Forum Zdrowie Dieta Dieta Cambridge
ZMIEŃ
      napoje

napoje

(16 wyników)
    • Cześć, zostały mi po odchudzaniu 43 zupki z diety Cambridge, które chętnie odsprzedam w okazyjnej cenie. Poniżej podaję rodzaj, ilość oraz termin ważności zupek/napojów: 1. Napój o smaku waniliowym: 12 szt, ważność do 11.08.2010r. 2. Napój o smaku toffi z orzechami: 2 szt, ważność do 16.08.2010r. 3. Żurek: 8 szt, ważność do 16.08.2010r. 4. Napój o smaku kakaowym: 6 szt, ważność do 12.05.2010 (krótki termin!) 5. Zupa jarzynowa: 6 szt, ważność do 16.08.2010r. 6. Zupa grzybowa be...
    • mam pytanie, czy na ścisłej poza kawą, powiedzmy po kilku dniach diety można wypić np. red bulla, szczególnie wtedy gdy kawa działa już jak woda? czy nie wytrąci to przypadkiem trwającej ketozy? jestem 2 dzień na ścisłej ;() pozdr.
    • Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem 9 zupek i 9 napojów. Łącznie 18 sztuk po 5 zł za sztukę.Najlepiej całość, niestety musiałam przerwać dietę ponieważ znalazlam się w sytuacji w której na gwałt potrzebuję pieniędzy.Jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt, wysłałabym jeszcze dziś....
    • mam do odsprzedania zupki /29 sztuk/ i napoje /27sztuk/. różne smaki.
    • Dziewczyny mam do sprzedania następujące produkty DC: 1) napój czekoladowy ze słomką - 9 szt.- 5,00 PLN/szt. (termin ważności 25.08.2009) 2) napój cappucino - 11 szt.- 5,5 PLN/szt. ( termin ważności 17.09.2009) 3) napój kakaowo pomarańczowy bez laktozy - 3szt.- 5,5 PLN/szt. ( termin ważności 11.10.2009) 4) napój toffi z orzechami -3 szt.- 6,00 PLN/szt. (termin ważności 9.03.2010) 5) napój kakao - 12 szt.- 6,00 PLN/szt. 9 termin ważności 12.05.2009) Jeżeli ktoś jest zainteresow...
    • Mi smakuja - bardzo! Wyjatkiem jest pomidorowa - bleee Moj faworyt to jarzynowa a ze slodkosci napoj wniliowy i kakaowy, cappucinko tez jest ok. Ja w ogole nie musze sie zmuszac do tych zupek. Ale normalnie wsuwam duza goracych kubkow, budyni, kaszek itp. Rano zaczynam od polowki napojuwaniliowego potem zypki i wieczorem obowiazkowo kakaowy (najslodszy a wieczoem zawsze mnie ciagnie do slodkosci). Dzisiaj drugi dzien i czuje sie troche glodna (wczoraj nie zjadlam nawet 3 porcji)....
    • Witajcie! Jestem nowa ;) Przyglądam się temu forum od kilku dni i nabieram ochoty na te dietę. Mam do zrucenia jakieś 5-10 kg. Udało mi się tę wagę zrucić wczesniej na diecie South Beach, ale ostatnio brakuje mi sił do przejścia I fazy. Poza tym notorycznie jestem na trzeciej i obawiam się, że pierwsza nie zadziała już tak skutecznie jak dwa lata temu, kiedy była większym szokiem dla organizmu niż mogłaby być dziś. No i skłaniam się do pytań: 1/ czy te 4 posiłki mogą składa...
    • Witam, zamierzałam przejść po raz drugi na dietę cambridge, zamówiłam wszystkie produkty - ale niestety wykryto u mnie chorobę wrzodową, która wyklucza tą dietę. W związku z tym mam do sprzedania sporo produktów - każdy po 5,50zł - wsystkie są świeże, gwarancję mają kończącą się najwcześniej 25 czerwca a najpóźniej w styczniu 2010. Wysyłam za pobraniem, koszt przesyłki pokrywam ja. Oto produkty, które mam do sprzedania: 8 napojów czekoladowego w kartoniku ze słomką 7 batonów o smaku o...
    • Mam pytanko... w DC wszedzie pisza ze można pić kawe. I teraz czasem spotykam sie z opinia ze mozna dodac mleko 0% i słodzik, a czasem ze nie mozna. Wiecie cos o tym? pozdrawiam dietowiczki :)
    • Dziewczyny żywicie sie tylko zupkami czy jecie też batoniki DC? Bo ja na przyklad nie jestem w stanie przełknać zup, moge pić tylko napoje... no i do tego mam batoniki, ale w sumie nie wiem czy powinno się je jeść na ścisłej czy nie, bo w końcu one mają wyższą kaloryczność niż torebki. Pozdrawiam w piękny słoneczny poranek:)
    • Dziewczynki pomóżcie!!!a czy można pić colę light???jestem od tego uzależniona totalnie i nie jestem w stanie odstawić tego typu napojów??a jak to się ma do DC??Pomocy!!!
    • Dzień dobry! Jak zwykle rano jest znośnie, po połowie napoju capuccino czuję się ok!, zobaczymy jak będzie w ciągu dnia, rano na wadze wynik 92,5-93kg. i to już jest najmilsza informacja tego dnia. Wiem ,że to tylko woda , ale i tak bardzo się cieszę, a ubrania choć troszkę luźniejsze... A co u WAS? Hello, Akolitko, odezwij się .... Hello, Justa, jak Ci idzie.... Karolciu , czy ty się jakoś trzymasz..... Odezwijcie się dziewczyny. Czekam z niecierpliwością na jakieś newsy... Pozdra...
    • heyka wszystkim dzisz zaczynam scisła 3-tygogniówke!ale strach mnie przeraza!ale nie moge zwatpic chce byc twrda do konca jak to zrobic?piszczcie.nr.gg 602807 Kamila
    • witam(5)

Witam wszystkich.Rozpoczęłam dietę 3 dni temu-jakoś się trzymam i jestem nawet bardzo pozytywnie nastawiona-najgorsze tylko są dla mnie te koktajle-za każdym razem bierze mnie na wymioty-i zastanawiam się jak można je pić powolutku małymi łyczkami?!Zupy w porównaniu do tych koktaili to prawdziwy rarytas:)Dlatego też-moja rada-jak ktoś chce rozpocząć diete to lepiej wcześniej zamówić smaki i wypróbowac (zamiast kolacyjki).W pierwszy dzień było najgorzej-strasznie mi się w głowie kr...
    • Witajcie Dziewczyny. Od dziś dołączam do wszystkich odchudzających sie:). Właśnie zjadłam napój - waniliowy - (okropieństwo), oby inne były lepsze;). Waga wyjściowa 73 kg, wzrost 175, waga upragniona ok. 60 kg - niekoniecznie wszystko muszę zgubić na DC. Mam wielka nadzieję, że się uda! Gratuluje wszystkim, które już schudły i trzymam kciuki za wszystkie Dziewczynki, które się ochudzają, liczę na wzajemność;). Pozdrawiam serdecznie:) Lili
    • Zastanawiam się, bo gdzieś tu czytałam o babeczkach, batonach...ja na razie zakupiłam same torebki, powiedzcie co jeszcze można kupić i czy np batonik stosuje się zamiennie z zupka lub koktajlem?Jak to jest?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się