Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
    cukrzyca

  cukrzyca

  (5 wyników)
  • Czy ktos zna dobrego lekarza zajmujacego sie cukrzyca w okolicach Gorzowa lub Zielonej Gory????
  • A/H1N1: 14 kolejnych zgonów w ubiegłym tygodniu W ubiegłym tygodniu w Polsce odnotowano 14 kolejnych zgonów z powodu grypy - wynika z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny. Jak to wyglada w porównaniu ze zgonami spowodawanymi - atakiem serca, cukrzyca? Czy ktoś porównał i bije na alarm z powodów zgonów spowodowanych atakiem serca lub cukrzyca? O co chodzi z ta grypa?
  • Chciałam zapytać jakie szanse są w refundowaniu pomp insulinowych u 12 latki chrej na cukrzycę? czy oprócz zasiłku pielegnacyjnego może się o coś starać np. rente ?
  • jesteśmy na 3 od końca miejscu w krajach OECD z wydatkami niewiele przekraczającymi 1000 euro - w tym prywatne . Za nami jest tylko Turcja i Meksyk. Skoro Polacy płacą na poziomie Meksyku, to dlaczego oczekują opieki na poziomie szwajcarskiej kliniki prywatnej , a nie meksykańskiego szpitala publicznego.
  • Dobry wieczor, pragne Państwa, jako fachowcow zapytac... Kilka lat temu zauwazylem, ze duzo ludzi mowi o gruzlicy. Teraz, od paru lat, widze, ze duzo ludzi mowi o cukrzycy. Sasiedzi, znajomi, rodzina, no, na co dzien sie o tym mowi. Jak to jest naprawde... Tzn., czy pozopm cukru we krwi jest obecnie, gteneralnie, wyzszy niz tenze na przyklad dziesiec lat temu, albo w schylkowym PRL-u? Czy tez mowienie o tym ma glownie podloze psychologiczne - zagubienie, rozczarowanie real...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się