Gość: Tomex YamahaYBR125
IP: *.satfilm.net.pl
16.05.06, 21:29
Po przeczytaniu artykułu w ostatnim ŚM zainteresowałem się właśnie sprzętem
jak w tytule. Cenowo ta Cagiva wygrywa w Polsce nawet z GS 500 (mówię o
fabrycznie nowych motocyklach) a jednocześnie podoba mi się i jest
wygodniejsza od GS. Nie zależy mi na super przyspieszeniach, wystarczy mi te
spokojnie kręcone 160 km/h, które oferuje. I w związku z tym pytanie do
wszystkich, którzy mają taką Cagivę, mieli lub znają ją przynajmniej ze
słyszenia - warto kupić tą "włoszczyznę" czy lepiej o niej zapomnieć ?
(jakość, trwałość, serwis, eksploatacja, koszty, itp.) Dzięki za informacje.