Dodaj do ulubionych

roczniak zima - kurteczka czy kombinezon???

29.08.04, 21:06
juz sie pojawily ubrania zimowe, w niektorych sklepach maja tendencje do
znikania szybko i sie nie pojawiania wiecej. a nie wiem, co wybrac: kurteczke
czy kombinezon. synek, zakladam, bedzie juz chodzil i sie np. przewracal
czesto smile help!
pozdr, monika
Obserwuj wątek
    • driadea Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 29.08.04, 21:09
      Moja córeczka w październiku skończy roczek, na zimę kupujemy kombinezon, nie
      wyobrażam sobie zabaw na śniegu w kurtce.
      Pozdrawiam, Aga
      • aprze Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 29.08.04, 21:22
        ja też proponuję kombinezon
        Agnieszka
    • sillke Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 29.08.04, 21:36
      A ja kupiłam kombinezon, który był właściwie kurtką i spodniami na szelkach.Te
      szelki nie były od pasa tylko spodnie miały zamek i sięgały wysoko prawie do
      pach.Na to byla kurtka.Wszystko ortalionowe z wywijanymi rękawami i nogawkami.
      Moja córka nosiła to przez kilka lat. Gdy robiło się nieco cieplej nosiła tylko
      kurtkę i inne (nie takie ciepłe) spodnie. W ogóle ze zrozumiałych względów
      spodnie musiałam częściej prać.(Czasem pod śniegiem było błoto zwłaszcza późną
      zimą) Najbardziej zadowolona byłam z tych wywijanych rękawów("rosło" razem z
      dzieckiem)i z możliwości wyboru:kurtka czy kombinezon.
      Teraz są pewnie lepsze rozwiązania niż ortalion, ale to już było parę lat
      temu...
    • robszym Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 29.08.04, 23:26
      Mój roczniak (Z września) dostał w prezencie na roczek właśnie fajną zimową
      kurtkę. Szkoda mi było jej nie używać, a pieniądze przeznaczyć na nowy
      kombinezon. Dokupiłam więc spodnie, grube, na szeklach o jakich pisze sillke.
      Okazało się to całkiem wygodne, bo dziecko miało dużo większą swobodę ruchu, a
      w nieco cieplejsze dni łatwiej mi było lżej ubrać dziecko, np. grube spodnie i
      cieńsza kurtka.
      Wniosek: kurtka + spodnie(to może być kombinezon, tylko tzw. dwuczęściowy)
    • antonina_74 Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 30.08.04, 00:56
      Z moich doświadczeń zdecydowanie kombinezon. Jak się roczniak przewróci na
      śniegu to nie naleci śniegu pod kurteczkę. Aha, i koniecznie z
      gunkami/ściągaczami na dole nogawek żeby śnieg do butków nie leciał.
      Pozdrawiam,
      Antonina
      mama Kuby (4,10) i Zosi (11 m-cy)
    • rtex1 Re: roczniak zima - kurteczka czy kombinezon??? 30.08.04, 15:03
      Witam
      Ja miałam to szczęście, że dla mojego synka miałam kombinezon (jeszcze po
      córci), a dodatkowo dostaliśmy od babci kurtkę ze spodenkami. Częściej używałam
      kombinezona, bo wydawało mi się że jest wygodniejszy dla dziecka i do ubierania
      (nie podwieje i nie nasypie się śnieg podczas zimowej zabawy). Szybciej można w
      nim umieścić dziecko, a to ważne żeby się nie zgrzało zanim wyjdzie na dwór.
      Kurtka się przydała na cieplejsze dni no i wczesną wiosną.
      pozdrawiam
      Aga i Maciuś
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka