Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      cukrzyca

cukrzyca

(4 wyniki)
    • Witam, Jestem mamą 3 letniej dziewczynki,która od roku ma stwierdzoną cukrzycę typu 1.Jestem również lekarzem.Od roku dziecko jest na pompie insulinowej.Staram się oczywiście zaakceptować sytuacje ,ale pewnie jest to normalne,że nie do końca potrafię.Spotkałam niedawno osobę,która opowiedziała mi o przypadku dziecka,które odłączyli od pompy w trakcie leczenia homeopatycznego ,bo przestało potrzebować insuliny.Poszłam do tego homeopaty,który podobno tego dokonał i usłyszałam od niego,że on je...
    • Co to jest w ogóle ta cukrzyca i jak się ją w ogóle leczy homepatycznie czy tradycyjnie?
    • [b][/b] James Tyler Kent,mistrz homeopatii,stwierdził 100 lat temu to,do czego nowoczesna medycyna doszła niedawno. [b]Powiedział: "Osoba,która stawia rozpoznanie >>cukrzyca<<,jest niespełna rozumu.Trzeba mówić o rodzajach cukrzycy." [/b] W homeopatii nie popadamy w sidła rozważań nad tym,czym jest cukrzyca i czy jest ona podwyższeniem poziomu cukru,czy zmianami w naczyniach.Twierdzimy,że oba stany są cześcią procesu cukrzycowego. Każdy pacjent ma specyficzną konstytu...
    • Dzień dobry, czy leczenie homeopatyczne może wspomóc leczenie cukrzycy? Dotyczy kilkunastoletniej dziewczynki z pompą insulinową. Jesli tak, proszę o adres dobrego lekarza homeopaty z terenu województwa lubelskiego lub w oklicy. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się