Dodaj do ulubionych

lewe piosenki a kazie ?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.05, 14:52
powiedzcie mi czemu tak jest i czy da sie z tym cos zrobic?
poniewaz sciagam piosnki na kazie i mnie to wkurza bo prawie caly czas sciga
mi sie niby utwor bo tak jest podpisany a jak zaczynam go sluchac to trwa
roznie np 20 minut i martwa cisza:/
Obserwuj wątek
    • Gość: Funio Re: lewe piosenki a kazie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 15:18
      Bo sciagnales falszywke zrobiona przez RIAA. Na Kazie to norma . Przerzuc sie na
      Torrenta albo mula/edonkeya albo jeszcze cos innego. Tu do poczytania:
      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka