Forum Kultura Muzyka Strawberry Fields
ZMIEŃ
      dokumenty

dokumenty

(5 wyników)
    • Właśnie wyczaiłem w programie, że za 40 minut zostanie wyemitowany ponaddwugodzinny dokument o tym słynnym zespole. Polsat, godz. 11:45 - "Beach Boys - ulubieńcy Ameryki". Pewnie wszyscy na Forum już to widzieli, ale ja nie, więc zaraz siadam przed tv :)
    • Godz. 0:15. "Historia grupy, która istniała jedynie 26 miesiecy i wydala tylko jeden studyjny album. Sex Pistols choc nagrali tylko jeden studyjny album, zostali okrzyknieci najbardziej wplywowym zespolem wszechczasów. Autor filmu dotarl do nigdy niepublikowanych zdjec archiwalnych, wywiadów i koncertów, które uzupelniaja zarejestrowane wspólczesnie rozmowy z zyjacymi czlonkami grupy. Film jest szokujacym portretem niepokornego zespolu. Dokumentuje jego historie od momentu powstania w Lon...
    • Ktoś się wybiera? Ja zakupiłem bilety na 5 seansów.
    • Nie koncert i nie dokument. Film, w którym muzyka odgrywa główną rolę (lub jest b. ważna). Dla mnie: "Quadrophenia" (1979, Frank Roddam) Wyst.: Phil Daniels, Mark Wingett, Sting, Toyah Wilcox Soundtrack: 1. I Am The Sea - The Who 2. The Real Me - The Who 3. I'm One - The Who 4. 5:15 - The Who 5. Love Reign O'er Me - The Who 6. Bell Boy - The Who 7. I've Had Enough - The Who 8. Helpless Dancer - The Who 9.Doctor Jimmy - The Who 10. Zoot Suit - The High Numbers 11. Hi Heel ...
    • Interia: Lennon: Wywiad z mordercą 09.05.2005 09:45 Brytyjska stacja Channel 4 zamierza przeprowadzić wywiad z Markiem Davidem Chapmanem, zabójcą Johna Lennona. Rozmowa zostanie nagrana na potrzeby dokumentalnego filmu z okazji 25. rocznicy śmierci Beatlesa. Chapman przebywa obecnie w nowojorskim zakładzie karnym Attica Prison. "To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Chapman udzieli. Fascynująca będzie możliwość zajrzenia do umysłu mordercy Lennona" - powiedział rz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się