Dodaj do ulubionych

czy zawali się auchan modlińska

29.01.06, 19:36

Ciekawe czy ktoś monitoruje stopień rozpadu AUCHAN na ul Modlińskiej w
Warszawie. Podłoga spękana, pod nią stalowe podpory!Często wyrażnie czuję
dygot podłogi w trakcie zakupów. NA DACHU ?? Kto to wie, przecież dachu nie
widać. Hala o wielkości zbliżonej do tej która właśnie runęła w Chorzowie.
Obserwuj wątek
    • b-beagle Re: czy zawali się auchan modlińska 29.01.06, 19:38
      Pokazywali dzisiaj w TV zdjęcie dachu jakiegoś marketu na Ursynowie. Oczywiście
      dach nie był odsnieżony.
      • Gość: ja Re: czy zawali się auchan modlińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 09:18
        Tak to prawda ten obiekt jest w skandalicznym stanie.Parę lat temu wzmacniali
        podpory pod garażem podziemnym,ale to chyba niewiele daje.Ten budynek naprawdę
        się rozpada.
      • Gość: zaciekawiony dzisiaj Ursynów - to Tesco kiedyś HIT IP: *.aster.pl 31.01.06, 00:33
        Tak dopiero po kolejnej tragedii zaczną sprzątać śnieg w stolicy.
    • Gość: lola można to zgłosić IP: *.crowley.pl 30.01.06, 12:35
      tu:

      www.gunb.gov.pl/
    • Gość: d Re: czy zawali się auchan modlińska IP: *.crowley.pl 30.01.06, 13:35
      w piatek ok. 17 zaczeli osniezanie
      • Gość: doral2 Re: czy zawali się auchan modlińska IP: 213.241.35.* 31.01.06, 08:30
        Nawet wcześniej, juz pare minut po 15 ludzie z dachu sprzątali snieg. Moje
        własne oczy to widziały.
    • rupertgiles Re: czy zawali się auchan modlińska 30.01.06, 20:26
      A pocztę przy Dunikowskiego dzisiaj dzielnie odśnieżali... Oczywiście po raz
      pierwszy odkąd ten baraczek stoi; wcześniej nikomu taka inicjatywa do głowy by
      nie przyszła.
      • Gość: ################## Re: czy zawali się auchan modlińska IP: *.chello.pl 30.01.06, 20:51
        Szkoła Główna Służby Pożarniczej - hala sportowa też dzisiaj była odśnieżana po
        raz pierwszy
    • Gość: jjjjjjjjjj A Selgros??? IP: *.atman.pl / *.atman.pl 30.01.06, 21:10
      Też przy Modlinskiej i tez nieodsniezony.
    • adasha Re: Opinie o nadzorze budowlanym. 31.01.06, 13:05
      Piszcie?
    • Gość: gosc Re: czy zawali się auchan modlińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 13:21
      Ja tu czegos nie rozumie w latach tak przez niektórych znienawidzonej komuny
      odsniezanie dachów było rzecza normalna tak jak i stracanie sopli robiła to
      straz Pozarna teraz slysze jakies krzyki i Ustawa ma powstac to co sie dzieje
      to zwykla ludzka glupota.Po opadach sniegu i zbliżajacego sie mrozu po trzech
      dniach awantury z Administratorem dopiełam swego śnieg zalegajacy na dachu
      został usuniety,a wiecie dlaczego dlatego gdyż mam wyobraźnie,a niektórym jej
      brakuje.Czyż nie mieliśmy na to dowodów, alez tak były Niemcy, Rosja, nasi
      własciciele ,wielcy przedsiebiorcy maja to w du...pie liczy sie kasa i tylko
      kasa.Nadchodzi odwilz sa regiony zagrozone powodzia czy cos jest robione w tej
      sprawie chyba nic i znowu wszyscy sie obudza z ręką w nocniku.
      • Gość: Stróż Zenon Re: czy zawali się auchan modlińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 20:39
        Takie odsnieżanie nie była to zasługa socjalizmu.Ludzie mieli jeszcze
        przedwojenne nawyki.Stróż,dozorca przed 1939 sprzątał posesję, jej okolice dbał
        o czystość i porządek latem i zimą,otwierał bramę zamykaną na noc,pomagał
        lokatorom.Z czasem,nie wiadomo dlaczego zlikwidowano tą funkcję.Wprowadzono
        gospodarza domu,bo stróż czy dozorca stały się słowem prawie,że obrażliwym,ale
        jeszcze jakos to było.Teraz mamy firmy sprzątające,wpadaja pomachają miotłą i
        tyle ich widzieli.Podobno miała to być oszczedność pieniędzy.Co jest w tej
        chwili.Teraz bezsensownie wydawane są nasze pieniądze,tak przynajmniej jest w
        niektórych ADM na Pradze Południe.Co do regionów zagrożonych powodzią,to
        również przed wojna stworzono tereny zalewowe na których nie mozna było
        budować,co się stało później wszyscy wiemy(zalany w czasie powodzi Wrocław).A
        teraz brniemy w tym bałaganie dalej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka