Dodaj do ulubionych

2 dzień ścisłej

12.06.14, 16:20
Otóż tak jak w temacie , dzień 2 trwa :)

Do końca akcji pozostało 19 dni , do zgubienia - fajnie by było jakby spadło chociaż 6 kg .

Czy jest to możliwe ? oczywiście ! nawet więcej :)

Ktoś walczy razem ze mną ? czy wolicie lody , ciasteczka i będziecie mi kibicować ??? :)

Co jak co , ale zimnym piwkiem bym nie pogardziła hehe :)

Miłego dnia kruszynki
Obserwuj wątek
      • dietacambridge2013 Re: 2 dzień ścisłej 12.06.14, 20:27
        A nie można :) hehe

A mi się tak chcę jeść :( masakra , mam już dość a końca nie widać :(

Dzisiaj meczę mój m zamówił pizze , pije piwko a mnie tak ssie w żołądku że masakra !!!!!! jak przetrwam dzisiejszy wieczór to oszaleję z radości , wiem że jak się dzisiaj najem jutro będę bardzo żałować.
        • ruda_maryna Re: 2 dzień ścisłej 12.06.14, 21:11
          Przetrwasz, przetrwasz:) O ile Cię nie poskręca;) Wybacz;)

To łobuz, jak on tak może?! Mój przynajmniej ma więcej honoru i nie robi takich numerów. Ba, nawet się cieszy, że przy mnie też zadba o siebie. Je ze mną dzielnie rybki i warzywa na parze albo swoje kanapki. Zdecydowanie nie muszę gotować ani na pizzę patrzeć:)

Na otarcie łez Ci powiem, że też nic dzisiaj nie jadłam - tylko 2xDC. Mam jeszcze jedną przed sobą:) Zrób sobie bulion albo ciepłą herbatę, też dobrze "zapycha"
            • ruda_maryna Re: 2 dzień ścisłej 12.06.14, 23:00
              Nie lubię ruskich:/ Ale może dziś nie będę wymieniać, co lubię jeść;)

Jak to nie wie?! Szok <olaboga> Nie jadacie zwykle razem? Nie gotowaliście wspólnie?
              Przecież same zakupy zaczyna się inaczej robić albo przestaje;)

Ojeju, to mnie zaskoczyłaś… Wiesz, jak fajnie usłyszeć ochy i achy nad tym, jak to mi ta dieta służy i jak się wylaszczam? Miodzio:) Naprawdę podbudowywuje:):):) Mimo że kontrowersyjne nam się to początku wydawało, czy mówić o tym (bo jednak przyznaje tym samym, że widział, że wcześniej było coś nie tak)

Ale Ty jesteś numer, buhehehehe;) A to 60 torebek, to pod łóżkiem sobie schowałaś?
              • dietacambridge2013 Re: 2 dzień ścisłej 12.06.14, 23:05
                No z kąd wiedziałaś że pod łóżkiem ? hahaha

Moj m jest w delegacji przyjeżdza raz na jakiś czas , czym mniej wie tym lepiej śpi haha
                Marudziłby że zamiast jeść takie gówno powinnam pomyśleć o zdrowym odżywianiu , o ciąży itd ..... - długo by tu gadać hehehe .

Marynka cholercia jasna JEŚĆ MI SIĘ CHCĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  • dietacambridge2013 Re: 2 dzień ścisłej 13.06.14, 10:48
                    Szalona hahaha możemy się umówić ale na owsiankę haha :)

Dzień 3 :) do końca akcji pozostało 18 dni , ale powiem Ci coś lepszego , kolejne 1,5 kg poszło :)
                    Pękam z radości i jestem z siebie dumna , że wczoraj nic nie skubnęłam:)
                        • ruda_maryna Re: 2 dzień ścisłej 13.06.14, 19:37
                          A dla odmiany przyznam się, że dzisiaj ja grzeszę:) Jest piwo, pizza w piecu, jest impreza:)
                          Mam dość dzisiejszego dnia… Pier**** to! Całkiem świadomie i w pełni władz umysłowych;) Najwyżej nie schudnę tak jak bym mogła, ale dla równowagi psychicznej człowiek musi się czasem napić i coś zjeść. Albo to siła przyzwyczajenia - drugiej natury człowieka, bo my zawsze po przepracowanym solidnie tygodniu robiliśmy sobie w piątek albo w sobotę "imprezę" - dobre jedzenie i piwo albo drink. Ot tak sobie to wytłumaczyłam. Najwyżej od poniedziałku ścisła.
                          Pozdrawiam znów weekendowo:)

P.S. Pytanie, czy po takim jedzeniu przyjąć posiłek DC na koniec? To pomoże czy zaszkodzi?
                          • dietacambridge2013 Re: 2 dzień ścisłej 13.06.14, 20:47
                            Jak wrzucasz w siebie tyle węgli i % to szkoda posiłku Dc , organizm oszaleje :) hehehe

Zazdroszczę imprezki i tego jedzonka , ja się trzymam szkoda mi czasu bo czas mnie goni.

Odezwij się przez weekend , nie zostawiaj mnie tutaj samej , zawsze czekam na Twój wpis bo dziewczyny wymiękły chyba :(
                            • ruda_maryna Re: 2 dzień ścisłej 13.06.14, 20:56
                              Hehehe, to czuję się zwolniona z DC przy tym wybryku;)
                              Jestem z Tobą i mimo wszystko myślę o diecie, staram się podejść "racjonalnie", jak zajadam się pizzą, to nie popycham na maxa chipsami i kanapkami…. Może ciut piękniejsza będę;)

A z Ciebie dumna jestem jak cholera;)
                                • dietacambridge2013 4 dzień 14.06.14, 14:25
                                  Witajcie laseczki

4 dzień ścisłej ! czuję się rewelacyjnie , głód minął :)

Marynka zyjesz ? leczysz kaca ??? :)

Do końca tej tury pozostało mi 17 dni :) czyli 2 tyg z małym hakiem :)

Zważę się dopiero po zakończonej ścisłej mam nadzieję że będzie miła niespodzianka :)
                                  • ruda_maryna Re: 4 dzień 14.06.14, 14:35
                                    Żyję, żyję:) Całkiem dobrze, dziękuję:)
                                    Bez kaca, aż tak ostro nie było. Po diecie wystarczą mi dwa piwa, żeby mi zaszumiało i żebym usnęła w połowie meczu. Dzisiaj jeszcze też małą rozpustę planuję… Wiesz, że jeszcze nie jadłam truskawek w tym roku? Może to będzie ten ekstras dzisiaj:D

Chociaż Ty trzymaj honory!
                                    • dietacambridge2013 Re: 4 dzień 14.06.14, 15:15
                                      Trzymam trzymam kochana :)

Ja jadłam już kilka razy , idz , kup zjedz bo niedługo sezon się skończy.

Co od poniedziałku ? mieszana ? ścisła ? jakiś plan ? :)
                                      z kąd jesteś ? :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka