Dodaj do ulubionych

>>>Stryszek Julki Pitery naszej "przeuczciwej"

23.12.06, 11:15
Stryszek Julki Pitery. Czy Julka raczyła rozwiązać problem ze swoim strychem
na Mokotowie? Przypomnijmy, że Julka raczyła ten stryszek zaadaptować na cele
mieszkalne, nie dopełniła formalności, potem domagała się załatwienia sprawy
(żyją jeszcze ci urzędnicy co do nich Julka prxłaziłS), A teraz chce ten
strych wykupić za "symboliczną" złotówkę waląc swoją Wspólnotę na jakieś
kilkaset tysięcy złotych?
Czy tak osoba może być wzorcem uczciwości?
Obserwuj wątek
    • pan_pndzelek Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " 23.12.06, 11:20
      PS. Pitery (cała rodzinka z lichym mężem, nieudacznym synkiem, niezbyt rozumną
      teściową i całą resztą tego byle jakiego stada) niech się lepiej zajmą czymś na
      czym się znają... Uczciwość nie jest tym na czym się znają jak sądzę...
      • sibeliuss Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " 23.12.06, 11:40
        Powiedz mi, zawsze w życiu miałeś czyste ręce?
        • pan_pndzelek Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " 23.12.06, 11:48
          Tak. To powinno zamknąć temat. Ale nie tylko miałem czyste ręce, ale też nigdy
          nie darłem ryja jak Julka z rodzinką o czystości rąk innych ludzi. Stare
          przysłowie mówi, że "złodziej krzyczy najgłośniej"...
          • Gość: urzedas na złodzieju czapka gore IP: *.flashnet.pl 23.12.06, 14:13
            Pitera swięta, na publicznym mieniu się bogaci ;-)
            A teraz jeszcze będzie pani polonistka robić audyt kadrowy w ratuszu - bez
            żadnej podstawy prawnej!
            • Gość: xx Re: na złodzieju czapka gore IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.07, 13:16
              to jest podłe tak pisać o pani poseł Juli Piterze...wy mali ludzie możecie jej
              najwyżej podskoczyc..
          • Gość: /// Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " IP: *.aster.pl 23.12.06, 18:07
            placisz abonament rtv?
      • Gość: to była gruźlica? [...] IP: *.chello.pl 01.01.07, 11:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: PO+SLD=PRL bis On jeszcze nigdy, mimo, że za Gminy Centrum IP: *.chello.pl 23.12.06, 17:55
      była przew. Komisji Rewizyjnej, nie wykryła i nie udowodniła żadnej korupcji.
      Jest zupełnie pod tym względem nieskuteczna.

      Za to syna w 2003 r. zatrudniła u Leszka w Ratuszu.
      • Gość: x Re: On jeszcze nigdy, mimo, że za Gminy Centrum IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 03:38
        Najpierw sprawdz palancie a dopiero pozniej wypisuj... Czlowiek, ktory w
        ratuszu pracowal nie mial nic wspolnego z Pitera. Nie jednemu psu burek
        • Gość: no ile? Ile osób w Warszawie ma na nazwisko Pitera? IP: *.chello.pl 02.01.07, 18:30
          Nie ma tego typu przypadków, jak nie syn to rodzina.
          • Gość: x Re: Ile osób w Warszawie ma na nazwisko Pitera? IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 19:39
            Pitera, ktorego Kaczka zatrudnil przyjechal z Lublina i jest czlowiekiem
            pioswcow. Teraz poszedl za nimi do spolek skarbu panstwa. Sprawdz sobie w
            sieci. To ich czlowiek od gospodarki.

            Znam tego gostka i zapewniam, ze nie ma nic wspolnego z Pitera. Zreszta zawsze
            to podkresla bo boi sie, ze pisowcy szurna go ze stolka. Nie uwazasz, ze gdyby
            byl krewnym Pitery to by go nie ciagneli ze soba?
          • Gość: x Re: Ile osób w Warszawie ma na nazwisko Pitera? IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 19:40
            Pitera, ktorego Kaczka zatrudnil przyjechal z Lublina i jest czlowiekiem
            pisowcow. Teraz poszedl za nimi do spolek skarbu panstwa. Sprawdz sobie w
            sieci. To ich czlowiek od gospodarki.

            Znam tego gostka i zapewniam, ze nie ma nic wspolnego z Pitera. Zreszta zawsze
            to podkresla bo boi sie, ze pisowcy szurna go ze stolka. Nie uwazasz, ze gdyby
            byl krewnym Pitery to by go nie ciagneli ze soba?
    • atob Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " 23.12.06, 21:33
      -Pan posel byl pijany ?
      - to nieprawda ...w czasie wypadku pekl zbiornik plynu do spryskiwacza
      szyby...a ze jest na spirytusie ? To blad policji

      -Co pan posel powie na zarzyty policji ze byl pan pijany ?
      - To prowokacja ...mialem nagly bol blowy i zazylem amol...a tak wyszlo ze
      zaraz musial jechac samochodem ...

      -To prowakacja ...za moja walke z korupcja ...

      tatata ...
    • Gość: BUC Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 15:13
      a propos czystych rak....
      wczoraj znow byl "kiler" w tv
      - "..zawsze sikasz przez zapiety rozporek?"
      - "zawsze!"
      • Gość: PO=SLD+SDPL=??? A co ma piernik do wiatraka? IP: *.chello.pl 29.12.06, 18:14
        • Gość: mokotowianin Re: A co ma piernik do wiatraka? IP: *.aster.pl 29.12.06, 19:29
          Niby nic... a "żelazna" Julia wycina tych, którzy mogą coś przypomnieć
          mieszkańcom Warszawy. Patrz - ostatnie wybory władz na Mokotowie.
          • Gość: x A co, żal za Czechowskim" IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 18:03
            Nie bedzie juz Warszawianek za 120 zamiast 20 mln zlotych. Basenom budowanych
            przez fundacje z publicznej kasy. Uprzywilejowanych inwestycji. Geniusz nasz
            geometrii! Nie bedzie więcej mierzyc szerokosci linii łączącej dwa punkty, by
            towarzysze mogli spokojnie dom w parku postawic.

            Ech... szkoda sprawdzony i zaufany czlowiek z budow w Iraku i zakladu Bumar...
            • Gość: "y" Będą, będą już bufetowa z komuszkami się o to IP: *.chello.pl 03.01.07, 09:25
              postara.
              • Gość: x Re: Będą, będą już bufetowa z komuszkami się o to IP: *.hsd1.dc.comcast.net 04.01.07, 03:44
                Zaraz, zaraz a kto Czechowskiego na stolku w zeszlej kadencji zostawil...? A
                wasz czlowiek Miszka Borowski, to co wyrabial...? I teraz polazl za Kaczorem do
                palacu namiestnikowskiego (Nb nazwa pasuje jak znalazl)
    • szafajawna Czy tereny Olimpii wróciły do miasta czy nie ???? 29.12.06, 19:48
      ---------------Ratusz łaskawy dla dawnego towarzysza ze sp.TELEGRAF---------
      • Gość: a może vogli? Co ma piernik do wiatraka? Że jest też od czerwo- IP: *.chello.pl 29.12.06, 20:12
        nych, takich jak ty?
        • szafajawna trzymasz rękę w czyjejś kieszeni i wołasz...... 01.01.07, 16:13
          ....łapaj złodzieja :))))odpowiedz na pytanie : CZYIMI GŁOSAMI CZTERY LATA TEMU W WARSZAWIE WYBRANO WIETESKĘ (SLD) NA PRZEWODNICZĄCEGO WARSZAWY - dopiero wtedy nazywaj kogoś czerwonym :))))
          • Gość: PO+SLD=PRL bis [...] IP: *.chello.pl 01.01.07, 20:45
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: PO+SLD=PRL bis Każdy Klub radnych miał swojego wiceprzewod., SLD IP: *.chello.pl 02.01.07, 18:29
            też.

            To jednak nie koalicja.
            Koalicja jest teraz między PO a SLD/SDPL, które to partie wspólnie obsadzają
            Zarządy Dzielnic plus Ratusz i przyległości (spółki miejskie, zakłady i
            jednostki budżetowe). Zresztą PO z SLD dogadywało się w Warszawie już od lutego
            2006 r. - na długo przed wyborami, co do koalicji powyborczej. I to jest
            bezsporny fakt.

            Wystarczy trochę poczytać, a nie pyskować na forum, aby wiedzieć jak to
            wszystko funkcjonuje. To proste.
            • szafajawna Pytanie było o przewodniczącego :))))) 02.01.07, 19:30
              Tego przewodniczącego wybrano głosami PiS.Został nim pan wieteska z sld i to jest fakt bezsporny.To wtedy zaistniała koalicja PiS + sld :))))
              • Gość: PO+SLD=PZPR bis Ale De Bill - tow. Wietesek był wickiem i wszyscy IP: *.chello.pl 02.01.07, 20:38
                wtedy za nim głosowali, bo tak było skonstruowane prezydium RW. Każdy Klub miał
                wiceprzewodniczącego.
                W PiS od poczatku istnienia tej partii (maj 2001 r.) obowiązuje zakaz
                zawierania koalcji z SLD - nawet na niskim szczeblu - gminnym (Warszawa jest
                jedną gminą na prawach powiatu od 2002 r.)
                • Gość: x Re: Ale De Bill - tow. Wietesek był wickiem i wsz IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 21:52
                  I dlatego PiS zawiązał koalicję w RW z "układem warszawskim" (Ławniczak-Hertel -
                  znacie te dwa nazwiska?). Kaczor musiał mieć klepnięte abosolutorium przez
                  wyborami prezydenckimi...
                  • Gość: PO+SLD=PZPR bis Nie koalicję patalasie. Po prostu rozbiliśmy PO w IP: *.chello.pl 02.01.07, 22:29
                    RW.
                    To był majstersztyk.
                    • Gość: x Re: Nie koalicję patalasie. Po prostu rozbiliśmy IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 22:36
                      I co z tego? Rzadziliscie razem z piskorczykami. Platformy nie rozbiliscie a
                      wzieliscie na siebie smrod Piskorskiego. Mieliscie ich glosy i musieliscie za
                      nie slono placic. Przypomnij sobie domorosly (albo parafialny) Machavelli ile i
                      komu musieliscie dac i z czego sie wycofaliscie.
                      • Gość: PO+SLD=cieniasy? Okazaliśmy się największymi graczami politycznymi IP: *.chello.pl 03.01.07, 09:18
                        w RW od 1990 roku, ciołku.
                        I każdy kto siedzi w tej "branży", tak jak ja od lat 90-siątych, może ci to
                        patalasie potwierdzić.
                        • Gość: x Re: Okazaliśmy się największymi graczami politycz IP: *.hsd1.dc.comcast.net 04.01.07, 03:31
                          Jezeli przekupstwo to majstersztyk, to ciesze sie, ze PiS jest w Warszawie w
                          opozycji... Szkoda mi tylko Polski, bo rzad rozumiem stosuje twoje metody (co
                          widac i slychac nawet na drugim koncu swiata)
                    • Gość: x Re: Nie koalicję patalasie. Po prostu rozbiliśmy IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 22:42
                      To byl taki sam "majstersztyk" jak Twoj post o rzekomym zatrudnieniu syna
                      Pitery w ratuszu. Nota bene nie rozumiem tamtego postu. Przypisujesz sobie
                      (PiSowie) takie rzeczy? A gdzie "idee" IV RP? Zmiast w syna Pitery przywaliles
                      w swojego czlowieka, ktory jest zaufanym Kaczora i nie ma nic wspolnego z
                      Pitera. Brawo, co za precyzja i wyrafinowanie.

                      A argument o niezrobieniu nic w Komisji Rewizyjnej potwierdza Wasz bliski
                      zwiazek z piskorczykami. To było ich glowne haslo przy obronie Waparku.
                      Przypomnij sobie co na sesjach wygadywala Fogler. Znasz to nazwisko? To twoj
                      koalicjant i wspolnik.
                      • Gość: PO+SLD=vogle? Ja nie byłem w UW, nie byłem w PO, nie byłem też IP: *.chello.pl 03.01.07, 09:24
                        gwoli scisłości (Fogler może i był w PZPR - nie wiem, wiem że był w UW i PO -
                        bardzo długo) w PZPR, nie byłem w SLD i jej klonach, żaden mój kolega.
                        Chociaż mam takowych wśród Ż...

                        A to że polityka nie jest zabawą dla "dziewczynek", wie nawet średnio
                        rozgarnięty osioł.

                        Moralność? U nas jest, u was jej nigdy nie było.
                        • Gość: x Re: Ja nie byłem w UW, nie byłem w PO, nie byłem IP: 136.242.148.* 03.01.07, 21:39
                          Polityka polega na osiaganiu celow. Jezeli to jest moralne (wspolpraca z
                          piskorczykami i placenie im za to), to wspolczuje i ciesze sie, ze wyleczylem
                          sie z pisu.
                          • Gość: "współczuję" Chyba z UD-ecji SB-ecji - choć nie wiem czy z tego IP: *.chello.pl 04.01.07, 00:05
                            można się wyleczyć.
                          • Gość: x Re: Ja nie byłem w UW, nie byłem w PO, nie byłem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.07, 21:19
                            ach widać waszą małość..moją wiadmość wykasować..haha..żałośni jesteście..
                            odczepcie się już od Juli bo mnie szlak trafi..a ja jestem horst_leszczuk
                            z pseudonimu,kto ze mna zacznie ten dostanie:/zeby porzadnych ludzi obrazac!to
                            do siebie chyba mowicie..sprawa Jej mieszkania jest prawa i juz dawno
                            zalatwiona..odwalcie sie od Niej raz na zawsze!
    • Gość: x [...] IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 17:56
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: x Re: >>>Stryszek Julki Pitery naszej " IP: *.hsd1.dc.comcast.net 02.01.07, 18:21
      A z kim mamy przyjemnosc, ze porzadnych ludzi obrazasz? Moze przedstawisz sie z
      imienia i nazwiska? Forumowe anonimy zawsze sa odwazne. Taka juz wsza natura
      nieudacznikow zyciowych ukrywajacych sie pod pseudonimami.
      • Gość: xyz "Y". IP: *.chello.pl 02.01.07, 22:33
    • Gość: Puławska Nareszcie jest pan_pndzelek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.07, 19:22
      :))))
    • Gość: Lupus Koleżanka partyjna prezydent Hanna GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.07, 20:35
      bez wątpienia zalegalizuje te drobną sprawę. To nie jest nieuczciwość jak robi
      to Julia Pitera i HGW. To jest rekompensata aby nie była podatna w przyszłości
      na korupcję
      • Gość: R.I.P. Chodzi o Julcię Strychnicę? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.07, 11:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka