piaseczno

(6 wyników)
  • Siedzę na zwolnieniu, już mam dosyć, najpierw musiałam się oszczędzać bo niepowsciągliwe wymioty, a teraz łożysko przodujące. Może nie jestem sama jest więcej mam z Piaseczna?
  • -- Hej,czy są tu mamy która tak jak Ja mieszkają w piasecznie i oczekują maleństwa?mi pozostały 3 tygodnie;)pozdrawiam
  • Lub okolic? Moj gin wyslal mnie na usg do dr Mazurka i ja nie wiem gdzie on przyjmuje, lub gdzie w P-nie robia USG przeziernosci karku i kosci nosowej, mozecie mi pomoc?
  • Czy jest ktoś tutaj, kto mieszka w Piasecznie (lub okolicy)? Chciałabym wiedzieć, jak jest z dojazdem do szpitala? (prawie wszykie są chyba w 'centrum' Warszawy). Czy przy wyborze szpitala warto brać wałsnie pod uwagę potencjalne korki? Jestem nowa na tej trasie dojazdowej :)
  • Hej Dziewczyny! Mieszkam w Piasecznie (koło Wawy) i jestem w 23 tyg. ciąży. Może któraś z Was "ma podobne parametry" ;) zawsze to miło mieć kogos w podobnym stanie w okolicy.... pozdrawiam, Beata
  • Troszke bym sobie z Wami pogadala, bo w Piasecznie to nielatwo byc w ciazy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się