Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      cukrzyca

cukrzyca

(5 wyników)
    • Alkoholizm: przychodzi baba do lekarza od uzaleznien. Lekarz pyta - pije Pani? - nie - czyli tak, zaprzeczenie - no tak - no widzi Pani sama. ma pani kaca? - nie - a wlasnie, typowy alkoholizm - nie no mam - a widzi pani, typowy alkoholizm. Kontroluje Pani picie? - nie - ha, typowy objaw alkoholizmu - to znaczy chcialam powiedziec, ze tak, uwazam na to ile pije - typowy alkoholizm! normalny czlowiek nie mysli ile pije! Kubi pani pic? - nie - a jednak pani pije, alkoholizm...
    • witam(5)

powiedzcie mi bardzo proszę jaka jest reakcja organizmu alkoholizm a cukrzyca? dziękuję
    • mam cukrzyce czy moge palic marihuane?? za wszystkie odpowiedzi dziekuje
    • Moja teściowa ( 53 l) od 10 l;at ma cukrzycę. Insulina - cztery razy dziennie. Z głową kiepsko - wysokie poczucie własnej wartości, niekontaktowa, bezkrytyczna wobec własnych zachowań, mowi nieskładnie, irracjonalnie kłamie, ma napady pretensji o nic,wszystko w rozmiarze anormalnym. ma niepohamowany apetyt. Jest po dwóch udarach mózgu - po drugim niedowład kończyn gornej i dolnej lewostronnej. Zjada niewyobrażalne ilości pożywienia, nie mamy mozliwości kontroli nad nią . Zakupy s...
    • wiecie to jest straszne co alkohol robi z człowieka.odkąd pamiętam moja mama pije.teraz to już robi to codziennie, bo nie pracuje. kiedyś piła wódkę, a teraz to już tanie wina.najbardziej boli mnie to,że robiłam wszystko co można było, ale ona poprostu CHCE pić!. tak więc kolejny dzień słysze odgłosy otwierającej się szafki, otwieranie wina, brzęk butelki,nalewanie do szklanki ..i picie i picie aż się skończy...jestem bezsilna:(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się