piaseczno

(26 wyników)
  • Witam, czy macie poleconego stomatologa w okolicach Nowej Iwicznej, Mysiadła lub Piaseczna ? Będę wdzięczna za jakieś namiary. Pozdrawiam
  • Do wynajęcia mieszkanie 48m2 w samym centrum Piaseczna, ale ciche i spokojne (blisko szkoła, przystanek autobusowy, przychodnia, sklepy). Gustownie i komfortowo wykończone. Mieszkanie składa się z: - 2 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni - balkonu Mieszkanie umeblowane (m.in. 2 szafy, 2 komody, biurko, stół, regał). W kuchni lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik. Pralka w łazience. Opłata 1700zł + opłaty licznikowe Mieszkanie bardzo ładne, jasne w eleganckim nowym bloku - zap...
  • www.prawica-piaseczno.blog.pl
  • Właśnie, gdzie? Chcę kupić mieszkanie. Zastanawiam się czy w Piasecznie czy Nowej Iwicznej. Pracuję w Warszawie i szukam czegos stosunkowo blisko PKP. Zastanawiam się co Wy, drodzy forumowicze , myślicie na ten temat?
  • Ordyłowski mam do ciebie kilka pytań: 1. Włączyłeś się w akcję "Szkoła na Cichej w NI" proszę o twoje argumenty za i przeciw w tej interesującej sprawie ? szkolanacichej.pl/ 2. W 2006 startowałeś z Komitetu Wyborczego Wyborców Klub Rozwoju Dróg i Metra Do Piaseczna, proszę o przedstawienie swoich działań w sprawie doprowadzenia metra do Piaseczna ?
  • Drodzy sąsiedzi pilnie poszukuję stomatologa dziecięcego w okolicach Mysiadła, Iwicznej lub Piaseczna, który w sposób przyjazny i profesjonalny zaopiekuje się moim dzieckiem. Bardzo proszę o szczere opinie i ewentualne namiary. z góry dzięki
  • O remont ulicy Mleczarskiej dopraszamy się od kilku lat. Co roku słyszymy obiecanki od pani wójt i od radnych. Poza tym sama spychologia. A to Piaseczno winne, a to plany trzeba robić, a to się ktoś nie zgadza. Czy wiadomo kiedy cokolwiek się ruszy w związku z Mleczarską?
  • gdzie można zrobic urodziny dl amałego dziecka w naszej okolicy ? znalazłem sale zabaw w Mysiadle przy Puławskiej ale jeszzcze nie ruszyła, Panda na Jarzabka w Piasecznie już nie ma sali zabaw i nie organizuje urodzin... może ktoś ma jakies doświadczenia ?
  • sklepy: - apteka - piekarnia - warzywniak rekreacja: - park, zieleń - ścieżki rowerowe usługi: - przychodnia - kawiarnia a Wam?
  • Witam, co sądzicie o pomyśle otworzenia Centrum Medycznego na rogu Puławskiej i Łabędziej? Ja jestem bardzo zawiedziona. Codzienny poranny korek, jest bardzo nie ok. Ktoś zbija sobie kasę kosztem mieszkańców. Tak dla przypomnienia jak to było kiedyś: forum.gazeta.pl/forum/w,35236,128986821,128986821,Korek_do_wyjazdu_na_Pulawska.html Dlaczego taki duży budynek ma taki mały parking? Przecież w starej lokalizacji był 3 razy większy... Dlaczego samochody nie mogą wjeżdżać i wyjeżdżać z Puławsk...
  • Szanowni Państwo! Otrzymałem prośbę o to, aby szerzej poinformować mieszkańców naszego Sołectwa o tym, że kursują minibusy Ekspres Lesznowola. Ten problem wraca, co jakiś czas, były próby różnych modyfikacji rozkładu i trasy kursowania, niestety nadal te minibusy cieszą się znikomym zainteresowaniem. Obecnie przez nasze sołectwo prowadzi trasa dwóch linii (L4 I L5). W uproszczeniu można powiedzieć, że linia L4 kursuje od Urzędu Gminy poprzez Nową Wolę, Nową Iwiczną do Mysiadła i z powrotem. W...
  • Jak w tytule, mieszkam w N.I. od niedawna i poszukuję dobrego, sprawdzonego stomatologa dla mojej rodziny. Z góry dziekuję za odp.
  • Dlaczego nikt nie mówi na temat możliwości dojazdu do Warszawy tramwajem? Puławska jest wystarczająco szeroka by wbudować szyny i by można było korzystać z dodatkowego środka lokomocji. Tramwaj na pewno ułatwiłby życie wielu mieszkańcom tej strony Warszawy i myślę, że przyczyniłby się do rozładowania zatłoczonej drogi dojazdowej do stolicy?
  • Program Orlik na Mazowszu : Wsparcie z budżetu Województwa Mazowieckiego 333.000 dla każdego zadania: Powiat Białobrzeski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach ul.Żeromskiego 86 budowa kompleksu dwóch boisk sportowych (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z budynkiem sanitarno - szatniowym) Gmina Gostynin Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sierakówku Sierakówek 1, budowa kompleksu dwóch boisk sportowych (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkc...
  • www.ztm.waw.pl/lesznowola.php Pozdrawiam Gerard Gieleciński
  • Debata nr 2 to komunikacja czyli jak dojechać do pracy a potem do domu. Proszę kandydatów na radnych żeby się pochwalili osiągnieciami, działaniami czy zgłoszonymi postulatami. W pierwszym temacie ciekawa dyskusja rozwinęła się na forum Mysiadła w szczególności ciekawe wątki : forum.gazeta.pl/forum/w,23670,116834505,117111044,Re_czas_zaczac_wybory.html www.mariarogowska.pl/www/?p=1757 czekam na kolejnych chętnych do piastowania zaszczytnego urzędu radnego. Zdrówka
  • Chciałam serdecznie zaprosić do współpracy wszystkie osoby zainteresowane zakupem kosmetyków oraz dołączeniem do AVON'u. Oferuję możliwość wypróbowania kosmetyków, ukończyłam kursy kosmetyczne i chętnie pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki. Zapraszam do obejrzenia katalogu: -www.avon.pl -wysyłam na maila na życzenie (PDF) -dostarczam do domu kontakt: kolcia@poczta.onet.pl lub gg: 9231539
  • Drodzy sąsiedzi, proszę o opinie czy na terenie naszej miejscowości przydałby się żłobek. Jak radzą sobie mamy których pociechy nie nadają się jeszcze do przedszkola a urlop macierzyński się kończy? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
  • Witam Jak się mieszka w Nowej Iwicznej? Zamierzam się tam przeprowadzić, oglądam właśnie różne mieszkania do kupienia. Czy poza korkami jest ok? Czy są tu miejsca gdzie można wyjść na kawę/ herbatę? Przez dwa lata mieszkałam w Piasecznie. Uczucia mieszane, bardziej na nie.
  • Witam, byc moze niedlugo przeprowadze sie do Nowej Iwicznej, powiedzcie jak tam sie mieszka, jak jest z dojazdami do wawy, co nieco o samej miejscowosci... czy sa jakies miejsca rekraacyjne itp. agdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się