leda17
03.02.06, 18:02
dzidzia ma słabe rączki (są malutkie) ona sama jest malutka
nie chce prostować dłoni i sie na nich podnosić a juz powinna
jakie ćwiczenia wykonywać żeby pomóc jej na te rączki
co można innego robić?
byliśmy na reh ale zalecił ćwiczenie ogólne żadnego na rączki
a dziecko wyrażnie ich potzrebuje
bo odkąd zaczęłam masować jej rączki na drugi dzień już miała dużo ruchliwsze
zabawki chwyta, przekłada, ale lewa jest mniej "poradna"
byliśmy u 2 neurologów ale nie widzieli w tym problemu
Proszę o rady opis ćwiczeń, zabaw