lektury

(3 wyniki)
  • Przepraszam, że tak niezupełnie odnośnie LMM, ale wyczytałam, że książki te przypominają w jakimś stopniu klimaty przywołane u LMM. Jestem ciekawa czy wśród Was ktoś czytał, a jeśli tak, to czy może się wypowiedzieć, o wrażeniach w ogóle. Ja właśnie kończę i ... chciałabym "pogadać". Jeśli uznacie, że piszę poza tematyką forum, to skasujcie (ale wolałabym nie:)).
  • Czy macie takie ksiażki,oczywiście autorstwa LMM,do których często wracacie?.Ja,np,czytam BŁekitny zamek,/ten z Joanną/,juz od lat wielu..A dziś po raz wtóry czytam Dzban ciotki Becky, który dopiero niedawno kupiłam i jeszcze nie nacieszyłam się..
  • Wątek inspirowany powrotem do biografii i rozmową z nastoletnią kuzynką:) Zastanawiam się czasem, gdzie jest miejsce LMM we współczesnym świecie książkowo-czytelniczym. Nie wiem jak wam, ale mnie zdarzało się słyszeć opinie, że książki LMM (chodzi głównie o Anię, rzecz jasna, ze względu na jej popularność) są przestarzałe, że za dużo opisów, że nie ta emocjonalność, że język niedzisiejszy. Że tłumaczenie należałoby uwspółcześnić i tak dalej. Raczej staram się walczyć z takimi...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się