wielki_czarownik
06.02.04, 18:46
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10584382&a=10594635
Tu był mój wątek o treści:
"Pedofile na Synaj, kapcie na Syberię"
Był on ironicznym nawiązaniem do wznoszonych kiedyś antysemickich okrzyków. Takich jak te: "Syjamisci do Syjamu!"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10584382&a=10586584
Dlaczego został usunięty? Czy admin nie potrafi wyczuć ironii? Czy może admin myślał, że to celowy antysemicki (i anty kapciowy) okrzyk?
Naprawdę - weźcie się czasami zastanówcie co wyczyniacie. Od myślenia głowa nie boli. Serio.