rak

(6 wyników)
  • Od około 14 sierpnia ból prawej piersi sutka gdy przyciskam około 20 do 30 % jak nie przyciskam 2 do 8 % najpierw tez bolała lewa strona ból zaczął się nagle czasami tak szczypie jakby obierało byłem u lekarza podstawowego kontaktu wszystko ok nic nie ma Moja pani onkolog też nic nie wyczuła edrykrolog radzi zrobić punkcje proponowane leczenie Bronergin 1 na dzień przez 7 dni nalgesin forte raz dziennie inny lekarz zaleca wiesiołek czyli oeprazol stra...
  • u mojego znajomego zdiagnozowano raka kolczystokomórkowego skóry. Ma liczne znamiona na plecach, które lekarze mu wycinają (jedno na tydzień). Lekarz powiedział,że po wycięciu znamion zobaczy się czy są przerzuty, jesli nie będzie to ok, obecnie przerzutów nie ma. mam pytanie czy ktoś był w podobnej sytuacji, czy takie leczenie jest skuteczne? Nie chce z nim zbyt dużo o tym rozmawiać a bardzo przeżywam tą sprawę.
  • Witam, dołączam do grupy .... mam 36 lat i od dwóch miesięcy choruję na złośliwego raka tarczycy (rak brodawkowaty). U mnie poszło wszytsklo bardzo szybko. Diagnoza została postaiona w grudniu ubiegłego roku, kilka dni pózniej operacja całkowitego usunięcia tarczycy wraz z centralnym ukladem chłonnym, a zaraz potem leczenie radiologiczne jodem radioaktywnym J131. Teraz - niespełna dwa miesiące od postawienia diagnozy -moge napisać, że na razie jedna bitwa z Potworem zakończyła się zwycięstw...
  • Wpadl mi w rece taki artykul. Zszokowal mnie.. a wlasciwie jego (rzekoma) skutecznosc i moc... dziele sie www.igya.pl/sklep/details/1218/pokonac-raka-raz-na-zawsze-george-ashkar.html Co o tym myślicie? czy znacie moze kogos kto taka metode zastosowal? ... Moj tata jest chory.. trzustka... i oczywiscie zrobilabym wszystko zeby mu pomoc.. chociaz z leczenia tradycyjnego na pewno nie zrezygnuje, to zastanawiam sie czy to moze byc takie proste?...
  • Witam serdecznie.Moja mama 53 lata, ma zdiagnozowanego raka niedrobnokomórkowego IIIB-zatem nie operacyjny (podnbo 8-9cm)+powiekszone węzły chlonne-spadadło to na nas jak grom.... wszytsko tak szybko się potoczyło...zapalenie płuc..potem RTG..zlecili tomografię...potem bronchoskopię...i wynik złośliwy...węzły powiększone...skierowanie na chemioterapię....na tym etapie teraz jesteśmy. Nie wiem co mam robić...bo czytając na necie odnośnie rokowań załamuje się kompletnie ... moja mam czuje się d...
  • Dziewczyny, jestem nowa na forum. Czytam Wasze posty i postanowilam opisać swoją historię. Moja mama 8 lat temu zachorowała na chłoniaka, którego pokonała. Miała 6 cykli chemii, po kilku latach lekarze zdiagnozowali guza w śledzionie, która została wycięta. Od jakiegoś czasu był spokój, aż do teraz. Nic ja nie bolało, zmienione upławy wzbudziły niepokój. Zarejestrowała się na wizytę kontrolną u ginekologa. I co? Już na wstępnym badaniu lekarz powiedział wprost: jest potwór. Następnie biopsja...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się