Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      cukrzyca

cukrzyca

(3 wyniki)
    • Wiadomym jest,ze cukrzyca moze powodowac grzybice poniewz jest podniesiony cukier w organizmie,ktory jest swietnym podlozem do przerostu grzybicy.Czesto jest tak,ze ludzie nie wiedza,ze ja maja.A wtedy wyleczenie candidy jest niemozliwe. Edyta.
    • Planowalismy,a wlasciwie nadal planujemy dziecko.I gdybym nie dowiedziala sie,ze mam candide,to byc moze bylabym juz w ciazy. Jestem podwojnie zestresowana z tego powodu,bo moj wiek nie pozwala mi juz dlugo czekac na drugie dziecko.A z drugiej strony zdaje sobie sprawe,ze zajscie w ciaze byloby duzym ryzykiem.Ale z drugiej strony nawet jesli sie wylecze,to najprawdopodobnie moze znowu do mnie wrocic w czasie ciazy.Bo przeciez sama ciaza powoduje czasami przerost grzyba,a ja bede po...
    • Witam wszystkich Zastanawiam się, czy nie mam problemu z grzybami. Mniej więcej od początku 2009 roku zacząłem odczuwać problemy z koncentracją i pamięcią, odczuwałem zmęczenie za dnia, jakieś bóle brzucha na wysokości żołądka i pod lewym żebrem.W marcu dostałem ubezpieczenie medyczne i zaczęło się łażenie po lekarzach żeby ustalić skąd te bóle. Lekarze brali pod uwagę wszystko także praktycznie jestem przebadany wzdłuż i wszerz. Brak pasożytów (oddałem 10 próbek i nic), posiew kału...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się