Forum eDziecko edziecko Przedszkola
ZMIEŃ
      piaseczno

piaseczno

(24 wyniki)
    • Poszukuję informacji i opinii (pozytywnych i negatywnych) o przedszkolu Leśnym znajdujacym się w Piasecznie przy ul. Elizy Orzeszkowej. Jest na mojej liście godnych uwagi, głównie ze wzgledu na bliskośćdo miejsca zamieszkania. Nie ma jednak na jego temat żadnych opinii. Z góry dziękuję więc za wszelkie informacje.
    • Witam serdecznie Trochę pokomplikowały mi się sprawy życiowe i szukam pilnie przedszkola dla 3,5 latka w rejonie Konstancin/Chylice/Józefosław może Piaseczno... Bardzo proszę o wszelkie wskazówki. Które Państwo polecacie (może np. wiecie, że jest szansa na przyjęcie jeszcze teraz). Jak wiecie, że gdzieś mam nie iść - to też proszę nawet o lakoniczny sygnał... Będę wdzięczny za każdą informację. Dziękuję.
    • ktos zna moze i moglby wyrazic o nim swoja opinie?
    • Drogie Mamy i Drodzy Tatusiowie nowych przedszkolaków, pewnie juz ochłonęliście po tym jak Wasze maluchy rozpoczęły nowy etap w swoim życiu i stały się przedszkolakiami. Moja córka ma 2,5 roku i chcę ją wkrótce posłać do przedszkola. Do tej pory myślałam, że będzie to przedszkole muzyczne "Bajka" w PIasecznie. Czy ktoś z Was może mi coś poradzić, jak wybrać dobre przedszkole (w Piasecznie, ew. w okolicy ale nie za daleko). Czy Bajka to dobre przedszkole, może lepiej jakieś inne??? ...
    • Z bólem serca piszę, że w Piasecznie przyjecie dziecka do przedszkola panstwowego graniczy z cudem. W ostatnich latach osiedla powstają tu jak grzyby po deszczu (juz prawie drugi Ursynow), a nie zostalo wybudowane zadne nowe przedszkole panstwowe. Oczywiscie prywatnych nie brakuje. Niestety nie stac mnie na poslanie dziecka do prywatnego. Jestem nauczycielką i myslalam, ze nie bede miec problemow z umieszczeniem dziecka w przedszkolu. Niestety, mylilam sie. Pani dyrektor oznajmila, ze ...
    • Poszukuje przedszkola w rejonie Piaseczna, Zalesia. Czy możecie jakieś mi polecić, albo też odradzić. Prosze o opinie dobre lub złe: o Kleksie, Kulfonie, Misiu. Byłabym bardziej zainteresowana niezbyt dużym przedszkolem niż większym.
    • Dużo czytam na forum o prywatnych ale będę najpierw próbować do państwowych. Które są polecane a które nie? Jeśli nie dostaniemy się do państwowego w Piasecznie, będziemy probować w okolicach mojej pracy czyli rejon pomiędzy Gagarina i Chełmską - a jest tu ok. 4 państwowych przedszkoli w tym jedno katolickie. Czekam na jakiekolwiek opinie, tym razem o Państwówkach :)
    • Czy są może tutaj rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola? Bardzo proszę o Wasze opinie na temat placówki- opieka, jedzenie, organizacja czasu w przedszkolu, budynek przedszkola. Czy jesteście zadowoleni Wy i Wasze dzieci? Z góry dziękuję
    • Szukam dla córki 5 lat zajęć z gimnastyki na Ursynowie lub w Piasecznie ew. okolicach. Może możecie coś polecić?
    • witam, chcialbym prosic o pomoc w kwestii wyboru przedszkola w Piasecznie i okolicy, robilem juz jakies rozeznanie, ale nie jestem zbyt przekonany do zadnego konkretnego. jesli ktos moze polecic przedszkole, do ktorego wysyla swoje dziecko, to bede zobowiazany.
    • trochę chciałabym odświeżyć temat. Chce przenieść dziecko z przedszkola do którego obecnie chodzi. Dziecko na początku roku skończy 6l. Jestem trochę w kropce, czy dziecko zostawić do końca roku i wysłać do szkoły. Myśle o zebrze/pozytywce co o nich myślicie ? Albo możecie powiedzieć kilka słów o szkole marzeń -Jazgarzewszczyzna nie wiele znalazłam na forum. Niestty ta szkoła w mysiadle nie ma zerówki a wydaje się super. Serdecznie proszę o opinie o wymienionych przeze mnie placówk...
    • Szukam dobrego przedszkola w okolicach Piaseczna. Obok mnie, na Julianowskiej jest przedszkole "Świat bajek" Może ktoś je zna i może ocenić? A moze są jakieś inne warte polecenia. Bardzo będe wdzięczna za opinie. Pozdrawiam, Anika
    • Poszukuję dobrego przedszkola dla mojej córeczki od przyszłego roku. Przedszkole może być państwowe lub prywatne. Chciałabym żeby przedszkole miało ciekawe zajęcia ale i czas na zabawę dla maluchów. Zależy mi na naprawdę dobrym miejscu a nie na "przechowalni dzieci". Będę wdzięczna za podpowiedz.
    • Witam, Czy ktos mial/ma doswiadczenia z tym przedszkolem??? Jakies pozytywne/negatywne opinie? Dzieki za pomoc.
    • szukam fajnego przedszkola dla 3 latka w Piasecznie i okolicach. Wiem o Bajkowym Świecie, Leśnym - ale to molochy i trudno się tam zapisać. Czy możecie jakieś polecić ?
    • Bardzo proszę Was o opinie. Szukam dobrego przedszkola prywatnego w okolicach piaseczna.Podkreslam przedszkola a nie przechowalni, bo prywatne nie zawsze oznacza dobre. Prosze o sugestie Pozdrawiam
    • Hej! Czy czyjeś dzieci chodzą do przedszkoli państwowych w Piasecznie, Głoskowie lub Zalesiu? Które z nich są godne polecenia, które nie? Bardzo proszę o jakieś informacje, w perspektywie mam przeprowadzkę w te okolicę i muszę znaleźć jakieś przedszkole dla mojej panny. Jeśli znacie jakieś godne polecenia przedszkola prywatne, to też chętnie posłucham!!! Bardzo proszę o odzew!!!! Pozdrawiam, Pola
    • Witam ,od jakiegoś czasu posyłam córeczkę do przedszkola Panda w Piasecznie i chciałabym zasięgnąc jakiejs opini o tym przedszkolu ,wiem że właściciele są też właścielami przedszkola Miś i trochę dziwi mnie dlaczego zmienili nazwę otwierając nowe .
    • czy możecie polecić jakieś dobre, sprawdzone przedszkole dla 5 latka. W rejonie kontancin/piaseczno/ zalesie górne
    • Czy ktos zna przedszkole Smyk lub Akademie Montessorii w Zalesiu Dolnym. Bede wdzieczna za opinie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się