Forum Zdrowie Dieta Dieta South Beach
ZMIEŃ
      cukrzyca

cukrzyca

(3 wyniki)
    • śledzę teraz akcję MAM PASJĘ dot. osob chorych na cukrzycę i jest tam trochę o zywieniu, ale nie było nawet jednej wzmianki o diecie south beach - czy mozna z niej korzystac będac chorym na cukrzyce moz ktoś z was jest chory i juz tego próbował? pzdr
    • dziewczyny prosze mi powiedziec czy na prawde przy przedluzeniu 1 fazy grozi cukrzyca??bo w ksiarzce nic sie o tym nie pisze..a jakis pan nawet w tej samej ksiarzce opisywal swoja diete i pisal ze jego pani dietolog zalecila mu przedlurzyc 1 faze do miesiaca zeby byly leprze efekty..a sam autor nic o cukrzycy nie pisze,tylko to ze duzo osob nie wytrzymuje na scislej dieci i zaczynaja wszystko jesc..to jak z ta cukrzyca???dzieki za odpowiedzi!!pozdrawiam!
    • Jest taki fragment w książce o SB, gdzie autor pisze jak leczył dietą kobiecie chorzenie policystycznych jajników (PCO). Czy wiecie coś na ten temat lub znacie przypadki, w których dieta pomogła??? Akurat mam PCO i codziennie jem kilogramami hormony, a może nietędy droga....Jak któraś z Was coś o tym słyszała to proszę o informację. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się