broneknotgeld 20.01.07, 23:33 Może warto i na warmińskich forach coś takiego zorganizować forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10650&w=55868688 Doskonale nadawałoby się do tego te właśnie forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=38446 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Forumowcz Warmii i Mazur?! 21.01.07, 11:29 Pierombol - a co mi tam! Dom tu prawie link na taki dyszkurs forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38446&w=55881941&v=2&s=0 Możno i ło tym dździybko podeliberujecie. Odpowiedz Link Zgłoś