Dodaj do ulubionych

ocena planu żywienia w 8 miesiącu

05.08.08, 21:25
Witam, proszę o wszelkie sugestie co do planu żywienia w 8 miesiącu:
5:00 - 180 ml mleka + 4 łyżki kliku kukurydzianego
8:30 - pół jogurtu Nestle po 6 mies zmieszane z pół słoika owoców - razem k. 100 ml (więcej nie chce, najczęściej zasypia przy jedzeniu)
12:00 - 190 ml obiadku z mięsem, 2x/tydz. ryba + pół żółtka co drugi dzień + gluten (kaszka mleczno-wielozbożowa, kaszka manna)
15:30 - 180 ml mleka + 4 łyżki kleiku kukurydzianego
19:30 - kaszka smakowa bezglutenowa 200-250 ml
w nocy wystarczy podać trochę wody lub wcale się nie budzi
Obserwuj wątek
    • snow79 Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 14.08.08, 21:09
      podbijam wątek bo nie mam odpowiedzi to tej pory, dodaję że waży 8,8 kg, dokładnie ma 7 mies i 10 dni
      • akot80 Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 14.08.08, 21:18
        W tym menu nie widzę żadnych nieprawidłowości. Pytanie: czy ta kaszka na kolację
        jest na mleku? Bo jeśli nie trochę mało mleka w ciągu dnia, ale mądrzyć się nie
        będę, bo sama mało mleka daję;)
        • snow79 Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 15.08.08, 13:13
          tak jest to kaszka mleczno-ryżowa
    • queen_elizabeth Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 18.08.08, 09:47
      Myślę, że fajnie je. MOja Żaba je podobnie i jakis czas temu pani dr
      oceniła ten schemat prawidłowo. Tylko u nas na kolację jest sinlac,
      a drugi posiłek to kaszka babanowa na bebilonie. No i duuuuuuużo
      picia:)
      • patchuli Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 18.08.08, 09:54
        czy kaszkę na dobranoc podajecie z butli??
        jeśli tak to jakiej jest konsystencji i jakim smoczkiem podajecie?
        • queen_elizabeth Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 19.08.08, 09:16
          Ja podaję łyżeczką. Je ją tak ok. 19:30 - kiedy nie jest jeszcze
          baaaaardzo senna, bo jakby była, to nici z jedzenia. Wczesniej
          zagęszczony kleik jadła z butli - podawany przez smoczek
          trójprzepływowy Aventu.
        • snow79 Re: ocena planu żywienia w 8 miesiącu 19.08.08, 11:31
          ja podaję w kubku niekapku na 180 ml 4 łyżki stołowe, czasem z dokładką, tak mi wygodniej gdy moje bliźniaki sobie same trzymają
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka