glowas 26.03.04, 05:51 Jestem zbudowany postawą faceta. Wielkie brawa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wizytka Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.teleton.pl 26.03.04, 08:10 Panie Zenku, pozdrawiam serdecznie z całego serca i mocno ściskam. Jak tylko zajadę do Poznania w OBORZE napewno będę.Dla mnie osobiście nie ma nic dziwnego w decyzji, którą Pan podjął w latach 90-tych. A zawód piękny. Piękny dlatego,że kontakt z ludźmi miał Pan codziennie i spacerek także i rozmowy... A u mnie na ulicy nadal wszyscy serdecznie witają Panią Danusię, która obsługuje nasz rejon od ponad 20 lat i juz ledwo chodzi na swoich opuchniętych nogach. A jej okrzyk "To ja POCZTA pani kochana" pozostanie już na zawsze w mojej pamięci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ves Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.bydgoska.ds.uj.edu.pl / 195.150.224.* 26.03.04, 08:44 Trzymaj się Laskowik, będzie dobrze! Nie jesteś sam :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.lan / *.limes.com.pl 27.03.04, 00:55 Panie Zenku, jestem pełen uznania!!!! Po raz pierwszy od wielu lat stwierdziłem, że czytam słowa człowieka do którego mam zaufanie i szacunek. Wierzę, że nie jest pan osamotniny w swoich poglądach. To pozala zachować nadzieję.... Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychoo Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 09:23 Pan Laskowik ma przynajmniej 99% racji i właśnie dlatego powinien robić, to co deklaruje w tej rozmowie. Ma rację jeden z moich przedmówców, pisząc, że Bohater rozmowy nie jest sam. Gratuluję mąrdości i życzę powodzenia . . . Odpowiedz Link Zgłoś
rlena Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem 26.03.04, 16:45 Serdecznie Pana pozdrawiam i dziekuje za madre slowa. Marlena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldemar Kuczyński Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.chello.pl 26.03.04, 09:55 Panie Zenonie, proszę wybaczyć śmiałość zwrócenia sie do Pana po imieniu. Dał Pan znakomity przykład, wręcz wzór, trafnego i mądrego myślenia o kraju, państwie i Trzeciej Rzeczpospolitej, ktora jest wielką wartością, szczęściem i szansą. Nie wolno jej mylić z brudną pianą,która pojawia się zawsze w okresach wielkich zwrotów i wzburzeń. Nie odcedzi się tej piany od Niepodległej Rzeczpospolitej, jeżeli w naszym myśleniu publicznym zlepimy je z sobą, jeżeli naszą złość na różne łajdactwa i łajdaków przeniesiemy automatycznie na wolne i demokratyczne państwo, a tak sie niestety zwykle dzieje. Życzę Panu sukcesów. A opowieść babuni o słoniu i Unii jest super. Myślę, że nie będziemy gorsi od słonia. Pozdrawiam Waldemar Kuczyński Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Wiśniewski Pełen szacun Panie Zenek IP: 156.17.253.* 26.03.04, 10:50 Panie Zenonie Ja tam jestem gówniarz, ale sie Pana słuchało w domu. Potem ploty od znajomych chodziły, że pan dostał żółte papiery. Teraz , po tej rozmowie to ja juz rozumiem dlaczego mówiono, że żołte papiery. Ja Pana nominuję do orderu księcia Myszkina. Pan jesteś wielki. A że świat naokoło ocipiał, to pewnie dlatego ludzie mówią, że żołte papiery. Stańczyk tez był błazen niby, a jednak? Zatkało mnie jak jechalem rano do roboty w pociagu, więc troche tak nieskładnie, ale dzieki Panu to ja jeszcze wierzę, że warto byc Idiotą. Szacun, szacun potrzykroc szacun. Odpowiedz Link Zgłoś
igf2r brawo 26.03.04, 11:01 No pięknie, pięknie ale ja jednak nie mam tyle cierpliwości choć jestem jeszcze oseskiem (a może to właśnie dlatego). Chciałem wyemigrować na antypody. Już nie chcę. dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena Re: brawo IP: *.gal.pl / 195.205.114.* 26.03.04, 11:39 Zenku ! Jesteś Wielki !! Uwielbiałam Cię wtedy a teraz..... tym bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edit Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: 62.233.204.* 26.03.04, 12:20 ja też wychowałam się będąc małym brzdącem przysłuchując się jak rodzice słuchali Laskowika zawsze potem sznowałam talent i polot i teraz mogę szanować mądrość, ale rozumiem ludzi, którzy zrzymają się na premiera. Moim zdaniem Polacy największy brak szacunku dla funkcji premiera i prezydenta okazali wybierając na te stanowiska ludzi, którzy nigdy nie szanowali siebie i tego gdzie leży prawda. Zawsze byłam dumna z historii Polski ale kolejne wybory w których wygrywało kłamstwo i populizm powodowały, że zaczęłam schylać głowę. Byłam ostatnio na Wawelu gdzie spoczywają wielcy królowie i pomyślałam sobie Wałęsa to tu by pasował, oczywiście życzę mu sto lat, ale obecny prezyden ech szkoda gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
miesan Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem 26.03.04, 13:04 Jestem pełen uznania i podziwu dla Pana Zenona Laskowika.Nie znam ani wokoło siebie, ani z mediów drugiej takiej Osoby, która będąc na szczycie sławy pomyślałaby i zajrzała w swoją duszę.A jeszcze wprowadzić swoje przemyślenia w życie to zupełne arcymistrzostwo.Godność to wielkie słowo, ale Pan Panie Zenonie stosuje je na codzień nie tylko wobec siebie ale i wobec innych.Pragnę w kilku prostych zdaniach wyrazić to co czuję do Pana.Myślę, że sympatia jaką Pana dażę nie wygaśnie.Zyczę dużo, dużo zdrowia i spełniania marzeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: my i oni Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 19:19 Zenek!!!Jak kiedyś pokazywali powtórki z tamtych lat,to ludzie autentycznie płakali,za tobą,za sobą za minionym czasem.Ech Zenek pokaż się jeszcze kiedyś... Odpowiedz Link Zgłoś
pstrys Brawo! 26.03.04, 13:15 Nic dodać nic ująć. Po prostu pierwsza klasa - skromność i godność uosobiona. Czapki z głów! Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kacper Re: Brawo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 17:06 Co tu dużo gadać. Laskowik, to Laskowik. I już. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rayus Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.arcor-ip.net 26.03.04, 14:14 rozstepuja sie straszliwe ciemnosci nagromadzone w swiecie przez zlych ludzi kiedy w sercu tego czlowieka tli sie jeszcze iskierka milosci (nadziei?) (tak podobnie napisal kiedys T. Rozewicz) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.ppnt.poznan.pl 26.03.04, 14:21 Mam 26 lat i sympatię do Pana Laskowika wyssałam z mlekiem matki. A w OBORZE już byłam i wierze że jeszcze uda nam się kiedyś oczyścić ten kraj z szumowin, bo porządnych i mądrych ludzi u nas jeszcze się znajdzie!!! Ja wierzę, a Pan Zenek dodaje otuchy i mogę tylko podpisać się pod wszystkim co moi Szanowni Przedmówcy napisali!!!! Panie Zenku gratuluję i cieszę się, że mamy Pana znowu na scenie, a gdyby Pan chciał znowu wrócić na pocztę to proszę dać mi znać jaki ma Pan rejon - natychmiast się tam przeprowadzę!!! Obawiam się, że mogę mieć wielu naśladowców :) Ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZdzisławGrochowina Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.satfilm.net.pl 26.03.04, 14:47 Brawo panie Zenku!Bardzo bym pragnął żeby tak myslała większość Polakow.Niestety nasi politycy robią ludziom tylko wode z mózgu,klamią i oszukują wszyscy od lewa do prawa.Gdyby nasze media zamiast rozmów z tzw.'elita' drukowaly teksty podobne do powyższego to może coś uleglo by zmianie.Jeszcze raz panu dziękuję i tom drogą serdecznie pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZdzisławGrochowina Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.satfilm.net.pl 26.03.04, 14:48 Brawo panie Zenku!Bardzo bym pragnął żeby tak myslała większość Polakow.Niestety nasi politycy robią ludziom tylko wode z mózgu,klamią i oszukują wszyscy od lewa do prawa.Gdyby nasze media zamiast rozmów z tzw.'elita' drukowaly teksty podobne do powyższego to może coś uleglo by zmianie.Jeszcze raz panu dziękuję i tą drogą serdecznie pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś
windyga Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem 26.03.04, 15:37 Cholerka! Łzy mi z oczu lecą. Chociaz od rana, kiedy ten tekst ukazał sie na portalu mineło juz sporo godzin, zechciało w ten watek wejść i podzielić sie swoimi refleksjami kilkanascie osób. Mało, ale bedzie więcej. Jestem tego pewna. Tylko żeby "Gazeta" nie zdjeła za szybko z I strony!!! Nie jest Pan sam, Panie Zenonie. Jestesmy z panem. I jest nas z pewnościa sporo. Bo to nieprawda, że wszystko dookoła zmurszało, zgniło, skwasniało. Nie wszyscy chcą uciec, zaraz po 1 maja. Zresztą, tak jak Pan... Pisze z Gdyni, która z pewnością nie jest Arkadia, ale jednak w porównaniu ze stołecznymi standardami - jest miastem normalnym, zarządzanym bez afer i awantur, przez ludzi z harcerskim rodowodem, którym gdynianie od kilkunastu lat dają kredyt zaufania i dotychczas sie nie sparzyli. I daja dowód na to, że mozna po ludzku,uczciwie i moralnie, skromnie bez dygnitarskich zapędów sprawować władzę. Mam nadzieje, że to krzepiące dla Pana? Życzę Panu wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIKERZ Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: 82.145.90.* 26.03.04, 17:40 Mam 25 lat. Pierwszy raz usłyszałem Pana, Panie Zenku w wieku 5-6 lat na kasecie w samochodzie ojca...do tej pory słucham tych wspaniałych kawałków na prl-owską rzeczywistość...Pan listonoszem - tą decyzją został przy tych wszystkich maluczkich, którzy chcieli zachować chociaż cień prawdy o prl-u, o Polsce...dziękuję Panu za to wszystko co Pan zrobił, osiągnał. Jak ktos napisał wcześniej: "Laskowik to Laskowik i już" - nic dodać nic ująć. Wielkie brawa dla Pana. Tak trzymać. Życzę powodzenia w tym co Pan robi - na pewno sie zjawie w OBOR-ze:) Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: an_idiot Panie Zenku pan sie nie boi:-) IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.04, 17:32 Ludzie ten kraj budują, jak im politszmaciarze nie będę za bardzo przeszkadzać, to w końcu go odbudują. tacy ludzie jak Pan. Jest takich wielu, ale dobrze, że trafił się Pana, którego brano za wariata, i że Pan miał mozliwość powiedzieć to co Pan powiedział, nie tylko w swoim imieniu. Porządność jest taka mało medialna, prawda? Ale to własnie ona kreuje, a nie takie patafiany jak Fuhrer Andrzej Kartoffel i spólka, że pozostaniemy przy jednym przykładzie. Trzymam za Pana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris ZEN Zenona Laskowika IP: *.com 26.03.04, 17:55 Chyle kapelusza. Do dzisiaj rzucam panskimi kabaretowymi tekstami :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.04, 20:12 Bardzo budujący wywiad. Jestem zachwycony. Czytałem go akurat po aktualnych wiadomociach. Politycy też chcą przestać się wygłupiać, ale im to nie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucjan Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.client.insightBB.com 26.03.04, 20:13 Spod serca wyjal Pan mi slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emi Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.urbanet.ch 26.03.04, 20:52 Serce roscie.a jednak sa jeszcze u nas szlachetni ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwykly "pachnacy mundur" IP: *.no.powertech.net 26.03.04, 21:18 co to znaczy dla nas "czysty" mundur listonosza w miejsce "cuchnacych" jedwabnych garniturow baronow i "cesarza". Nie ma pan pojecia panie Zenku jak Pana zawsze i czesto wspominalismy! Az wierzyc sie nie chce, ze jeszcze tyle sily u nas. Az wierzyc sie nie chce, ze nie slyczac ani czytac tu na forum, dyzurnych madrali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: christo Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.rajskanet.pl / *.rajskanet.pl 26.03.04, 23:47 Panie Zenonie, Jesli czyta Pan te komentarze, to pewnie latwo Pan zauwazy jak wielkie jest zapotrzebowanie na madre slowa podane w przystepny sposob. Wlasnie przeczytalem wywiad, w ktorym Ktos publicznie mowil m.in. o patriotyzmie, szacunku do panstwa, do pracy... I co najwazniejsze: NIE NUDZIL! Ani sie nie wywyzszal. No i jeszcze ta praca listonosza, ktora dodaje autentycznosci wypowiedzianym slowom! Rzadko sie to spotyka wsrod tylu gadul... :-( Kiedys dzieki Panu mialem sie z czego smiac. Teraz mam nad czym myslec, choc nadal z usmiechem. Dziekuje i serdecznie pozdrawiam! A moze pomysli Pan o napisaniu jakiejs ksiazki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maixent@wp.pl Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.net.autocom.pl 27.03.04, 00:11 Niezwykłem tego robić, ale podpisuję się pod tym co napisał christo. Patriotyzm, szacunek do państwa, do pracy... dawno już o tym nie słyszałem, a brakuje mi tego strasznie. Ten wywiad jest odskocznią od tego co mamy na codzień - zakłamanych i zdemoralizowanych polityków i ludzi z pierwszych stron gazet, również nibyartystów. Niestety... tylko odskocznią... nikłe nadzieje. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxx Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.ipt.aol.com 27.03.04, 02:32 Panie Zenonie po przeczytaniu rozmowy z Panem poczulem sie tak samo jak po obejrzeniu Pasji M. Gobsona Stokrotne dzieki . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.sympatico.ca 27.03.04, 03:34 Laskowik i basta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodzio Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.prem.tmns.net.au 27.03.04, 06:17 ...33 opinie i wszystkie pozytywne.Jestem zachwycony panska postawa i wzruszony,wierze iz miliony,podobnie jak pan,zdrowo myslacych Polakow oczysci nasz kraj z szumowin.Serdeczne pozdrowienia z antypodow.Zycze nieustajacej weny tworczej. Ps.Tu na dole globusa jest potezna rzesza panskich fanow,ktorzy tez panu zycza najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Listonosz Zenon Laskowik przyniósł dobrą wiadomość IP: *.pl / *.utp.pl 27.03.04, 07:11 Okazuje się, że mimo tych 15 lat "transformacji" uchował się i artysta, i przyzwoity człowiek zarazem. Może, dzięki takim ludziom jak Pan Laskowik, doczekamy kiedyś czasów, że nawet politykiem będzie mógł zostać w Polsce przyzwoity człowiek? Ja wiem , że to brzmi nierealnie, ale Związek Radziecki też przcież miał trwać wiecznie;-) PS. Czy ktoś wie, gdzie można jeszcze kupic kasety ze "starym" Laskowikiem? Chciałem puścić dzieciom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.mielec.sdi.tpnet.pl 27.03.04, 09:58 I właśnie czegoś takiego brakowało. Gratuluję p.Zenonie. Dobrze że pan się nie sprzedał. Życie to nie tylko śmiech. Czasem trzeba się zatrzymać, zastonowić, pomyśleć, zadumać. Niech Pan robi swoje i nie zwraca uwagi na prowokacje. Dobry kabaret to nie tylko "dowalanie" i rozśmieszanie. Dobry kabaret powinien też prowokować ludzi do myślenia. Chyba tego nam teraz brakuje najbardziej. "Mądrego" kabaretu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwr Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.euro.mmm.com / 212.160.140.* 27.03.04, 10:27 Panie Zenonie! Jak to dobrze, że Pan jest! I że Pan był!!! Łza się w oku kręci ze wzruszenia. Mój syn, dziś mający prawie 27 lat, też słuchał w dzieciństwie wraz z nami, rodzicami, Pana tekstów z kaset audio. Do dziś zdarza się nam mówić nie tylko "bareją" ale i "laskowikiem". Moja mama uwielbiała Pana za "Babcia??? Tu wnuczek!!!.." (też miałą taką samą lodówkę...) Niech Pan nadal występuje, pisze teksty, by kolejne młode pokolenie miało czego słuchać. No i proszę przyjechać na występy do Warszawy. Powodzenie murowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makary Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.04, 12:11 Szanowny Panie! To co przeczytałem w rozmowie z Panem budzi mój głęboki szacunek. Wyznawanie dziś takich poglądów wymaga dużej odwagi. Cenię Pańską bezkompromisowość, bo dodaje mi ona otuchy, i utrzymuje w wierze, że nie wszystko jeszcze stracone. Proszę przyjąć ode mnie ukłony i pozwolić sobie uścisnąć dłoń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nan Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.03.04, 13:23 To Pan się wygłupiał? Jak Dorota Masłowska? W "Wojnie polsko ruskiej...."? Kurczę, bo mnie się zdawało...! Że Pan małpuje (Ty, na antypodach! Nie móów. Że on się wygłupiał?!). Ale nie, że przedrzeźnia (Słuchaj, wiem, że "antypody" to prześliczne słowo i tak wspanialesię je wymawia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytacz Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.04, 12:51 Zdarzył się cud, na stronie nie pojawili sie wariaci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa S. Re: Ja już się nie wygłupiam - rozmowa z Zenonem IP: *.swipnet.se 27.03.04, 13:14 Panie Zenonie! Tak dlugo na Pana czekalam!Mimo wszystko nie tracilam nadziei,ze Pan wroci,no i witam Pana powrot!Pan MUSI wystepowac-to obowiazek wobec nas wszystkich!Nie mozna zmarnowac takiego talentu!Wielka prosba-prosze wydac video czy tez CD z nagraniami Pana kabaretu z lat 80-ych i i tych obecnych rowniez!Mam nadzieje,ze TVP pokaze Pana na ekranie,a rodzina nagra dla mnie-mieszkam za Baltykiem.Panie Zenku -do roboty!Jestem szczesliwa, ze Pan wrocil!!! Odpowiedz Link Zgłoś