Forum eDziecko Porozmawiajmy Zakupy
ZMIEŃ
      piaseczno

piaseczno

(21 wyników)
    • Przymierzam się do zakupów butów dla dziecka. Rozważam m.in. sandałki Ecco www.eccoshop.pl/7676156662/Product.aspx Czy warto wybrać się do Ursusa/Piaseczna do outletu Ecco? Ceny są rzeczywiście niższe i jaki jest wybór (mogą też być buty z poprzednich kolekcji)?
    • A tak w ramach rozrywki napisze Wam że dziś widziałam całe półki tych cholernych kombinezonów. Są w outlecie Tchibo w Piasecznie po 90 zeta. Taki oryginalny temat :)
    • Kobietki, czy któraś orientuje się, czy mają wybór w butach zimowych dla dziewczynki, rozmiar 31-32? Mam dość daleko i nie wiem czy warto się fatygować.
    • Witam, Pamiętam wiele wątków o hurtowni Lego pod Warszawą - ale nie w Piasecznie na Geodetów! Tylko, o ile dobrze pamiętam w Józefosławiu/ Józefowie? Nie wiem dlaczego ale w wyszukiwarce nic mi nie chce znaleźć a pamiętam, że było tego mnóstwo. Na hasło "hurtownia Lego" reaguje tylko kiloma wątkami. Czy ktoś może pamięta gdzie to było i może wie, jaki to adres?
    • jest cos ciekawego? dajcie znac.
    • Właśnie wróciłam z zakupów - Olka bawiła sie w kąciku dla dzieci, a ja miałam trochę czasu na buszowanie wśród wieszaków. Ubranka czyste, uprasowane, powieszone wg rozmiarów. Ponieważ nie chcę, aby ktoś oskarżył mnie o kumoterstwo, nie wymienię dokładnego adresu i nazwy. Komis otwarto niedaleko Auchan w Piasecznie, na osiedlach na jego tyłach. Jak ktoś zechce, znajdzie reklamy. Jeszcze raz polecam.
    • Czy ktoś tam był na zakupach??? Jakie wrażenia. Poza tym czy są tam jakieś sklepiki z z zabawkami lub ciuszkami dla dzieci. Mam tam spory kawałek drogi, więc nie chciałabym jechać w ciemno. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • witam! pytam, bo nie wiem, gdzie się wybrać na poszukiwania sandałków dla mojego półroczniaka - chodzi o dobry, sportowy sandałek (najlepiej piankowy); myślałam o factory (tam kupowałam w adidasie pierwsze buciki dla synka), ale nie wiem, czy tam już są - poza tym nie wiem jak w sklepach firmowych nike czy adidas w wawie (gdzie mogłabym znaleźć tak mały rozm (22-23) i do tego sandałki... proszę o pomoc :)
    • Jakoś do tej pory kupowałam córce (starszej) zimowe kombinezony w QF w Wola Parku. Od dłuższego czasu już tego sklepu tam nie ma. Może orientujecie się, gdzie teraz jest sklep firmowy w Warszawie? Ew. nie firmowy, ale z duzym wyborem ubrań tej marki? Widzę, że juz trzeba się rzucać na zimowe rzeczy :-( a ja uwiązana z noworodkiem w domu... aga
    • Chcialabym kupic synkowi kurtke na zime tej firmy. Niestety nie znam zadnego sklepu w Warszawie. Mieszkam na Bemowie. Moze znacie jakis i mozecie polecic. Bede naprawde wdzieczna.
    • Czy mają duzy wybór kozaczków dla dzieci? Nie wiem czy jest sens jechać :(
    • NA Forum wiele razy czytałam, że są sklepy Outlet, gdzie można kupić taniej buty (Ecco, Geox). Czy możecie mi podać, gdzie są te sklepy. Będę jutro. Interesują mnie buty dla chłopaka roz. ok. 29.
    • Slyszalam dzis w radiu ze jutro od 19 albo21-do 24 maja byc obnizki 70-80%.Na wszystko?I dokladnie od ktorej?
    • czy kupie jeszcze w markach lub na targówku ciepłochłonne spodnie jeansowe (39zł)i skarpety podkolanówki-na rozmiar 86-92? wiem ze sa jeszcze w necie ale nie chce przepłacać.
    • Czy ktoś może kojarzy cene gry Elefun (Hasbro) w Auhan? Byłam ostatnio w Auchan Piaseczno i wydawało mi się że kosztowała okolo 35 pln, a w internecie ceny są około 90pln. Nie wiem, czy źle spojrzałam, czy może była jakaś promocja... No i dylemat czy jest sens tam jechać znowu tylko po tą grę. Ola
    • czy jest mozliwa reklamacja w outlecie? kupilismy mezowi 2 pary jeansow lee i po dwoch tygodniach obie pary sa podarte - doslownie - pekly na pupie ;) sprawa dotyczy outletu w piasecznie moze znacie szczegoly?
    • Czy ktoś wie, gdzie można dostać ten zestaw? W inernecie "chwilowo niedostępny". Poznań przeszukałam już chyba cały. I zastanawiam się, czy jest on w Polsce "do kupienia". Dzięki!
    • Gdzie w Warszawie można kupić pociąg lego duplo taki zestaw za ok. 200 zł? Może w którymś hipermarkecie? Z góry dziękuję za pomoc.
    • oprócz sklepów internetowych?
    • witam, bylam dzis w Tesco- "festiwalowych cen" ani widu, ani slychu, w promocji jedynie pianinko dla nozek. w "mamo to ja" bylo ogloszenie ze festiwal zaczyna sie od dzis, ze maja byc pokazy zabawek i maja obowiazywac "festiwalowe ceny"- pan z dzialu zabawkarskiego powiedzial ze dostali specjalne stojaki na zabawki FP, ale ceny niestety sie nie zmienily. mioim zdaniem dawanie do prasy takich ogloszen to oszustwo i proba naciagniecia ludzi- no bo jak juz ktos sie napali na te promo...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się