cukrzyca

(2 wyniki)
  • cukrzyca(33)

ciążowa, a dokłanie jej podejrzenie. wynik obciążenia 75, po dwóch godzinach - 145 :( czyli domyślam się, że o porodzie domowym mogę zapomnieć (?) i modlić się, żeby nie były konieczne ingerencje, typu wywoływanie, czy co gorsza cc :( jak czytam to przerażają mnie opcje możliwych powikłań. szczegóły diety też mnie rozwalają - to na prawdę trudne, szczególnie przy ruchliwym i zbuntowanym dwulatku w domu www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/Kontroluj-cukier-w-ciazy-na-bierz...
  • Tak, pojawiły się schody u mnie. Wskaźnik 160mg/dl po 2 godz. od przyjęcia 75g glukozy w skończonym 30tc. Na czczo, od początku ciąży, mam wyniki 90 mg/dl. Wg moich wiadomości to "nieprawidłowa tolerancja glukozy", którą można uznać za fizjologię na tym etapie ciąży, jednak wg lekarza to cukrzyca ciążowa. Hmmm. Nie muszę wam tłumaczyć jaki ta diagnoza może ewt. mieć wpływ na nasze plany rodzenia w domu, bo temat przerabiałyście tutaj na forum - przeczytałam wszystko. Byłabym jednak wdzięczna ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się