Dodaj do ulubionych

Forumowcz Warmii i Mazur?!

20.01.07, 23:33
Może warto i na warmińskich forach coś takiego zorganizować
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10650&w=55868688
Doskonale nadawałoby się do tego te właśnie forum
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=38446
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Forumowcz Warmii i Mazur?! 21.01.07, 11:29
      Pierombol - a co mi tam!
      Dom tu prawie link na taki dyszkurs
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38446&w=55881941&v=2&s=0
      Możno i ło tym dździybko podeliberujecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka