adiunkt

(5 wyników)
  • mam takie pytanie- jak to jest u Was, pracujących na uczelnich czy instytutach naukowych, czy są wypracowane jasne zasady awansu naukowego? Tzn. czy robiąc doktorat, wiesz, jakie musisz spełniać kryteria, aby w określonym czasie przejść z etatu asystenta na adiunkta? U nas wszystko zależy od widzimisię kierowników zakładów i katedr- jak chcą, to napiszą prośbę do rektora i ogłoszenie konkursu na adiunkta, a jak nie (tak jest zazwyczaj), to możesz sobie lata całe kwitnąć jako asys...
  • Ile zarabiacie będąc adiunktani? Wydełki w ministerialnego rozporządzenia: adiunkt w stopniu dr 2710-4920 adiunkt w stopniu dr hab. 3060-6000
  • Witam, mam pytanie - jeśli dana osoba nie wywiąże się w ciągu 8 lat i nie zrobi habilitacji, ma umowę do czerwca, czy można ją zwolnić? (czy to są odgórne przepisy czy zależy to do uczelni?)- czy ma szansę na przedłużenie? dziękuję za odpowiedzi
  • Hej. Jako przyjezdny, starajac sie o prace na uniwerku etc - jakie sa kryteria przyznania miejsca w HA czy akademiku dla pracownika uczelni? Bo wiem ze niktorzy mieszkaja, a wynajecie chocby pokoju na wolnym rynku nie wchodzi w gre. Jak to u was jest?
  • Mam takie 2 pytania, ktore mnie nurtuja. po 1. jakie ma pensum i pensje swiezo upieczony doktor, ktory przychodzi na uczelnie "z ulicy". po 2. czemu niektorzy, o ktorych pytam w punkcie 1 dostaja adiunkta z marszu, a inni musza na to pracowac 2-3 lata (tak uslyszalem). PS. Jak ktos ma link do aktualnej tabeli stawek za etat, nadgodziny etc to bylbym niezmiernie wdzieczny.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się