snow79
05.08.08, 21:25
Witam, proszę o wszelkie sugestie co do planu żywienia w 8 miesiącu:
5:00 - 180 ml mleka + 4 łyżki kliku kukurydzianego
8:30 - pół jogurtu Nestle po 6 mies zmieszane z pół słoika owoców - razem k. 100 ml (więcej nie chce, najczęściej zasypia przy jedzeniu)
12:00 - 190 ml obiadku z mięsem, 2x/tydz. ryba + pół żółtka co drugi dzień + gluten (kaszka mleczno-wielozbożowa, kaszka manna)
15:30 - 180 ml mleka + 4 łyżki kleiku kukurydzianego
19:30 - kaszka smakowa bezglutenowa 200-250 ml
w nocy wystarczy podać trochę wody lub wcale się nie budzi