Forum   piaseczno

piaseczno

(11 wyników)
  • Niedlugo bede musiala zapisac corke do pierwszej klasy szkoly podstawowej.Ktore szkoly polecicie,ktore sa najlepsze pod wzgledem poziomu nauczania i przyjaznej dla malego dziecka atmosfery?(chodzi mi o Piaseczno i okolice).
  • Prosze o opinie na temat prywatnego przedszkola w Piasecznie przy ul. Jana Pawla.
  • Jeśli ktoś ma opinie na temat którejś ze szkół pdst w Piasecznie to bardzo proszę o pomoc. Niedługo się przeprowadzamy i będziemy musieli przepisać naszego 8 letniego syna do innej szkoly. Proszę o radę
  • jakiego pediatre polecacie?
  • Od jakiegoś czasu zaglądam na strony tego forum z nadzieją, że napisze jakaś eMama z Piaseczna, ale się nie doczekałam . Zatem sama umieszczam małą prośbę do wszystkich Mamuś z Piaseczna - dajcie o sobie znać !!! Bo smutno tu samej !!! Pozdrawiam Was serdecznie z nadzieją na duuuuuuuużo odpowiedzi !!! Do "usłyszenia" !
  • Niedługo przeprowadzamy się w okolice Zalesia Górnego (choć prawdopodobnie zameldowani jeszcze przez jakiś czas będziemy w W-wie) Czy możecie polecić jakąś dobrą szkołę podstawową w rejenie Zalesia Górnego, Piaseczna ? Czy obowiązuje ścisła rejonizacja - czy zameldowanie w W-ie może uniemożliwić zapisanie do szkoły w oklicy?
  • Dziewczyny,jestem z Piaseczna i nie znam żadnych e-mam.Jak to możliwe???Może byśmy się spotkały e-mamy z Piaseczna????Mam 18 miesięczną córeczkę.Czekam na odpowiedż.Pozdrawiam
  • Kochani! Jeśli któraś z Waszych pociech uczęszcza do tej szkoły to bardzo proszę o opinie. Z tego co wiem to szkoła jest przepełniona ale nie mając wyboru prawdopodobnie ją wybiorę. Ciekawa jestem czy są prowadzone jakiekolwiek zajęcia pozalekcyjne, kółka sportowe itd, itp.
  • Mamuśki te nieśmiałe również, więcej zdecydowania, piątek to już niedługo! Proponuję god.11~12. W "Zdrojowej" jest to sympatyczna knajpka gdzie na zewnątrz są stoliki i jest tam plac zabaw. Co wy na to! Zróbmy listę chętnych: (z moich obserwacji) 1) sigma 2) eKachna 3) Yoanka 4) Iwona C. 5) kara 6) fran 7) jagunia 8) annba1 9) pumpa 10) i ja - Olivia5 Jest nas sporo (przepraszam jeśli kogoś pominęłam) może być ciekawe spotkanie. Problem w tym aby znaleźć dzień i goddzinę - odpowi...
  • Witam. Jestem mamą dwóch cudownych córeczek 3 letniej Julii i 16 miesięczniej Dominiki. Chętnie poznam mamy z okolic Ursynowa, Mokotowa oraz Piaseczna z dziećmi w podobnym wieku.Pozdrawiam i do usłyszenia.
  • Cześć dziewczyny, Mam nadzieję, że wszytkie dotarłyście szczęśliwie do domu. Dziękujemy za super spotkanie.Było bardzo fajnie. Julka miała dzisiaj zły dzień.Jakiś "diabełek" w nią wstąpił. PRZEPRASZAMY wszystkie "poszkodowane" dzieciaczki. Moim zdaniem STONOGA jest super na takie spotkania.Jeśli chodzi o porę to może bliżej 10 kiedy dzieci są wyspane Lub po "południowym przesileniu " Ogólnie super i mamy nadzieję, że na jednym się nie skończy. Jeszcze raz przepraszamy i do usłyszeni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się