Gość: luk75
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.01.05, 14:52
powiedzcie mi czemu tak jest i czy da sie z tym cos zrobic?
poniewaz sciagam piosnki na kazie i mnie to wkurza bo prawie caly czas sciga
mi sie niby utwor bo tak jest podpisany a jak zaczynam go sluchac to trwa
roznie np 20 minut i martwa cisza:/