Forum eDziecko Ciąża i poród Szpitale
ZMIEŃ
      piaseczno

piaseczno

(17 wyników)
    • Czy mozecie polecic dobrego pediatre z okolicznych przychodni? Niebawem bede rodzic w sw Annie i podpbno trzeba podac do 2 tyg po porodzie pediatre i przychodnie.Czy to musi byc instytucja panstwowa? Czy moge miec np w Medicoverze bo mialam plan wykupienia tam abonamentu
    • czy któraś miała cesarkę w Piasecznie ostatnio ? Jak to u nich wygląda? czy dziecko po operacji jest od razu z mamą? tak jak to jest np, na Madalińskiego , że mimo że kobieta leży plackiem to ma przy sobie swoje dzieciątko a i tak nie może nic przy nim zrobić
    • Witam wszystkie mamy, czy ktoras moglaby podzielic sie opinia o szpitalu, porodzie i personelu medycznym w tym szpitalu? Czy odsylaja jak sie zrobi u nich szkole rodzenia? Zastanawiam sie czy rodzic w Piasecznie czy Warszawie. Pozdrawiam serdecznie
    • Witam, polecacie jakieś gina z medycyny rodzinnej w Piasecznie, chodzi o prowadzenie ciąży.
    • Witam, czy ktoś zna lekarza z Madalińskiego, który prywatnie przyjmuje w Piasecznie bądz okolicach Piaseczna? w gre wchodzi jeszcze ginekolog ze szpitala MSWiA bardzo dziękuję za pomoc
    • czy ktoś może rodził w szpitalu w Piasecznie proszę o opinie
    • czy istnieje jakis szpital polozniczy w Piasecznie? Czy ktos tam rodzil, albo cokolwiek slyszal??? ja mieszkam w Jozefoslawiu i do Piaseczna w razie czego mam po prostu najblizej. Jakby tam byl jakis dobry polozniczy, to czemu nie? Pozdrawiam i czekam na wiadomosci
    • czytałam, że w szpitalu św Anny w Piasecznie powstaje oddział ginekologiczno-położniczy. Mieli otworzyć go na jesień jak pozostałe min pediatryczny. www.powiat-piaseczynski.info/informacja-rozbudowa-szpitala-sw-anny-w-piasecznie,2622.html Czy ktoś coś wie kiedy realnie zostanie otwarta porodówka ?
    • Proszę napiszcie czy którać z Was tam rodziła, jak tak to jakie tam są warunki itp(może adres szpitala). Ja wie, że do porodu jeszcze daleko ale muszę się naszykować czy przeprowadzić się przed porodem czy już po. Rodziłam w szpitalu bielańskim i tak sobie pomyślała, że może w gminie Piaseczno jest dobry szpital (Interesują mnie porody rodzinne). Pozdrawiam i proszę napiszcie, każda informacja będzie dla mnie ważna Agnieszka
    • Cześć dziewczyny.Mieszkam tu od kilku miesięcy,nikogo nie znam. Mogę liczyć na pomoc?
    • Witam, proszę o informacje dziękuję
    • Witam, Czy któraś z Was prowadzi ciążę/leczy się u dr Stokłuski? Czy aktualne jest że przyjmuje w pryw. gabinecie w Piasecznie? Czy nadal pracuje w Św. Zofii? Bardzo proszę o namiary na gabinet doktora, z góry dziękuję
    • Witam, mieszkam od niedawna w Piasecznie. Nie jestem jeszcze w ciazy, ale rozpoczelam intensywne poszukiwania zaufanego lekarza w warszawie. Chcialabym zachwawac ciaglosc w prowadzeniu od badan wstepnych, przez ciaze po porod. Na pewno bede musiala miec cc (oczy) i dlatego mysle o lekarzu ktory by pracowal w szpitalu, gdzie chce rodzic. Ze wstepnego rozeznania b. dobra opinia cieszy sie szpital praski. Czy znacie z tego szpitala lekaza godnego polecenia ?? gdzie przyjmuje?? gdzie szukac...
    • Dziewczyny, czy macie może namiary na Panią Doktor, na Jej gabinet w Piasecznie? dzięki z góry, Grażyna
    • Jeśli któraś z Was jest pod opieką tej ginekolog to bardzo proszę o opinie na jej temat.Czy ma czas na rozmowę podczas wizyty, czy cierpliwie odpowiada na pytania? Jaką ma opinię na temat znieczulenia przy porodzie?Ile teraz kosztuje wizyta i jak długo trwa?itp.Dziękuję
    • Drogie Panie! Musiałam założyć nowy wątek, ponieważ zupełnie nie zadowoliło mnie to, co znalazłam w wyszukiwarce. Proszę o opinie o dr Kurczuk-Powolny. Tylko nie piszcie, że ją polecacie, bo jest ładna, miła, sympatyczna albo nie polecacie, bo wizyta trwa 20minut [jestem raczej z tych, co lubią mieć zaufanie do lekarza i nie wymyślają sobie chorób, nie panikują bez przyczyny, więc jeśli lekarz potrzebuje 10 minut, bo wszystko jest ok, to nie mam zastrzeżeń]. Chodzi mi o konkret,...
    • Moje drogie, czy któraś ma opinię na temat lekarz ginekolog-połoznik homeopata Wiesława Mazurka. Trafiłam na niego w Bonder-Medice w Warszawie podobno przyjmuje równiez w Piasecznie. Ja mam póki co mieszane uczucia - pewnie przez to ze to równiez homeopata....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się