Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      piaseczno

piaseczno

(10 wyników)
    • Czy ktoś ma jakieś świeże opinie o tym pracodawcy ? mam tam rozmowę o pracę, ostatnie wpisy sprzed 2 lat, niestety nie najlepsze... Z góry dziękuję..
    • Czy ktoś pracuje tam jako logistyk? Jaka atmosfera pracy i jakie zarobki, za wszelkie informacje dziękuję..
    • Czy ktos z was skladal kwestionariuszw sprawie pracy w fashionhaus w Piasecznie,i czy sie do was odezwali? Niewiem po co byl ten nabor pracownikow jak karzda firma na wlasna reke poszukuje tam pracownikow czy cos wiecie?
    • praca przy przepakowywaniu..pracujesz w Piasecznie kasa do odbioru w Wawie na Grzybowskiej w jakiejś firmie Krejs ( nie wiem jak to się pisze) ogłoszenie dzisiejsze w aaaby.pl ktoś coś wie na ten temat?
    • Proszę napiszcie kilka zdan o tej firmie. Jaka jest tam atmosfera pracy, zarobki itd. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Zostałem niedawno zaproszony na rozmowe tam i jestem ciekaw ile tam placa? Bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.
    • Witam ! Interesuje mnie informacja o pracy w Thomson TTE w Zyrardowie na stanowiskach inżynierskich (inż. produktu, inż. technolog). 1. Jakie są warunki pracy, ile płacą na początek ? Ile dostaje absolwent a ile osoba z 2 letnim stażem na takim samym stanowisku ? 2. Jaka jest atmosfera, jak wyglądają te działy od środka ? 3. Jak wygląda rekrutacja, czego się spodziewać na rozmowie ? ( Jeśli ktoś chce to może pisać na email podany na górze, nob26(małpa)o2.pl ). Z góry dziękuję za...
    • mieszkam w miescie wojewodzkim na poludniu,z wyksztalcenia jestem technikiem geodetą i analityki medycznej,ukonczylam kurs posrednikow nieruchomosci w planie licencja,w trakcie studia wieczorowe z psychologii.Tutaj zostawiam wlasnosciową kawklerke i kamienice z lokatorami,ktora pozwala jakos przezyc .Zastanawiam się czy warto sprobowac co zyskam a co stracę.Zawsze mozna sprobowac ale czy warto.Zastanawia mnie ten owczy ped, moze tez dam sie skusic,co mi radzicie jakie mam szase z ...
    • Thomson(9)

Piaseczno, praca biurowa. Ktoś pracuje? Pracował? Jak atmosfera, zarobki itd?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się