Forum Regionalne Lubelskie Lublin Lublin
ZMIEŃ
    piaseczno

  piaseczno

  (6 wyników)
  • ohoho, nie generalizujcie już tak! :D:D Byłam nad Jez.Piaseczno w ten weekend i nie widziałam żadnego syfu. Moze warto się wybrać czasem na mniej uczęszczane 'plaże' ? ;) Ja jezdze tam dość często, oczywiście nie na plaże bezpośrednio przy ośrodku gdzie była czytelniczka... i wypoczywam w czystym miejscu, woda jest czysta, wśród garstki osób, przeważnie działkowiczów, tu nie ma śmieci.
  • "Faktycznie" jezioro Rogóźno jest niewiele więcej niż 25 km od Lublina bo 38km to "niewiele więcej" niż 25km.
  • Dlaczego nie ma zakazu kąpieli psów w zbiornikach wodnych nad którymi odpoczywają ludzie?!!! Niedługo będzie więcej psów jak ludzi. A ci chodzą z tymi zwierzakami i srają, szczywają na okolice, osiedla, jeziora itd. Co ma się jeszcze wydarzyć, ile i jak długo jeszcze mamy się męczyć i być zatruwani? Podnieść opłaty od ich posiadania i przeznaczyć na głodne dzieci!
  • Orientujecie się jak jeżdzą i skąd busy nad jeziora Piaseczno lub Zagłębocze? I kiedy są ostatnie stamtąd? I ile kosztuje bilet. Z góry dzieki za info.
  • Witam - czy na forum jest ktoś kto podróżował w piątek (02.07) lub w sobotę (03.07) na trasie pomiędzy Piasecznem a Nowym Orzechowem? W te dni drogowcy wylewali "coś" na drogę co przypominało asfalt. Droga nie była w żaden sposób zabezpieczona stąd też odbywał się normalny ruch. Małe kamyczki strzelały spod kół na samochody poruszające się po tej drodze, ale to nie był największy problem. Po przejechaniu tego odcinka i dojechaniu na miejsce podróży zauważyłem ze samochód sały jest obkle...
  • Poradźcie. Mam małe dziecko i mały samochód więc nie mogę zbyt daleko jechać. Chciałabym udać się nad jakieś jeziorko w lubelskim. Najchętniej wynajęłabym domek 4 osobowy z łazienką (niekoniecznie) i z lodówką (koniecznie). Pomóżcie może ktoś ma dobre doświadczenia i coś mi poleci?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się