzebny w ciąży - musiałam mieć coś co dobrze trzyma, ale nie ma fiszbin i to był bardzo dobry zakup. Nie jest to oczywiście szczyt seksowności, ale na co dzień jest dobry. No i ta cena :-) Chyba go sobie teraz zamówię. Modelu Danuta 578 nie testowałam. Odpowiedz Link
kobita2005 Re: co myslicie o tym?? 22.02.06, 22:10 nie podobają mi się, kojarzą z czasami, gdy nic innego nie było w sklepach, tylko te stylonowe barchany, nie kupiłabym go nawet ze względu na cenę; a propos ceny - poczyniłam ostatnio parę zakupów w bellissimie, modele z obniżoną ceną jestem zachwycona Odpowiedz Link
subara Re: co myslicie o tym?? 23.02.06, 08:11 Dla mnie okrutne;P Być może dobre dla mam karmiących (w ramach deficytu biustonoszy w dużym rozmiarze i bez fiszbin)i dla naszych babć, którym zapewne nie zależy na kolorach, falbankach, koronkach i kryształkach przyozdabiająco - upiększających. Biust w nich wygląda na wielachny, więc z optycznego punktu widzenia też mi nie pasuje. Odpowiedz Link
butters77 Re: co myslicie o tym?? 23.02.06, 09:53 A ja się przychylam do opinii, że koronka dość przyjemna i na co dzień (kiedy nikt nas nie widzi i np. zbliża się okres, a fiszbiny uwierają) taki stanik jest ok. Zgadzam się niestety również ze "stożkami" - piersi miały kształt kosmiczny:)) Ja akurat zamówiłam Krystynę - ale nie zdążyłam jej znosic i przekonać się, czy "uleży się" na biuście, bo rozmiar okazał się totalnie za mały:( Moje spostrzeżenie więc: zaniżona rozmiarówka (przynajmniej w tym modelu). Pozdrawiam! Odpowiedz Link
badarka Re: co myslicie o tym?? 03.03.06, 20:38 Ja je kupiłam w ciąży właśnie :) Aktualnie jestem karmiąca i... powiem Wam, że to jedyne staniki, jakie mogę teraz nosić. Przed ciążą nosiłam 75H, z viki zamówiłam 80I (bałam się, i słusznie, że 75I będą miały za małą miskę) i oczywiście nie jestem z nich zadowolona, ale noszę je 24 godziny na dobę :( ściągam tylko do kąpieli, więc może 23.5 ;) Zalety: pasuje na mój mleczny biust :) bez fiszbin tani Wady: wyglądam fatalnie eh...... długo karmić nie zamierzam :D Odpowiedz Link
sa-re Re: co myslicie o tym?? 16.06.06, 15:25 Ja zamówiłam jakiś czas temu 3 modele Viki. I chociaż niby normalnie noszę F (choć chyba mi się do G powiększył biust, ale w F wejdę), te staniki wymieniałam aż doszłam do I i dalej przyciasne. Właściwie w jeden wogóle nie wchodzę, drugi czeka aż nieco mi biust się zmniejszy, 579 noszę prawie na okrągło. Nie jest to żadne cudo, ale dosyć wygodny choć również przyciasny. Piersi trochę dziwnie na boki trzyma, no ale najważniejsze że trzyma... Moim zdaniem mają mocno zawyżone te rozmiary. Odpowiedz Link