Dodaj do ulubionych

ADMIN!!!! PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE!!

06.02.04, 18:46
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10584382&a=10594635
Tu był mój wątek o treści:
"Pedofile na Synaj, kapcie na Syberię"
Był on ironicznym nawiązaniem do wznoszonych kiedyś antysemickich okrzyków. Takich jak te: "Syjamisci do Syjamu!"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10584382&a=10586584
Dlaczego został usunięty? Czy admin nie potrafi wyczuć ironii? Czy może admin myślał, że to celowy antysemicki (i anty kapciowy) okrzyk?
Naprawdę - weźcie się czasami zastanówcie co wyczyniacie. Od myślenia głowa nie boli. Serio.
Obserwuj wątek
    • nierzyd forum swiat zamienil sie w folwark zwierzecy 06.02.04, 19:43
      Forum swiat zamienil sie w folwark zwierzecy, gdzie rzady sprawuja dwie ........
      (znasz pewnie ta opowiastke Orwella). Ironia, nawet jesli polega na
      znieksztalconej ortografii to dla nowych administratorow-amatorow (pozbawionych
      szarych komorek - jak sami to przyznali) zbyt wiele.
      Wycinane jest wszystko wedlug blizej nieokreslonego widzimsie-schematu nijak
      nie odnoszacego sie do regulaminu.

      Odpowiedzialna funkcja zostala powierzona w rece kompletnych dyletantow i
      amatorow. Nic to nowego w kraju, gdzie "wadza" ciagle pojmowana jest glownie
      jako przywilej a nie jako funkcja na uslugach spoleczenstwa.
    • piessna Re: ADMIN!!!! PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE!! 06.02.04, 19:50
      Panowie,
      Wy wiecie, a ja rozumiem.
      Nie strzępcie klawiatury po próżnicy, proszę.
      • nierzyd Re: ADMIN!!!! PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE!! 06.02.04, 19:59

        > Nie strzępcie klawiatury po próżnicy, proszę.

        Bo co, skasujesz?

        Sprobuj ograniczyc swoja ingerencje do rzeczwiscie jednoznacznych i jaskrawych
        naruszen regulaminu. To juz wielkie osiagniecie, ze zniknely oszolomy
        posylajace seryjnie skrajnie prymitywne i wulgarne posty.
        Przestan sie wszedzie i we wszstko mieszac. Nie wdawaj sie w pyskowki i nie
        pisz nic na temat twoich odczuc.

        To dobrze i zyczliwie pojete rady.

        Nie ma nic bardziej niesmacznego niz naduzywanie wadzy.
      • wielki_czarownik To ma być odpowiedź? 06.02.04, 20:11
        Proszę o MERYTORYCZNĄ odpowiedź dlaczego wątek został usunięty. Bo ja widzę następujące możliwości:
        1. Złamałem prawo lub regulamin - proszę wskazać mi jak, abym mógł tego unikać na przyszłość.
        2. Admini zachłystują się władzą.
        3. Admini to półgłupki nie rozumiejące ironii.
        4. Admini to osoby obłąkane niewiedzące co czynią.
        Innych opcji nie widzę. Proszę mi więc wytłumaczyć czemu wątek został usunięty. Dzięki temu uda się uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.
        • marcus_crassus poszukaj moze lepiej odpowiedzi na swoje 06.02.04, 20:17
          fascynujace pytania w konstytucji,ostatnio znalazles tam podobno cos co wg
          ciebie gwarantowalo ci pelna wolnosc na forum GW,dzis moze znow cos
          znajdziesz :))))

          jak sie postarasz moze za pare dni znajdziesz swoj mozdzek ktory chyba gdzies
          sie zapodzial WC :))))
          • wielki_czarownik Markusiku słoneczko 06.02.04, 20:25
            Nie manipuluj - zacytuj co tam pisałem a nie kłam i nie przekręcaj.
            • marcus_crassus pisales straszliwe glupoty,jak zwykle zreszta :))) 06.02.04, 20:27
        • yaroni V.C. - Forum GW jest to Forum prywatne. 06.02.04, 20:18
          ile razy trzeba ci to powtarzac, abys zrozumial?
          A GW jest gazeta o profilu pro-amerykanskim i pro-izraelskim.
          Nie podoba sie ?
          Zmien sobie Forum.
          przymusu pobytu Tu nie ma.

          Przypominam (po raz setny) ze wszystko co tu sie ukazuje,
          musi byc zgodne z polskim prawem prasowym.
          Ale "wycinanki" GW moze podejmowac najzupelniej dowolnie,
          bo to jej prywatne Forum.

          Paniatno, Gaspada?


          • nierzyd ten facet ma racje 06.02.04, 20:22
            yaroni napisał:

            > A GW jest gazeta o profilu pro-amerykanskim i pro-izraelskim.
            > Nie podoba sie ?
            > Zmien sobie Forum.
            > przymusu pobytu Tu nie ma.

            Ten facet ma racje. Brzmi gorzko ale prawdziwie. Niemniej kazda akcja powoduje
            reakcje.
            Kto wie, czy adminki GW nie rozdaja w tej chwili zapalek ktorymi kiedys
            zostanie podpalona jakas synagoga.
          • wielki_czarownik Pytania dwa :D 06.02.04, 20:30
            Czy hasło: "Kapcie na Syberię" jest antyamerykańskie albo antyizraelskie?
            Czy hasło "Pedofile na Synaj" jest antyizraelskie albo antyamerykańskie? Synaj należy przecież do Egiptu! wiem.onet.pl/wiem/01308f.html
            • yaroni V.C. - wpadasz we wlasne sidla 06.02.04, 20:37
              ale cieszy mnie, ze to zauwazasz i zaczynasz rozumiec, w czym rzecz.

              Cenzorki, to ludzkie i wyrozumiale kobiety.
              usmiechnij sie, grzecznie przedstaw Twoje racje
              i z pewnoscia bedziesz miál szanse.

              Inaczej zostanie Ci ta przykra Swiadomosc,
              ze to nie Twoje Forum.
              • nierzyd czegos ciagle nie rozumiesz yaroni. 07.02.04, 22:06
                yaroni napisał:

                > Cenzorki, to ludzkie i wyrozumiale kobiety.
                > usmiechnij sie, grzecznie przedstaw Twoje racje
                > i z pewnoscia bedziesz miál szanse.

                Wielki czarownik (jak i sporo innych ludzi na tym forum) nie jest jednym z was.
                Dlatego "metodologia", ktora mu proponujesz niewiele mu powie.

                Stosuj ja dalej sam jesli nie potrafisz inaczej.
        • marcus_crassus do administratorow - ja mu to wytlumacze 06.02.04, 20:21
          WC,lopatologicznie ->moga cie wykasowac za to ze masz durnego ryja i nie pytaj
          cie dlaczego bo moga cie wykasowac znow za glupiego ryja :)))))

          u nikt nie musi ci sie tlumaczyc ze cie kasuja za durnego ryja....

          ale ty ograniczony jestes :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka